TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
nie było na forum jeszcze nikogo kto by się przyznał że ma PVR-a;
promocje na C+ są ciągle z przerwami góra miesiąc;
poza tym masz świetną cenę, ja tyle za samą tv płacę
 

maciekalisz

New member
hej, jutro mam podjąć decyzję, jaki pakiet wybieram w mm (jest to jedyna na mojej nowej dzielnicy - Gdynia Grabówek). najprawdopodobniej wybiorę opcję:
*telefon (100min na stacj+20min/kom.)
*net 6mbit
*tv analog + cyfra komfort.
taki pakiecik mogę mieć za 90zł (dekoder z hdd 320gb), bądź za 80zł bez dysku. I teraz pytanie do Was, czy warto brać ten z dyskiem? Handlowiec mówił, że ten z dyskiem szybko chodzi, bez zacięć, za tego drugiego nie może ręczyć. Jak to wygląda w praktyce?
Poza tym rozważam jeszcze pakiet Cyfra+ za 29zł. (10 zł taniej w promocji jest do końca kwietnia). Multimedia przedłuża te promocje, czy raczej są jednorazowe?

No to ktoś Cie nieźle w rogi robi - 90 PLN za to wszystko - to chyba przez pierwszy m-c - po drugie od kiedy mm ma dyski 320 GB - dam sobie rękę uciąć że handlowiec jest nie kompetentny. MM ma max 150 GB - dyski w środku podobno sa większe ale dają tylko 150 GB. Po d rugie sam dekoder chodzi ok - ale jak masz więcej nagrań to cie jasna h...ra może wziac jak chcesz cos z nagranych rzeczy wyszukać.

Jak masz pytania co do cen to pisz bo mam to na bieżąco (tylko znowu mi na forum nie wyskakiwać że mam powiązania z mm.)

P.S. Sam komfort licząc 30 % rabatu to 43 + 49 w najlepszym wypadku 6MBIT dtv komfort 20 dychy jak byk a gdzie tu telefon ?! Sorki za ceny przybliżone ale papierów pod ręką nie mam.

A jeszcze jedno aktywacja PVR jest 199 PLN a bez dysku różnie zależnie od promocji wiec abyś się nie zdziwił przy pierwszym rachunku.

No taniej sie nie da - obliczyłem.(ale jeszcze poszukam)
CATV Komfort 41,99
DTV KOMFORT PVR 30
internet 6 Mbit 25
internet 20 mbit 49
telefon optymalny 19
Razem z netem 6 MBIT =115,99

Albo tak
Catv komfort 21 ( taniej bo powiazane z netem)
Net 20 Mbit 49
PVR Komfort 30
tel optymalny 19
Razem 119

Można jeszcze zakombinować z PVR za 20 PLN ale w stosunku do netu sie nie opłaca bo tamten wtedy będzie droższy wiec też dupa blada. Lepiej dychę więcej zapłacić za komfort cyfrowy.

A i pytaj handlowca bo do tej ilosci usług daja net mobilny za 0,01 zeta(12 m-cy) z transferem do 1 GB. :)

A i jeszcze jedna ważna uwaga - jak podpiszesz gościem w domu a ten coś zakręci to potniej nie złożysz reklamacji bo tamten ci sie wyprze ze inne podpisywał a na infolinii możesz nagrywać sam rozmowę i wtedy masz dobre ceny albo łatwe prawo do reklamacji. :)

Owocnych rozmów :)
 
Ostatnia edycja:

markos17

New member
maciekalisz: jest mniej więcej tak jak w Twojej drugiej opcji, tylko że telefon jest do końca marca w promocji za 14, zamiast 19.
mam dwie opcje:
tel optymalny 14
Net 6Mbit 25 (lub 20Mbit za 49 + Mobilnet 1gb gratis)
Catv komfort 21
PVR Komfort 30 (lub 20 bez dysku)
Razem 90 lub 114 z szybszym netem.

Jestem zdecydowany na 6mbit, tylko nie wiem czy warto doplacac do tego dysku? Warto?
ps. moze mi sie pomylilo z ta pojemnoscia dysku, jeszcze sie dopytam handlowca. co do oferty, to uslyszalem ze w boku mi takiej nie zaproponuja, bo jest tylko na Gdynie
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
To już wiadomo skąd MM ma tylu "zadowolonych" nowych klientów, skoro kusi ich tak niskimi cenami.

