TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

tak z nudów policzyłem ile nie ma kanałów w moim mieście a którymi szczycie się MM na swojej stronie to wyszło ich (uwaga) aż 19 !!! :banned:

istne oszustwo i tyle ..... ( za 25 dni koniec z DTV :) )
 

TOMGDY

New member
Wie ktoś dlaczego na TVN 7 w SD jest dolby digital a na TVN HD zwykłe stereo ??
TVN HD jest flagowym kanałem i nadawca jak tylko może łączy go z dźwiękiem DD ale nasza wspaniała MM już nie. W zamian za to MM dodaje DD do TVN 7. Widzi ktoś w tym logikę i może nam rozjaśnić zagadnienie ??

Pozdrawiam
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jak to w MM wszystko musi być inaczej.....
Wszyscy operatorzy mają w ofercie Eurosport - MM nie!
Operatorzy poszerzają swoją ofertę programową - MM nie!
Inni wprowadzają dekodery z HDD - MM nie! ( coś tam niby przebąkują...)
I tak można by wymieniać.....
 

tomek130488

New member
TOMGDY napisał:
Wie ktoś dlaczego na TVN 7 w SD jest dolby digital a na TVN HD zwykłe stereo ??
TVN HD jest flagowym kanałem i nadawca jak tylko może łączy go z dźwiękiem DD ale nasza wspaniała MM już nie. W zamian za to MM dodaje DD do TVN 7. Widzi ktoś w tym logikę i może nam rozjaśnić zagadnienie ??

Pozdrawiam

To jest jakieś chore jak można dać na kanale SD TVN 7 dźwięk Dolby Digital a na flagowym kanale TVN HD dźwięk w stereo nie wiem co za przychlast tak w multimedii wymyślił dopóki nie miałem DTV byłem święcie przekonany że TVN HD jest w multimedii w AC3 a tu prosze u tych przygłópów wszystko jest możliwe.
 

sobik07

New member
gregs napisał:
Wytłumacz, jak to jest rozwiazać bez problemu tv i podwyższać przepustowość neta żeby nie płacic kary????

Jest problem czy go nie ma???

Zalezy jaki masz zapis w umowie. Generalnie przy zwiekszaniu predkosci lub wzieciu "drozszej" oferty kar sie nie placi.
 

donio

New member
W Gdyni w multimedii pojawiły się dekodery z dyskiem. Ale na razie będą prowadzone testy i dekodery podłączone będą mieli podobno tylko pracownicy i inni wybrańcy. Ciekawe kiedy wprowadzą te dekodery w obieg i jak będzie to wyglądało cenowo.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

donio napisał:
W Gdyni w multimedii pojawiły się dekodery z dyskiem. Ale na razie będą prowadzone testy i dekodery podłączone będą mieli podobno tylko pracownicy i inni wybrańcy. Ciekawe kiedy wprowadzą te dekodery w obieg i jak będzie to wyglądało cenowo.

dekoder HDD to dobry ruch z ich strony ale pięc rzeczy mnie martwi :

1.Cena - znając MM będzie mocno wygórowana
2.Jakoś - jeżeli dekoder z HDD będzie takiej jakości jak obecny dekoder to ja dziękuje...
3.Starzy użytkownicy DTV w MM - pewnie znowu będą jaja z tym aby mieć nowy dekoder, tak jak było to w przypadku pakietu Komfort.
4.Zasięg usługi - jeżeli dekoder HDD będzie wprowadzany w Polskę tak jak nowe kanały/pakiety, to do mnie nowe kanały te 5 ( Tv Puls Kino Polska itp ) dojdzie do Gorzowa Wlkp gdzieś w 2011 roku jak dobrze pójdzie to komfort wejdzie w 2012 a dekodera HDD będę mógł się spodziewać do 2015 :hihi:
5.Pojemność - jeżeli poniżej 250 GB to nie ma po co wchodzić na rynek taki dekoder ale pożyjemy zobaczymy.

Do 2011 MM ma wyłączyć przekaz analogowy ale czarno to widzę w takim
tępię ...
 

xolzok

New member
Bez reklam
Zauważyłem w weekend, że internet przysiadł z szybkością. Obecnie z moich 6 Mb mam max. 4Mb , nawet po 23-ciej gdy jest ponoć 8 Mb. Do tej pory nie było takich problemów, chodził jak żyleta.

PS. DTV po ich modyfikacjach jak kulała tak kuleje.
 

