TV HD w polskiej TK Multimedia

Snakeee

New member
Bez reklam
pattro napisał:
chodzi mi o to ze nie mogę ustawić listy własnej żeby np mieć kanały od 1 do 60 ;)

No a jak ja mam ustawione????????? Mam wlasna liste kanalow i ja ustawiam sobie co chce miec pod numerem 1,2,3,4,5,6 itd. Czy ty w ogole czytales instrukcje tego dekodera?:p
 

pattro

New member
Bez reklam
Snakeee napisał:
No a jak ja mam ustawione????????? Mam wlasna liste kanalow i ja ustawiam sobie co chce miec pod numerem 1,2,3,4,5,6 itd. Czy ty w ogole czytales instrukcje tego dekodera?:p

no tak wszystko robię :) i chwile jest cacy ale jak już wyłączę dekoder i na nowo uruchomię za godzinę powiedzmy to wszystko mam po staremu według MM ;/ poszedłem do kuzyna i wszystko ustawiłem tak jak u siebie z tymi kanałami i jest ok wszystko u niego działa i można resetować i wyłączać dekoder i jest zapisane puki się samemu nie usunie a robię dokładnie to samo u siebie na dekoderze co u niego ;/ czy to winna jakiegoś wadliwego dekodera czy co ?
 

Powerr

New member
pattro napisał:
no tak wszystko robię :) i chwile jest cacy ale jak już wyłączę dekoder i na nowo uruchomię za godzinę powiedzmy to wszystko mam po staremu według MM ;/ poszedłem do kuzyna i wszystko ustawiłem tak jak u siebie z tymi kanałami i jest ok wszystko u niego działa i można resetować i wyłączać dekoder i jest zapisane puki się samemu nie usunie a robię dokładnie to samo u siebie na dekoderze co u niego ;/ czy to winna jakiegoś wadliwego dekodera czy co ?

W swoim starym dekoderze miałem dokładnie to samo- teraz mam nowy i takich problemów nie ma. Moim zdaniem to wina dekodera i powinieneś go szybko wymienić.
 

pattro

New member
Bez reklam
Snakeee napisał:
Nie oplaca mu sie :) i tak juz zrezygnowal :)

dokładnie :) chyba ze jeszcze mnie czymś zatrzymają :D np wprowadzą komfort do Gorzowa to zostanę w MM ;]
a tak sobie patrze na ofertę MM i zaciekawiła mnie " Cyfrowa telewizja IPTV " jak i gdzie ona jest dostępna :p ? i czemu inna oferta niż DTV, inny dekoder, inne funkcje, itp ? :p
 
Ostatnia edycja:

Vanish

New member
pattro napisał:
no tak wszystko robię :) i chwile jest cacy ale jak już wyłączę dekoder i na nowo uruchomię za godzinę powiedzmy to wszystko mam po staremu według MM
Może podpadłeś komuś w MM (wcale się nie dziwię :D) i Ci coś wyłączył

IPTV to TV po sieci pakietowej (Ethernet, DSL itp). Inny dekoder bo nie ma głowicy kablowej. A czemu inna oferta kanałów to nie wiem. Są tam zdaje się kanały niedostępne w DTV (ktoś tu się żalił) tvn meteo, komplet discovery itd.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Zgłosiłem dzisiaj ponownie zacinanie obrazu na DTV i wolny internet.
Wczoraj wieczorem sygnał spadał z 22 na 16 a pasek jakości w ogóle znikał na niektórych kanałach.
Mają się ze mną skontaktować po opinii technicznej.
 

masloww

New member
Bez reklam
ja się z tym nie pogodziłem i kutasom tego nie zapomnę nigdy; większość meczy Primera Division, której jestem kibicem leci na na C+S2
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Vanish napisał:
Może podpadłeś komuś w MM (wcale się nie dziwię :D) i Ci coś wyłączył

IPTV to TV po sieci pakietowej (Ethernet, DSL itp). Inny dekoder bo nie ma głowicy kablowej. A czemu inna oferta kanałów to nie wiem. Są tam zdaje się kanały niedostępne w DTV (ktoś tu się żalił) tvn meteo, komplet discovery itd.

tak są tam takie kanały jak : Viasta History, Explorer, Tvn Meteo, Cała paczka Discovery, Zig Zap, 4 kanały MTV, Planete, Animal Planet, ITV...
ciekawe czemu w DTV nie ma ?:hmm: i wgl gdzie te IPTV MM jest dostępne ? :cool:
 

masloww

New member
Bez reklam
pattro napisał:
IPTV widzę że lepsze niż DTV :D więcej funkcji dekodera więcej kanałów :p szkoda że nie ma w całej pl tego :p
raczej nie lepsze; sieci telefoniczne na miedzi mają małą przepustowość i z tego powodu MM nie oferuje tam kanałów HD, a pozostałe kanały też są mocno kompresowane;
IPTV sprawdza się dobrze w sieciach światłowodowych – np. JAMBOX jest rozsyłany po światełku, gdzie przepustowość jest na tyle duża że sygnał tv jest brany ze źródeł lub z satelit dosyłowych i może lecieć do odbiorców bez dodatkowej rekompresji, zostaje jeszcze przy tym sporo miejsca na ofertę internetu z dużymi prędkościami
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

masloww napisał:
raczej nie lepsze; sieci telefoniczne na miedzi mają małą przepustowość i z tego powodu MM nie oferuje tam kanałów HD, a pozostałe kanały też są mocno kompresowane;
IPTV sprawdza się dobrze w sieciach światłowodowych – np. JAMBOX jest rozsyłany po światełku, gdzie przepustowość jest na tyle duża że sygnał tv jest brany ze źródeł lub z satelit dosyłowych i może lecieć do odbiorców bez dodatkowej rekompresji, zostaje jeszcze przy tym sporo miejsca na ofertę internetu z dużymi prędkościami

może i masz rację :) ale co do dekodera to w IPTV lepszy, znaczy więcej funkcji :) a tak wgl ostatnio czytałem z ciekawości instrukcje dekoder DTV, to tam pisało że ten przycisk w prawym dolnym rogu obok VOD ten z czerwoną kropką to pisze " umożliwia nagrywanie oglądanego programu ( funkcja opcjonalna ) " :p
 

kowal131

New member
Nie wiem jak Wy, ale ja zauważam poprawę jakości niektórych kanałów DTV.

Wczoraj oglądałem trochę NHL na ESPN America i jakość była dobra.
Było widać gdzie jest krążek, co wcześniej nie było zbyt łatwe do zauważenia.

TV PULS, TVN Turbo też wyglądają teraz moim zdaniem lepiej.
 
Do góry