TV HD w polskiej TK Multimedia

tysma

New member
No i modem zewnętrzny można odłączyć:p Jeśli wiemy, że przez dłuższy czas nie będzie sie korzystać z VOD czy konkursów na aMazing. Bhyba tylko do tego ten modem służy, oprócz pobierania nowego softu.
 
Ostatnia edycja:

Powerr

New member
Witam kolegów i koleżanki. Dziś rano zniknął w Giżycku kanał Amazing. W związku z tym mam pytanko. Czy w Ełku lub Olsztynie także "wcięło" ten kanał? Wiem, że w Kaliszu nadal nadają ten kanał- przynajmniej tak twierdzą technicy z "Mulimedia" Polska. :)

Edit: Już po problemie, stacja czołowa zajęła się problemem i dodali Amazing do listy kanałów.
 
Ostatnia edycja:

tysma

New member
Mi dzisiaj po wgraniu nowego softu pojawił się kanał VOD INFO, którego wcześniej nie miałem, mimo, że był w wykazie kanałów.
 

tysma

New member
Zauważyłem, że po aktualizacji oprogramowania wyświetla mi się na ekranie niebieska kropeczka w lewym górnym rogu, zaraz po tym jak zniknie info o progamie na dole ekranu.
Też macie takie coś?
Tylko przez dekoder, na analogu tego nie ma.
 
Ostatnia edycja:

tolesi

New member
Zauważyłem, że po aktualizacji oprogramowania wyświetla mi się na ekranie niebieska kropeczka w lewym górnym rogu, zaraz po tym jak zniknie info o progamie na dole ekranu.
Też macie takie coś?
Tylko przez dekoder, na analogu tego nie ma.
mnie tez nastraszyli myślałem że LCD mi siadł , też było takie skupisko pikseli na niebiesko, reset modemu i deko pomógł, pozatym co dał nowy soft ?? dalej nie ma możliwości regulacji głosu przez hdmi z ich pilota
 

mil999

New member
Tą kropeczę wyświetla dekoder, wystarczy wcisnąć Exit i znika.
Co do dekodera to jest porażka i każdy to wie. Mi po włączeniu przez 10 minut tak muli że nie da się kanałów przełączać.
 

tysma

New member
Dzisiaj z rachunkiem dostałem "BILETY NA FILM" cena:za darmo
4sztuki, po dwie na wrzesień i sierpień.
Normalnie miesięcznie mam jeden film z VOD gratis, który już wykorzystałem i teraz nie wiem czy te bilety to jest tylko jakaś ich reklama czy promocja dla abonentów.
Na jednym bilecie sierpniowym jest, że "dowolny, pierwszy film wypozyczyony w tym miesiacu zostanie zrabatowany do 0zł)
A, więc ten już wykorzystałem, na drugim sierpniowym "Film jest dostępny w domowej wypozczyalni filmów Vod i jest darmowy dla nowych abonentów."
Umowe na DTV podpisałem w Lipcu, więc chyba jestem nowym abonentem:)

Czy ktoś dostał też takie coś z rachunkiem, to rzeczywiście jest darmowy film jeszcze jeden czy jakiś pic?
Próbowałem dzwonić na infolinie się wywiedzieć, ale zajęte. Najwyżej przejadę się do nich później.
 

tolesi

New member
Dzisiaj z rachunkiem dostałem "BILETY NA FILM" cena:za darmo
4sztuki, po dwie na wrzesień i sierpień.
Normalnie miesięcznie mam jeden film z VOD gratis, który już wykorzystałem i teraz nie wiem czy te bilety to jest tylko jakaś ich reklama czy promocja dla abonentów.
Na jednym bilecie sierpniowym jest, że "dowolny, pierwszy film wypozyczyony w tym miesiacu zostanie zrabatowany do 0zł)
A, więc ten już wykorzystałem, na drugim sierpniowym "Film jest dostępny w domowej wypozczyalni filmów Vod i jest darmowy dla nowych abonentów."
Umowe na DTV podpisałem w Lipcu, więc chyba jestem nowym abonentem:)

Czy ktoś dostał też takie coś z rachunkiem, to rzeczywiście jest darmowy film jeszcze jeden czy jakiś pic?
Próbowałem dzwonić na infolinie się wywiedzieć, ale zajęte. Najwyżej przejadę się do nich później.
Te 2 bilety to możesz dać komuś żeby podpisał umowę i stał się nowym abonentem , a skoro pisze że 1-szy film w m-cu to chyba jak już ktoś takowy wziął tzn , że promocję wykorzystał .
Tak więc to tylko pic , zdublowana promocja na darmowy film ,która już trwa chyba od roku.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Wczoraj bylem u sasiada, ktory nie ma pakietu Sport, normalnie go odbiera, zadzwonil na infolinie, wlaczyli wszystkim, jakas promocja na 2 tygodnie chyba, akurat na US Open :)
 

masloww

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
Do góry