U mnie w ostatnim rachunku, pękła bariera 200 zł za wszystkie pakiety. I to wcale nie za jakieś luksusowe:
telefon + analog + 2 Mb + dtv basic+HD+sport = 215 :twisted:
 

masloww

New member
Bez reklam
na dodatek co kwartał podwyżkę się nam serwuje za Komfort analogowy, no ale muszą się na kimś odkuć aby innych przysponsorować;
ja mam już dosyć bycia sponsorem, od września jak nie dostanę dobrych cen to żegnam MM, zostanę bez telewizji ale bez tv też można żyć
 

maciekalisz

New member
maciekalisz: jest mniej więcej tak jak w Twojej drugiej opcji, tylko że telefon jest do końca marca w promocji za 14, zamiast 19.
mam dwie opcje:
tel optymalny 14
Net 6Mbit 25 (lub 20Mbit za 49 + Mobilnet 1gb gratis)
Catv komfort 21
PVR Komfort 30 (lub 20 bez dysku)
Razem 90 lub 114 z szybszym netem.

Jestem zdecydowany na 6mbit, tylko nie wiem czy warto doplacac do tego dysku? Warto?
ps. moze mi sie pomylilo z ta pojemnoscia dysku, jeszcze sie dopytam handlowca. co do oferty, to uslyszalem ze w boku mi takiej nie zaproponuja, bo jest tylko na Gdynie

Ale jeszcze jedno sprostowanie teraz do mnie doszło - jak mówiłeś na osiedlu nie masz nikogo innego a ta promocja z netem 6 MBit za 25 zeta jest tylko przy przejściu z UPC do MM. A druga strona medalu ten telefon na pól roku za 14 zeta to jest na pol roku fakt w tak niskiej cenie - ale wg regulaminu później wchodzisz na standard cos kolo 42 złotych. Wiec dlatego jej nie brałem pod uwagę bo to pic na wodę fotomontaż.
 

markos17

New member
Ale jeszcze jedno sprostowanie teraz do mnie doszło - jak mówiłeś na osiedlu nie masz nikogo innego a ta promocja z netem 6 MBit za 25 zeta jest tylko przy przejściu z UPC do MM. A druga strona medalu ten telefon na pól roku za 14 zeta to jest na pol roku fakt w tak niskiej cenie - ale wg regulaminu później wchodzisz na standard cos kolo 42 złotych. Wiec dlatego jej nie brałem pod uwagę bo to pic na wodę fotomontaż.

mam przed sobą regulaminy i jeżeli chodzi o internet (2010/134 "Internet 6Mb+ - Gdynia"), to dotyczy on nowych użytkowników, natomiast w przypadku telefonu w aneksie (2010/115 "Optymalny dla Internet - 2010") jest: 13,99zl przez 24 pełne miesiące kalendarzowe
handlowiec zapewniał mnie, że przez cały okres trwania umowy opłata będzie stała, oby się nie mylił.
natomiast jeżeli chodzi o pvr, to rzeczywiście 150gb, my bad. zdecydowałem się na niego, zobaczymy jak będzie hulał w praktyce :)
 

maciekalisz

New member
mam przed sobą regulaminy i jeżeli chodzi o internet (2010/134 "Internet 6Mb+ - Gdynia"), to dotyczy on nowych użytkowników, natomiast w przypadku telefonu w aneksie (2010/115 "Optymalny dla Internet - 2010") jest: 13,99zl przez 24 pełne miesiące kalendarzowe
handlowiec zapewniał mnie, że przez cały okres trwania umowy opłata będzie stała, oby się nie mylił.
natomiast jeżeli chodzi o pvr, to rzeczywiście 150gb, my bad. zdecydowałem się na niego, zobaczymy jak będzie hulał w praktyce :)

Daj mi nr regulaminów to Ci sprawdzę.
 

markos17

New member
właśnie się dowiedziałem, że w opcji 6mb, Catv komfort kosztuje 30, a nie 21.
wychodzi wiec: 99zl za 6mb i 114zl za 20mb + mobilnet 1gb
sam juz nie wiem, co wybrac :)
 

Snakeee

New member
Bez reklam
markos17
czy mógłbyś już przestać denerwować ludzi tymi cenami

Mnie to kompletnie nie rusza.
114zl za 20mb jakos rewelacji nie czuje. Placic obecnie ponad 100zl za neta to za duzo, zreszta wiadomo ze wiekszosc ludzi bioracych takie predkosci w downloadzie wykorzystuje to glownie w przybytkach typu rapidshare, torrent i inne tego typu zapychajac siec ;/ Pakiet 6MB+ jaki obecnie mam wystarcza mi az nadto. Upload w sieci MM jest maly i nic sie tutaj nie zmienia, pakiet 20MB+ ma 1Mbps uploadu, sprawdzilem na stronie w ich cenniku sa dokladne informacje, szału nie ma.

Jeszcze jedno, czym wy sie podniecacie skoro pakiety 12/20/100MB+ sa dostepne tylko w "kilku" miastach.
Jak uporaja sie z poszerzeniem łącz i rusza z tymi pakietami na caly kraj to przygotuja kampanie reklamowa, tak jak to bylo z pakietem 6MB+.
 
Ostatnia edycja:
Do góry