TV HD w polskiej TK Multimedia

Powerr

New member
Ta, w Giżycku to samo- ciemność widzę, ciemność ... . Wygląda na to, że te DTV to usługa testowa a my robimy za króliki doświadczalne i to takie, które płaca za te testy dość sporą kasę.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Część kanałów działa, części brak. Na infolinii dowiedziałem się, że mają awarie. Od jakiegoś czasu nic się nie działo, za długo był spokój hehe.
 

rafalj24

New member
MM w Tarnowie

Jak jest z jakością obrazu w MM w Tarnowie, gdyż przymierzam się przenieść z Małopolskiej Telewizji Kablowej (STAR.MEDIA). Mam nadzieję że będzie lepszy od MTK.
 

ss1973

New member
Czy warto ?

Witam ,mam pytanie czy jest sens podpisywać umowę na cyfrową telewizje MM. Dostałem ofertę za 50 PLN Cyfrowy Komfort (gwarancja ceny przez 18msc.) Powiem szczerze że już przerabiałem to na początku jak wprowadzili tę usługę w Łodzi wtedy jedyny plus to był NG HD, cała reszta programów to jakosciowa nędza(sygnał).Czy dekoder MM na tą chwilę ma wbudowany modem?Pytam się bo mam wszystko podłączone do listwy i modem nie nadążał się logować,restart i tak za każdym razem.Oferta jest zaskakująco korzystna sam nie wiem co robić.Pozdro.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
50zł za Komfort to korzystna oferta? No to już tam w MM faktycznie poszaleli....
Po drugie co do jakości jest jak było czyli kiepsko. Co do dekoderów są takie z wbudowanym modemem.
 

spider1978

New member
Bez reklam
a ja powiem nie spac mm isc w slady upc:p tak serio ciekawe czy nfilm i mgm pojawia sie u nas. rozmowy nadawcy z siecia trwaja ale jaki bedzie tego final jestem ciekaw:)
 

tolesi

New member
Awaria DTV ogólnopolska 2 dzień!!! potwierdzona na infolinii
zgodnie z postanowieniami wspólnymi UMOWY ABONENCKIEJ par.10 "za każdy dzień przerwy w świadczeniu usługi wynikającej z przyczyn leżących po stronie operatora , abonentowi przysługuje zwrot 1/30 miesięcznej opłaty ...."
Zachęcam wszystkich do uporczywego dzwonienia i składania reklamacji !!!
 

wojtas567

New member
Witam

Awaria DTV ogólnopolska 2 dzień!!! potwierdzona na infolinii
zgodnie z postanowieniami wspólnymi UMOWY ABONENCKIEJ par.10 "za każdy dzień przerwy w świadczeniu usługi wynikającej z przyczyn leżących po stronie operatora , abonentowi przysługuje zwrot 1/30 miesięcznej opłaty ...."
Zachęcam wszystkich do uporczywego dzwonienia i składania reklamacji !!!

Najpierw musisz zgłosić awarię a potem jak wróci sygnał (będzie dobra jakość itp) to możesz zgłosić reklamację która oczywiście zostanie bezproblemowo uznana i odliczona od następnej faktury. Działa sprawdzone.

kolego ss1973 za 50 zł to będziesz miał cyfrową telewizję z dużo lepszymi kanałami jakościowo na którejkolwiek misce (nie będę tu już reklamował konkretnej) i bez problemów z zanikaniem sygnału czy brakiem jakiegoś kanału lub jeszcze co tam można wymyślić w MM. Pół roku się męczyłem dosłownie męczyłem jak nie restartowanie dekodera to coś innego wiszenie co chwila na linii bo coś jest nie tak. Sam analog w MM jest ok ale cyfrowa TV nie wspominając o VOD to tragedia. Od końca listopada mam miskę i jeszcze ani razu nie zadzwoniłem do biura obsługo że coś jest nie tak a to chyba mówi samo za siebie. W MM został mi internet i telefon jeszcze ale tu nie mam problemów.

Pozdrawiam
WojtasW
 

tolesi

New member
Najpierw musisz zgłosić awarię a potem jak wróci sygnał (będzie dobra jakość itp) to możesz zgłosić reklamację która oczywiście zostanie bezproblemowo uznana i odliczona od następnej faktury. Działa sprawdzone.

W zasadzie jest stały komunikat że awaria DTV i konsultant też potwierdza więc powinni z góry wszystkim obniżyć . Niby sygnał jest już ale z ciągłymi zanikami itp.
 

ss1973

New member
DTV za 50pLN...

Talerz jak najbardziej brałem pod uwage,ale jest problem bo mam okna od wschodu,do dachu daleko(mieszkam na IV z X pięter)Całkowity brak mozliwosci skierowania talerza na południowy zachód Pozostaje tylko MM z tego powodu mam dylemat czy to brać.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Tutaj Ciebie rozumiem, sam mam problem z montażem anteny, dlatego mam MM. Powiem Ci tak. Jakość kanałów HD - bardzo dobra. Jakość programów SD - średnia z przewagą kiepskiej. Dość częste awarie, brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem.
U mnie jest ten plus, że pojawiła się konkurencja, która się rozwija i dlatego MM obniżyła ceny.
Brać czy nie brać.....trudne pytanie, ale jeżeli nie masz alternatywy to.... decyzja należy do Ciebie.
Ja mam i oglądam ( co innego pozostało....)
 

wojtas567

New member
Witam
W zasadzie jest stały komunikat że awaria DTV i konsultant też potwierdza więc powinni z góry wszystkim obniżyć . Niby sygnał jest już ale z ciągłymi zanikami itp.

Jeżeli nie zgłosisz awarii to nie ma podstaw do uznania reklamacji aczkolwiek tu jest na całej linii więc może to inaczej będzie wyglądało ale reklamacje musisz złożyć sami nie odliczą na 100%

ozostaje tylko MM z tego powodu mam dylemat czy to brać.
Zostań przy analogu nie będziesz się musiał denerwować naprawdę szkoda zdrowia

Pozdrawiam
WojtasW
 

ss1973

New member
Dtv.....

Zostań przy analogu nie będziesz się musiał denerwować naprawdę szkoda zdrowia

Pozdrawiam
WojtasW[/QUOTE]

No wiesz zdrowie psychiczne jest najważniejsze ale fajnie by było obejrzec jakiś dokument w HD ,cała reszta oferty tzn.tego chłamu jest mało ważna.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No mrugają, ale w czym problem? Schowaj go i nie patrz....Ja położyłem go za głośnikiem centralnym i o nim zapomniałem.
 
Do góry