TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
Snakeee możliwe, że się nie wczytywałem dokładnie:). To w sumie ten ich pakiet HD aktualnie mało atrakcyjny i mało opłacalny:) lepiej mieć komfort i pakiet sport:). Jak nie pomyślą nad wzbogaceniem oferty przykładowo Animal Planet HD, Nat Geo Wild HD, History HD, MGM HD jest kilka ciekawych do wyboru to raczej potracą klientów. Ja po cichu liczę, że kiedyś pakiet sport wzbogacą przykładowo o eurosport 2:)
 

Blaszak

New member
W centrali Cie zapewniali Blaszak a ja Cie zapewnialem ze bedzie Nsport HD, tak informowali na infolinii, wyraznie przekazali ze byla zmiana i zdecydowali sie dac Nsport HD.

Zwracam honor ;) Ale nie cieszy mnie ten nSportHD - na razie same rozmowy, wywiady ... co mi po tym HD :???:

To w sumie ten ich pakiet HD aktualnie mało atrakcyjny i mało opłacalny:) lepiej mieć komfort i pakiet sport:).

Jestem tego samego zdania. Według mnie Pakiet HD powinien się składać z wszystkich dostępnych "niekodowanych" kanałów HD, a nie jak teraz będzie zaledwie z 4 kanałów, gdzie jeden (Discovery HD) jest jednocześnie w pakiecie Komfort. W moim przypadku na chwilę obecną przejście z pakietu Basic na Komfort jest nieopłacalne (tracę zniżki), muszę się grubo zastanowić czy nie zrezygnować z Pakietu HD (tracąc ulubiony Discovery HD) i wykupić Pakiet Sport (oglądając najlepsze sporty w HD). To będzie ciężka decyzja :-x

Można jeszcze spróbować tzw. "hard way" - zerwać umowę i liczyć, że obawiające się straty klienta panie w obsłudze zaproponują mi jakiś ekstra rabaty. Jednak chyba szanse są jak 50/50.
 

Alundro

New member
Witam wszystkich w 2010 roku i mam pytanie - w pokoju u moich rodziców jest DTV a ja u siebie mam 2 gniazdo i tv analogową za którą płacę 5 zł ale teraz chciałbym też dekoder ale z nagrywarką bo jedynie ta opcja może mi się przydać.Czy będę musiał płacić 399 zł za aktywacje ? Jeżeli ktoś wie proszę niech napiszę bo nie wiem czy w ogóle zawracać sobie tym głowę.Pozdrawiam.
 

TOMGDY

New member
Obecnie mam gości w pokoju z TV którzy odpoczywają po imprezie i nie mam dostępu do tych informacji. Ale wczoraj w trakcie zabawy soft się aktualizował - tak to odebrali goście zgłaszając że coś się dzieje na ekranie TV

Właśnie sprawdziłem. To jednak nie soft ładował się w nocy tylko aktualizowała się lista kanałów ( choć nie mogę się specjalnie doszukać co mogło sie zmienić )
Soft obecnie mam cały czas 37 z 23 paź 2009
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
Eurosport HD juz ustawili fonie prawidlowo pod Polski.
Nsport HD - fonia jest Dolby Digital 2.0 tak jak nadaje nadawca.

Mala korekta, normalnie Nsport nadaje w DD 2.0 ale wczoraj lecial mecz LM (powtorka) pod logiem programu bylo info ze jest w Dolby Digital 5.1 i faktycznie fonia byla 5.1:cool:
 

bourbon

New member
Bez reklam
Jednak musiałem zresetować dekoder by nSHD zaczął działać. Soft jest jeszcze z końca października.

Wszystkiego dobrego w nowym roku ;)
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No u mnie zgodnie z uzyskaną informacją w BOK ( po złożonej rezygnacji) pakiet HD został wyłączony. ( stał się on mało opłacalny - mając Komfort). Do 05.01.2010r. miał zostać włączony pakiet Sport i tutaj miłe zaskoczenie dzisiaj już jest.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!
( ja niestety muszę iść do pracy...:()

(Soft też mam z października)
 

lukashik

New member
Nie wiem z czego się tak cieszycie.Poważna kablówka nie odejmuje programów ze sportami w których jesteśmy w czołówce światowej (handball i siatkówka) oraz daje w zamian "TVN24 Sport" HD oraz Eurosport HD (śmiesznego Sportkluba+ w jakości gorszej niż YT nie liczę), który co prawda jest dużo lepszy jakościowo od TVP SPORT, jednak ramówka jest podobna poza tenisem, który można zobaczyć w internecie na strona bukmacherów za free.To co najlepsze dla kibica - nożna, koszykówka czy siatkówka leci przeważnie na ES2 więc teraz ten kanał jest bardziej pożądany niż ES.

