TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
6MB za 39zł mam w Inowrocławiu - umowa na dwa lata. Ale taka cena dzięki temu, że jest własnie konkurencyjna sieć kablowa ( rozwija się i buduje sieć).
Wcześniej o takiej cenie można było pomarzyć...:D:D:D
 

masloww

New member
Bez reklam
Najbogatszy pakiet HD w MM
 

Attachments

  • Pakiet HD.JPG
    Pakiet HD.JPG
    35,8 KB · Wyś: 83

bourbon

New member
Bez reklam
Za stosowanie takich praktyk z nierównym traktowaniem klientów, podczas zawierania umów na internet, firmą Multimedia powinien zainteresować się odpowiedni organ prawa. Bo co to ma znaczyć, że jeden będzie płacił za tę samą usługę 39 zł a inny 89 zł ? Jeżeli w ich rozumowaniu jest to promocja, to powinna być dostępna dla wszystkich.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
masloww
zaj.....te!!!!!!!!!!


bourbon
Zgadzam się z Tobą, od dawna pisze, że MM Nas abonentów ma w d...., jak już podpiszesz umowę....
 

arek70

New member
Dzisiaj dzwoniłem do MM, żeby dowiedzieć się co mogą mi zaproponować bo umowa mi się kończy w listopadzie. Płacę za tv analog pakiet komfort 54 zł za neta 39 za 256(porażka). Pani|proponowała mi za tv (komfort) 54 – 5% rabatu a za neta to samo co jest teraz na ich stronie czyli z 1 GB za 49 zł. Nic więcej nie chcą zejść, była miła długo negocjowałem, ale powiedziała mi ze dla obecnych klientów już nic nie mogą zejść. Klient podpisujący z nimi pierwszy raz umowę ma większe możliwości. Zadzwoniłem wcześniej i pytałem o ceny dla nowego klienta to nie było problemów z upustem i na tv i na neta. Także jak mają klienta, który chce przedłużyć umowę to nic nie urwie. Można poczekać do końca umowy, a potem nie przedłużać i odczekać trzy miesiące to podpisujesz jak nowy klient i wtedy coś się urwie.
Ja zostawiam sobie neta w MM a tv wezmę N, choć jak czytam w necie o N-ce i jakie są problemy z nimi to się zastanawiam.
Mam pytanie czy jak wezmę N, a nie ma w niej Polsatu, natomiast mam jeszcze podłączone gniazdo z tv spółdzielni pięć programów w tym Polsat to mogą podłączyć to źródło dodatkowo do telepatrzydła to będzie Polsat?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jak sygnał w gniazdku jest to co ma nie działać! Podłączysz N po HDMI a z sygnał z gniazdka przewodem antenowym i już.
 

webb9r

New member
Dzisiaj podpisałem umowe z MM na neta, tv i telefon. Dlugo sie zastanawialem, bo z kazdym postem przechodzila mi ochota na wiazanie sie z ta firma. Niestety alternatywy innej zbytnio nie mialem, no i stalo sie. Pozyjemy, zobaczymy - najwyzej po roku zrezygnuje.

net - 59 zl za 6 mb - 12 mc
tv analog (drugi pokoj) - 54 zl - 12 mc
tv cyfra - komfort, film, canal+(z HD) - 69 zl - 12 mc (przez pierwsze dwa mc 49 zl, nastepnie przez 5 mc 59 zl i nastepne 5 mc 69 zl)
telefon - 19 zl (pakiet optymalny o ile dobrze pamietam)
oplaty instalacyjne - 20 zl tv i 10 zl net

Na pytanie co z polsatem Pan odpowiedzial, ze rezygnuja z tematycznych, ale w zamian prowadza rozmowy z eurosportem i n sportem, bowiem chca kanaly sportowe polsatu zastapic czyms godnym. Jak dla mnie NS i ES >>>>>>>> PS. Tylko czy sie z nimi dogadaja. No nic, trzeba trzymac kciuki.
 

