TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
Jak bym wiedział, że tyle czasu zajmuje im aktywowanie pakietu sport to bym zamówił wcześniej. Nie wiem co tyle czasu może zajmować bo mają 7 dni na to lol. Ja najmilej wspominam czasy wizja tv dzwoniło się do nich i po 10 minutach już wszystko było zrobione:p
a propo to rebel.tv miało w końcu pojawić się w MM czy nie?:)
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

w Gorzowie o dziwno pojawił się pakiet sportowy :D MM to ma wyczucie na koniec roku takie zdziwienie :bober:
i nawet PS HD jest i to odkodowany :D może Gorzów bd unikatowym miastem i będzie miał PS HD zawsze xD a tak na serio to dalej mam PS HD i do tego wszystkiego jest on odkodowany od rana ;]
co do Rebel.TV ponoć będzie w styczniu ale należy pamiętać MM że pojawi się z dopiskiem " tylko w wybranych lokalizacjach " :blagam:
 

bourbon

New member
Bez reklam
U mnie na liście kanałów pojawiły się ES HD, nSport HD, SportKlub+. Jednak na każdym ciemno i głucho. PS HD także jest na liście, jednak tam również ciemnica.
Mam pakiet Basic oraz paczkę HD i nie za bardzo już wiem co powinno działać :?:
 

andy13

New member
Koniec męki z MM

Wczoraj udałem się do BOKu w Olsztynie w celu zamówienia dekodera z nagrywarką i dowiedziałem się, że mając "komfort" w promocji za 10zł, aby wymienić dekoder muszę zerwać promocję (bez kar), wykupić komfort za 24pln + 10pln za dostęp za DTV + 10zł za dekoder (razem 44PLN) (przed Świętami cena za taki pakiet była o 14pln niższa :) )
I ciągłe tłumaczenia, że takie mają wytyczne z centrali.
Co do obiecanego pakietu sport, to przed świętami powiedziano mi, że w miejsce Polsatu Sport HD (za 7pln) będzie Nsport, NsportHD, Eurosport i EurosportHD. Oczywiście kiedyś będzie (nikt nie wie kiedy będzie ES HD), ale nie za 7pln, ale za 7pln + 2x6pln (za każdy program HD).
Dość już mam opetańczej polityki MM. Dzisiaj zerwałem umowę na TV (nikt nawet nie próbował mnie zatrzymać). Przeprosiłem się z anteną satelitarną i właśnie odpaliłem Nkę (promocja na 18mies. wszystkie pakiety tematyczne + paczka Nfilm + paczka HBO (oczywiście z HD) , turbodekoder - i za to 68PLN). Zapomniałem , że z dekodera (który niewiele się różni) można tyle wycisnąć. Po podłaczeniu do neta funkcjonalność, jakość i oferta programowa jest kompletnie nieporównywalna.
Szkoda, że nie zrobiłem tego rok temu. Jedyny minus, to brak Polsatu (ale to tylko 1 kanał).
 

Snakeee

New member
Bez reklam
U mnie na liście kanałów pojawiły się ES HD, nSport HD, SportKlub+. Jednak na każdym ciemno i głucho. PS HD także jest na liście, jednak tam również ciemnica.
Mam pakiet Basic oraz paczkę HD i nie za bardzo już wiem co powinno działać :?:

Od stycznia powinien dzialac Ci tylko Nsport HD.

Nie moge sie juz doczekac Australian Open w HD:bober:
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
wczoraj zamówiłem pakiet sport, teraz już działa; na ES HD dźwięk polski na angielskim, na SK+ brak dźwięku; dokładnie się jeszcze im nie przeglądałem, czasu nima

Szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim;
oby w nowym roku MM zaczęła się liczyć z opiniami klientów nie tylko z zyskiem i wprowadziła zmiany których się domagamy; fakt że musiałby to być cud ale cuda się zdarzają
 

spider1978

New member
Bez reklam
wczoraj zamówiłem pakiet sport, teraz już działa; na ES HD dźwięk polski na angielskim, na SK+ brak dźwięku; dokładnie się jeszcze im nie przeglądałem, czasu nima

Szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim;
oby w nowym roku MM zaczęła się liczyć z opiniami klientów nie tylko z zyskiem i wprowadziła zmiany których się domagamy; fakt że musiałby to być cud ale cuda się zdarzają

To szybko ja zamówiłem w poniedziałek i nie mam;/
 

maciekalisz

New member
W sumie eurosport czy nie na każdym przy szybszej akcji robi sie pixeloza. coz jak nie zwiększą bitrate to będzie lipa. jedynie co to na kanały HD nie ma co narzekać. Nie wiem jak u was, ale u mnie na eurosport w dtv dźwięk jakbym słuchał fal długich haha do niedawna taki dźwięk był na bbc entertainment. Czy tylko w Kaliszu nie ma mtv dance?;). Coś mi się widzi, że przed nowym rokiem nie pojawi się ES HD

Zgłaszaj to na partyline - zapwne parametry sieci masz do bani -ja mam mtv dance - działa poprawnie - a i pikselozy nie mam - no moze na nsport byla wczoraj straszna :) heheh - ale to dopiero wlaczali wiec do wybaczenia jest im. Dzis jest ok. A co do wlaczenia pakietu - maja do 5 dni (roboczych).
 
Ostatnia edycja:

spider1978

New member
Bez reklam
maciekalisz ja jestem zdeczka wybredny jeśli chodzi o jakość i czy chodzi tutaj o parametry wątpie;) w pierszy dzień po założeniu postanowiłem podłączyć sobie pod sprzęcik audio i to co usłyszałem na stacjach muzycznych wole nie komentować i zdecydowałem, że będę sluchał tego przez tv bo tak jedynie da się tego słuchać:D. jeśli chodzi o kanały HD to nie mam większych zastrzeżeń chyba jedyny plus.
 

maciekalisz

New member
Jeżeli masz stopklatki a ja ich nie mam w tym samym mieście - więc coś jest nie tak. Zaczołbym od sieci - dzwoniłeś kiedyś - sprawdzali ci parametry ? Wiadomo że jak będa złe to na dzień dobry masz technika w domu.
Jeżeli nie to forum raczej w regulacji nie pomoże.

A co z tymi programami muzycznymi - ja mam podłaczone pod zestaw kina i dziala bardzo fajnie - dzwięk to napewno nie jest jaki bym wymagał ale jest ok - przeciez te programy nie nadają foni 5.1. NG HD fonia wymiata wgniata w fotel.

Niektóre programy maja te cudowne bitrejtowe mgły - ale cóż nie ma ideałów. Nsport i Eurospoert w SD zdziwiło mnie bo sadzą naprawde fajna jakosc.
 

Blaszak

New member
Gdynia - nowe programy już dostępne w analogu jak i dtv i faktycznie - w pakiecie HD zamiast PS HD mam nSportHD :( A zapewniano mnie w centrali BOK, że będzie ES HD. Czyli pozostaje mi wykupienie pakietu Sport. Chciałem też zrezygnować z pakietu HD (LuxeTV i MTVN HD prawie nie ogladam), jednak szkoda mi Discovery HD, a na pakiet Komfort bez straty aktualnych zniżek nie mam co liczyć - muszę czekać do końca umowy czyli do 2011 roku :-(

Poniżej najświeższa oferta programowa DTV na 2010 rok:
http://www.megaupload.com/?d=S0MR2EY9 lub
http://www.sendspace.com/file/1yt1e5

Przy okazji ... zdrowia szczęścia pomarańczy na 2010 rok ;)
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Blaszak a nie jest tak, że automatycznie dostajesz zamiast ps hd pakiet sport? chyba tak powinno być ;)

Ale on napisal ze ma pakiet HD a nie pakiet Polsat Sport HD.
Pisalismy juz tyle razy, ze za Pakiet Sport HD (ten jednokanalowy) wchodzi pakiet SPORT, w miejsce kanalu PS HD, ktory byl tez w pakiecie Cyfrowym HD wszedzl Nsport HD.

W centrali Cie zapewniali Blaszak a ja Cie zapewnialem ze bedzie Nsport HD, tak informowali na infolinii, wyraznie przekazali ze byla zmiana i zdecydowali sie dac Nsport HD.
 
Do góry