TV HD w polskiej TK Multimedia

Frauka

New member
Bez reklam
I to jest straszne bo wyboru nie ma, gdybyśmy odbiorcy się zbuntowali i np po rezygnowali z takich wątpliwych usług to operatorzy zaraz by działali żeby przyciągnąć klienta. A tak, jest jak jest to po co się wysilać.

Jakbym miała kilka kablówek to bym mogła wybierać ale że mieszkam tam gdzie mieszkam to jest albo talerz na bloku ( niestety musiałabym go chyba do okna przytwierdzać) albo mm. :roll:
 

babylock

New member
No właśnie, a sprzedawcom o to chodzi. Brak wyboru to dyktowanie cen. Po co inwestować skoro lepiej kasować. W moim mieście UPC i MM nawet sobie w drogę nie wchodzą tylko podzieliły się, bo po co konkurować. Zaraz trzeba by było lepszą ofertę dać w postaci ceny lub lepszych kanałów.
 

topsy

New member
Miałem wcześniej przez ładnych kilka lat Aster z jakością obrazu było podobnie,do tego bardzo często braki sygnału.Ostatni byłem u rodziców i patrzę jaki ładny obraz,jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłem zwykły dekoder polsatu :).Kurde myślałem że to kanały w HD.Z jakiś powodów to kablówki oszczędzają na jakości.W niedługim czasie prawdopodobnie netia wprowadzi do swojej oferty telewizję może przeniosę się właśnie do nich.
 

djgurek

New member
Nikt nikomu pistoletu do głowy nie przystawiał przy podpisywaniu umowy. Na pewno taka Nka jakość ma lepszą ale jak idzie burza to w ogóle nie działa ;) A w mm przestawiamy się na analog i jest.
Rodzina ma polsaty, nki itp i zawsze jak jestem u nich to widzą albo pikselozę, albo jakieś komunikaty albo nic nie widzę bo gołąb usiadł na antenie lub deszcz pada.

Wszystko ma swoje plusy i minusy.
To niech lepiej ustawią antenę...
A Multimedia 90% kanałów bierze właśnie z satelity więc jak oni mają porządną burzę to ty również nie masz obrazu ;)
 

Snakeee

New member
Bez reklam
To niech lepiej ustawią antenę...
A Multimedia 90% kanałów bierze właśnie z satelity więc jak oni mają porządną burzę to ty również nie masz obrazu ;)

Idz zobacz jak wygladaja anteny na stacji czolowej (mowie o tych konkretnych stacjach w wiekszych miastach) a pozniej porownaj je do tej co masz na balkonie.
Zima przy solidnych opadach sniegu zalaczane jest nawet podgrzewanie czasz :)
Oczywiscie przy konkretnych burzach nawet i takie czasze nic nie pomoga. Tak samo jak to bylo w tym roku chyba, przez Warszawe przeszla potezna burza, zanikly kanaly z paczki TVN-u, Polsatu i C+, sygnal nadaja z Wawy wiec, tutaj juz nic nie pomoze.
 

Frauka

New member
Bez reklam
djgurek
Właśnie po to mam analog żeby nie mieć takich problemów. U mnie nawet jak jest mega burza to analog nie znika. :p
 

Alundro

New member
Witam. Nie miałem komputera przez miesiąc i mam pytanie. Czy MM zablokowała możliwość ściągania z rapida i hotfile itp? Na każdym dowolnym pliku mam 10 kb lub 20
 

Frauka

New member
Bez reklam
U mnie jest ok, powiem więcej - nigdy nie leciało tak szybko. Dodam ze nie mam konta premium bo raczej nic nie ściągam... z rapida :p

We wrześniu rzeczywiście był problem ze ściąganiem z jakiegokolwiek ftp i to legalnych rzeczy. Max 150KB w porywach do 200 . Padło coś w plixie i nie tylko mm miała wtedy problemy. Teraz nie zauważyłam spadku transferu.
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

hejka ^^
dawno nie śledziłem nowości w MM i teraz moje pytanie jest takie ;D
pojawi się jakieś nowe kanały? albo zapowiedzieli jakieś nowe ?
jak działa te ich nagrywanie i PVR ? :D
 

Novac

New member
Czy ktoś z szanownych forumowiczów zna może odpowiedz na tą owianą wielką tajemnicą informację; "Kiedy w Gorzowie pojawi się Cyfrowy Komfort?"
Tak żeby nie skłamać pierwszy raz słyszałem już z rok temu, że ponoć takie to cudo zaczęło być widywane w różnych okolicznościach w różnych rejonach Polski.
Zachęcony przez przynętę zarzuconą na stronach MM i ja chciałem coś takiego upolować!
Niestety wszystkie wróżki z audiotele wróżąc w herbacianych fusów mówią wciąż to samo cyt. "Może za miesiąc!"

Czy ta zwierzyna pojawi się kiedyś na naszych terenach łowieckich?

To tak z jajem bo aż mi się w głowie nie mieści dlaczego tak zostaliśmy zlani przez szanowną firmę MultiMedia


Pozdrawiam
 

zenon20

New member
To ja myślałem że cyfrowy komfort jest już wszędzie a tu proszę Gorzów takie duże miasto i brak tego pakietu jedyna odpowiedz może być taka że sieć w tym mieście jest od lat niemodernizowana i nie mają możliwości technicznych by upchać ten pakiet.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
To ja myślałem że cyfrowy komfort jest już wszędzie a tu proszę Gorzów takie duże miasto i brak tego pakietu jedyna odpowiedz może być taka że sieć w tym mieście jest od lat niemodernizowana i nie mają możliwości technicznych by upchać ten pakiet.

Mi rowniez nic innego do glowy nie przychodzi tylko to co napisales.
 

juniorow

New member
djgurek
Właśnie po to mam analog żeby nie mieć takich problemów. U mnie nawet jak jest mega burza to analog nie znika. :p
...ale przecież sygnał analogu MM również pobiera głównie z satelity (może oprócz TVP INFO) aięc jak ich anteny nie odbiorą sygnału to czy analog czy DTV Ty również go nie zobaczysz.
 

Frauka

New member
Bez reklam
Nie wiem jak to będzie wyglądało bo akurat nie ma burz i muszę czekać do lata ;) Wiem tylko że nawet podczas nawałnicy roku u mnie analog śmiga normalnie. W przypadku Nki brata to jeszcze nie pada a tylko na burzę się zbiera a on już ma problemy. Z tego powodu zdecydowałam sie na TV od MM i mam nadzieję że nawet gdyby coś się działo z dtv to analog bedzie szedł normalnie.
 

zenon20

New member
U mnie w lecie jak jest burza to jest na odwrót zawsze analog siada dosłownie kilka kanałów zostaje a DTV chodzi żeby nie wiadomo jaka burza była.
 

tolesi

New member
W przypadku Nki brata to jeszcze nie pada a tylko na burzę się zbiera a on już ma problemy.
Bo panowie monterzy anten sat lub samomonterzy jak złapią jakość sygnału około 60% to skręcają antenę i ucekają, jak masz ustawioną jakość w dobrą pogodę nawet z najdalszego transpordera sat około 90 % to w czasie niezłej ulewy można spokojnie oglądać bez rwań.
 
Do góry