Alundro

New member
Jeżeli do 2011 mają wyłączyć przekaz analogowy to i chyba będą musieli wyłączyć cyfrowy bo to jest produkt cyfrowopodobny czyli bardziej analog.
 

pozi ppp

New member
czy moze mnie ktos oswiecic i wytłumaczyc dlaczego nasza jasnie wielmożna MM nie ma w pakiecie canal plus sport 2,czy wogóle bedzie?konczy mi sie umowa na canal plus bez tego kanału nie bede jej przedłuzał ,to zwyczajnie nie ma sensu. place 45 zika a wiekszosc meczy leci na kanale ktorego nie mam. to tylko taka bida W MM.z tego co sie orientowałem prawie wszystkie kablówki maja ten kanał tylko lider sieci kablowych MM moze sobie na to pozwolic i nie miec tego kanału jako firma roku.a moze wprowadza go w styczniu z n sport, eurosport hd i hd 2.pewnie bedziemy mieli najwiekszy pakiet kanałow sportowych w polsce.:p jak wezmiemy kredki i domalujemy sobie w telewizorze.
 

masloww

New member
Bez reklam
o programie C+S2 było już sporo na wątku: "W odpowiedzi na Państwa pytanie dotyczące Canal+ Sport 2 informujemy, że w najbliższym czasie program ten nie zostanie wprowadzony do naszej oferty"


szlag mnie trafia jak czytam takie promocje jak np. promocja Cyfry+
http://media2.pl/media/59485-cyfraplus:-nowe-promocje-stala-cena-z-canalplus.html
pakiet Komfortowy+ z Canal+ za 49,90 zł (umowa na 18 miesięcy); dodatkowo darmowy dostęp do kanałów HD i FilmBox przez cały okres umowy + wynajem dekodera PVR HD - 10 zł = 59,9 zł czyli tyle ile w MM kosztuje analog; a za taki pakiet jak C+ oferuje trzeba dopłacić 10zł+14zł+39zł+6zł+19zł+15zł = 163 zł = kradzież = kryminał !!!

chyba się przeprowadzę tam gdzie będę mógł patelnię założyć, bo za dużo czasu poświęcam na coś na co nie powinienem w ogóle tracić czasu
 

Vanish

New member
pattro napisał:
Do 2011 MM ma wyłączyć przekaz analogowy ale czarno to widzę w takim tępię ...
A skąd taka informacja?
Jeśli chodzi o cyfryzację o której tak głośno, to chodzi o nadawanie naziemne a nie kablowe. Nie ma wyznaczonych żadnych granicznych dat dla cyfryzacji w kablówkach.
 

miciu10

Member
pattro napisał:
dekoder HDD to dobry ruch z ich strony ale pięc rzeczy mnie martwi :
5.Pojemność - jeżeli poniżej 250 GB to nie ma po co wchodzić na rynek taki dekoder ale pożyjemy zobaczymy.
Dekoder (stary) N-ki na nagrania użytkownika ma 80GB i ludzie to kupują, z drugiej strony pojemność dysków cały czas rośnie, więc nie powinno być to problemem.
Ciekawe czy ten nowy dekoder MM nie będzie przypadkiem krewniakiem dekodera Turbo z N? Możliwości jego są całkiem obiecujące.
Pozdrawiam
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Vanish
Cyfyrzacja dotyczy całości nadawania a nie tylko TV satelitarnych...
Aczkolwiek skąd data 2011 w MM też się zastanawiam....?
 

sobik07

New member
Snakeee napisał:
Znajomy chce z tej promocji skorzystac (zdecydowal sie na patelnie), orientuje sie ktos jak wyglada sytuacja po zakonczeniu umowy promocyjnej, sa jakies mozliwosci zeby dalej miec taka fajna cene? Jak znam zycie takie umowy to tylko dla "nowych" krowek, jak ktos juz ma Cyfre+ to zapewne moze jedynie srodkowy paluszek zobaczyc? A moze sie myle?

Pewnie, ze jest taka mozliwosc. Przed koncem aktualnej umowy musisz po prostu napisac do nich pisemko, ze rezygnujesz wraz z koncem umowy, a oni sami sie do Ciebie zglosza z nowa promocja ;)
 

pattro

New member
Bez reklam
miciu10 napisał:
Dekoder (stary) N-ki na nagrania użytkownika ma 80GB i ludzie to kupują, z drugiej strony pojemność dysków cały czas rośnie, więc nie powinno być to problemem.
Ciekawe czy ten nowy dekoder MM nie będzie przypadkiem krewniakiem dekodera Turbo z N? Możliwości jego są całkiem obiecujące.
Pozdrawiam

tak ale to był stary dekoder :) a mamy już praktycznie 2010 rok ;] więc podstawa teraz to 250 GB ;] co do wyłączenia analogu w MM to był gdzieś o tym czytałem i pamiętam właśnie tą datę ;] a wgl co jest wkurzające czemu w MM ciągle musimy się martwić o dekoder o jakość kanałów... a nie mogli byśmy jak w każdej innej platformie martwić się kanałami kiedy jakieś nowe dojdą co usunąć ? :(:confused:
 
Do góry