TV HD w polskiej TK Multimedia

franeek

New member
Primer - ceny cenami bo to rzecz niewymierna. Trzeba zastanowić się dlaczego wybieramy pakiety cyfrowe.
JAKOSĆ - a tej MM bardzo brakuje. Jak masz możliwość a ja taką miałem zainstaluj obie platformy na jednym TV.
Obiecuję Ci ,że tuner MM posłuży Ci wyłącznie jako zegarek ;)
O Twardym dysku Cyfry nie wspominam a możliwosć zapisywania programów to taki gadżet - bardzo się przydaje jednak ;)

Pozdrawiam
 

masloww

New member
Bez reklam
Analog - no cóż - porostu technicznie nie da się inaczej wiec nie liczę że te usługi rozdzielą
może i technicznie się nie da, ale można tak jak Vectra pobierać jedną stawkę za cyfrę a analog gratis; wtedy jest jedna stawka i wiadomo ile abonament na tv kosztuje; a takie rozbijanie ceny na kilka opłat to oszukiwanie klientów; chyba tylko po to aby się reklamować jakie to duże promocje dają; tyle że tylko na część opłaty ale tego nikt w BOK-u dokładnie klientom nie mówi, np. nikt nie ostrzega że promocja nie obejmuje dostępu do DTV; umowa też jest tak sformułowana żeby tego nie wyłapać, jest rabat za aktywacje DTV potem procentowy rabat za DTV Cyfrowy Komfort, nie ma w niej słowa że rabat nie uwzględnia dostępu;
no i dobre rabaty mogą w MM dostać tylko wybrańcy, ja mam tylko 15 % na analog i Basic
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Maciek, dadzą albo nie....
Powiem Ci na przykład, że jak ja zmieniłem internet z 2MB na 6MB to nie było żadnego problemu. Chwila rozmowy. Następnego dnia poszedł kolega, który mieszka na tym samym osiedlu, podobne warunki( wcześniej razem takie same umowy podpisywaliśmy) i nie mógł już tego zrobić. Dlaczego nie? Bo nie i już!!! ( a gadanego ma, że ho ho )
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Primer pisałem wcześniej o promocji Cyfry + ale napiszę jeszcze raz :)

pakiet Komfortowy + do tego Pakiet HD cały za 0 zł i Canal + bez opłat i to wszystko za 50 zł z groszami i umowa na 13 miesięcy, dekoder Philips PVR HD 250 GB 10 zł miesięcznie albo 70 zł z groszami jednorazowo.

proszę cię bardzo :)
 

maciekalisz

New member
Dziwne - mam przed nosem promocje nazwana jako "Zostań w multimedia 30% Stop" a niej paragraf 1 punkt 2 informujacy ze moze w niej udzial wzaiasc osoba ktora przedluza umowe na pakiet rodzinny lub komfort. innych warunków nie ma. hmmm wiec dziwne ze nie mozna :)
 

masloww

New member
Bez reklam
a co Ty się z choinki urwałeś, nie wiesz że w MM promocje się zmieniają z dnia na dzień i są różne w różnych miejscowościach; nie polecę podpisywać umowy bo jest teraz akurat dobra; muszę do końca swojej wysiedzieć a do tego czasu kilkanaście razy się one pewnie zmienią;
jakby była jakaś lepsza promocja w momencie jak ja brałem to wziąłbym ale była tylko taka jaka była;
ale sama promocja to nie wszystko, jak się pojawi jakaś konkurencja to nawet przepłacę aby się z tego dziadostwa wyrwać; obraz do dupy, oferta do dupy, sprzęt muli – czekam już 1,5 roku na poprawę i nic, już qr..cy dostaję
 

tomek130488

New member
Oglądając teraz na wspólnej zauważyłem brak synchronizacji dźwięku z obrazem tzn obraz się sporo spóźnia do dźwięku też tak macie oczywiście w AC3 bo w stereo jest normalnie.
 

cinek68

New member
Primer pisałem wcześniej o promocji Cyfry + ale napiszę jeszcze raz :)

pakiet Komfortowy + do tego Pakiet HD cały za 0 zł i Canal + bez opłat i to wszystko za 50 zł z groszami i umowa na 13 miesięcy, dekoder Philips PVR HD 250 GB 10 zł miesięcznie albo 70 zł z groszami jednorazowo.

proszę cię bardzo :)
Wybaczcie że troche nie na temat ale nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie można kupić dekodera PVR HD. Cyfra je tylko wynajmuje a 79zł płaci się za dekodery Pace lub Strong. Oba SD
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Wybaczcie że troche nie na temat ale nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie można kupić dekodera PVR HD. Cyfra je tylko wynajmuje a 79zł płaci się za dekodery Pace lub Strong. Oba SD

można w promocji 79 zł dekoder PVR HD Phillips wynająć w obecnej promocji zapłacić trzeba tylko jednorazowo albo co miesiąc płacić 10 zł :)
 

kowal131

New member
Multimedia, n, cyfra - porównanie

Poniżej porównanie cen cyfry, n-ki i multimedii:

60zł= Cyfra+ umowa na 18 miesięcy, pakiet komfort, canal+, canal+ film, canal+ sport, canal+ sport2, wszystkie programy HD, oczywiście dekoder HD z nagrywarką, Eurosport i Eurosport2 HD

48zł= telewizja n umowa na 13 miesięcy, wszystkie pakiety tematyczne, wiele programów HD, dekoder HD z nagrywarką, Eurosport i Eurosport2 HD

82zł= Multimedia: analog 62zł, dostęp do DTV 10zł, pakiet cyfrowy komfort 10zł

123zł= Multimedia: analog 62zł, dostęp do DTV 10zł, pakiet cyfrowy komfort 10zł, canal+ (brak canal+ sport2) średnio 30zł, canal+ HD 6zł, Eurosport i nsport HD 7zł

106zł= Multimedia: analog 62zł, dostęp do DTV 10zł, pakiet cyfrowy komfort 24zł, 10zł dekoder HD z nagrywarką

149zł= Multimedia: analog 62zł, dostęp do DTV 10zł, pakiet cyfrowy komfort 24zł, 10zł dekoder HD z nagrywarką, canal+ (brak canal+ sport2) średnio 30zł, canal+ HD 6zł, Eurosport i nsport HD 7zł
 
Ostatnia edycja:

kowal131

New member
W Multimedii przy używaniu dekodera z nagrywarką minimalny koszt ok. 106zł. Cena za podstawowy pakiet.

Za porównywalną kwotę najwyższy pakiet w "n".

Czy oni w Multimedii tego nie widzą?
Czy może ograniczają się już tylko do widzów którzy nie mają innego wyjścia niż Multimedia?
 

lukashik

New member
Usunąłem wpis, bo w razie czego z wielkim molochem telekomunikacyjnym nie wygram:)


Ale ogólnie jeśli macie alternatywę to na 99% to lepszy wybór niż MM.


PS.Soft jest najnowszy jaki mógł być ale i tak tnie HD.Kabel HDMI za 120zł więc to nie jego wina, zresztą za parę dni kończy się umowa...
 
Ostatnia edycja:

maciekalisz

New member
No czy jest najgorsza - nie powiedziałbym. Patrzycie tylko na platformy cyfrowe - a to inna bajka - popatrzcie na innych opratorów kablowych.
Eurosport muli ? hehe dziwne okre
 
Do góry