Jeśli chodzi o LM to każdy wie gdzie można znaleść mecz (legalnie i odpłatnie) w necie.

Przerzuciłem się na telewizję satelitarną bo mam ME w ręcznej, ATP Masters, MŚ w siatkówce, Wimbledon, ACB (o wiele lepsze od NBA), Ligę Światową oraz mnóstwo meczów LE poza tym mam Eurosporty.

Firma MM nadużyła mojego zaufania po raz kolejny i dlatego żegnam ich bez żalu.


Wszystkiego naj w Nowym Roku!
 
Ostatnia edycja:

spider1978

New member
Bez reklam
PS w sumie jedynie siatkówka liga mistrzów, treningi formula 1. Piłki nożnej jak na lekarstwo co mnie wkurzyło i zniechęciło najbardziej bo oglądanie ligi ukraińskiej żenada. To co najlepsze z piłki serie A, Liga Europejska Polsat Futbol. Dla mnie też było miłą niespodzianką pojawienie się dzisiaj ES HD. Turniej 4 skoczni już zaliczony oraz bigi narciarskie i Justyna Kowalczyk. Gdzie indziej tyle sportów zimowych nie zobaczę. Mam jedno pytanko macie Discovery Science albo BBC Lifestyle bo od wczoraj u mnie ciemno na tych programach:p
 

xolzok

New member
Bez reklam
U mnie też nie chyba od wczoraj ma tych kanałów. W święta przez kilka dni nie miałem TVN7.
Super ta cyfrowa telewizja.
 

gregs

New member
Panasonic TH-42PV80, Panasonic DMP-BD35, Pioneer VSX-819H-K, LG-RH278, HD DTV Multimedia, Philips VR710,Sony PS2, Canon HF100

do marciniozo: zapomniales wpisac golarke do klakow na nogach
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
gregs
O co Ci chodzi????
"zapomniales wpisac golarke do klakow na nogach" - nie każdy goli klaki ( cokolwiek to jest) na nogach tak jak Ty golarką...:D

lukashik
A z czego tu się cieszyć.... niestety masz rację MM do porządnych kablówek nie należy...
 

lukashik

New member
Polska to chory kraj...

Anglicy mają na SKY Digital wszystko co zechcą (wszystkie najmocniejsze ligi piłkarskie, rugby, tenis, żużel, F1, NBA...), a my by mieć dostęp do wszystkich sportów musimy mieć albo dobre łącze albo 3 talerze, które mało u kogo się zmieszczą.

I niestety nawet gdyby N-ka, CP i Cyfra połączyły się w jedno to i tak UOKiK na to nie pozwoli, bo praktyki monopolowe - CHORE.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Takie pytanie mi się nasuwa co do jakości obrazu.
Lecą sobie dość nowe filmy na PRO7 czy też RTL - obraz jak dla mnie jest bardzo poprawny (brak pikselozy, ostrość ok, nie ma mleka), gdyby nie ten przeklęty niemiecki dabing to śmiało można oglądać. Przełączam na kanał BBC Knowledge na Top Gear i nagle jakby kto za przeproszeniem kupe za szybą rozmazał, jakość low vhs... Skąd taka różnica ?
 

spider1978

New member
Bez reklam
Takie pytanie mi się nasuwa co do jakości obrazu.
Lecą sobie dość nowe filmy na PRO7 czy też RTL - obraz jak dla mnie jest bardzo poprawny (brak pikselozy, ostrość ok, nie ma mleka), gdyby nie ten przeklęty niemiecki dabing to śmiało można oglądać. Przełączam na kanał BBC Knowledge na Top Gear i nagle jakby kto za przeproszeniem kupe za szybą rozmazał, jakość low vhs... Skąd taka różnica ?

Ja proponuje zapytać maciekalisz on najlepiej wytłumaczy:p podobno u niego zawsze wszystko jest ok hih;)
 

krzylosiak

New member
W sylwestra technicy z MM wymienili mi dekoder(mam teraz ten z wbudowanym modemem) i wydaje mi sie,ze obraz jest zdecydowanie lepszy-albo mam jakies omamy:D.Na ES HD rzadko kiedy leci typowe HD,ale i tak obraz super.Wczoraj wieczorem lecialo prawdziwe HD(pisze wtedy w dolnym rogu Native HD)-to obraz byl REWELACYJNY!!!
 

spider1978

New member
Bez reklam
Ja też chce taki z wbudowanym modemem :p. Ja czekam na Australian Open czy Puchar Narodów Afryki bo transmisje mają być tych imprez w HD tak jak należy;)
 
Do góry