Msmichal

New member
Ja dostalem 6Mb za 39zł ponieważ skorzystalem z promocji która nazywa się "Internet 2009- Lublin, Chełm". Obecnie(do 30 listopada) mam internet 1Mb profit, za który płacę 50zł. Jedyny minus promocji 6Mb jest to, że obowiązuje przez dwa lata(na rok była promocja za 49zł). Dowiedziałem się o tej promocji, w momencie wręczania wypowiedzenia na TV analogową. Miła pani poinformowała mnie, ze muszę podpisać nową umowę na internet, ponieważ po wyłączeniu TV analogowej musiałbym płacić za internet 138zł(wg cennika). Zaproponowała mi kilka rozwiązań cenowych i szybkosciowych i wybralem tą powyżej. Dodatkową poinformowała mnie, że jak znajdę im klienta, wówczas za jeden miesiąc zapłacę jedynie złotówkę za internet:D
Chciałbym podkreślic, że na moim osiedlu MM jest monopolistą więc żadnych wymuszeń cenowych ze strony konkurencji nie ma i zapewne długo nie będzie.
 

krzylosiak

New member
Jestem z Chełma i bardzo mnie zaciekawiła ta promocja Lublin-Chełm,mozesz dokładnie napisać o co chodzi(przymierzam sie do rezygnacji z tv w mm,a neta bym zostawil)
 

kowal131

New member
kowal131 napisał:
Bardzo proszę, aby osoby które dostały internet 6Mb za 39zł, napisały z jakich są miast.
Ja jestem z Łodzi i jak pytam się na infolinii, to mówią, że maksymalnie mogą schodzić do 54zł.
Jak mogę prosić to napiszcie proszę czy przy cenie 39zł podpisaliście umowę na rok czy na dwa lata.

Może jeszcze ktoś się wypowiedzieć?
Napiszcie proszę też czy dostaliście cenę 39zł przy przedłużaniu umowy, czy jako nowy klient.
 
Ostatnia edycja:

djgurek

New member
Wiecie może, czy już można zgłaszać wypowiedzenie umowy w związku z likwidacją kanałów Polsatu, czy tylko wtedy jak faktycznie znikną, a mogą nie zniknąć i będę musiał czekać do końca umowy :/
 

kamilb

Member
djgurek napisał:
Wiecie może, czy już można zgłaszać wypowiedzenie umowy w związku z likwidacją kanałów Polsatu, czy tylko wtedy jak faktycznie znikną, a mogą nie zniknąć i będę musiał czekać do końca umowy :/

wypowiedzenie będziesz mógł złożyć w ciągu 14 dni od momentu kiedy kanały Polsatu zostaną wycofane co jeszcze nie jest pewne. A jak nie znikną to musisz czekać do końca umowy chyba że zapłacisz karę przewidzianą w umowie i ją zerwiesz. Tak to wygląda po krótce.
 

kamilb

Member
Patrze sobie teraz ofertę Toyi i np pakiet sport :

-Eurosport
-Eurosport2
-Eurosport HD
-Polsat Sport
-Polsat Sport Extra
-SportKlub
-SportKlub+
-Canal+Sport
-Canal+Sport2
-Canal+Sport HD
-TVP Sport
-ESPN Classic
-Extreme

brakuje tylko Orange Sport i nSport ale w porównaniu do oferty MM to bajka. Czy władze Multimedii tego nie widzą ?!
 

kowal131

New member
Tylko, że Toya i Multimedia podzieliły się strefami wpływów w Łodzi i nie są dla siebie żadną konkurencją w tym mieście.
Tam gdzie jest dostępna Toya nie ma Multimedii, tam gdzie jest Multimedia nie ma Toyi.
Nikt się nie przeprowadzi do innej części miasta, aby mieć kablówkę która mu bardziej odpowiada.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Dzisiaj otrzymałem fakturę wraz z gazetką i żadnej informacji o możliwej likwidacji Polsatów nie było.

_____
Jednak jest, nie spodziewałem się tak małego druczku...
 
Ostatnia edycja:

Ted1

New member
Ja też jak otrzymałem fakturę (w piątek), to myślałem, że nie ma żadnej informacji o zmianie oferty programowej dopóki nie sięgnąłem po lupę :). Informacja ta znajduje się na głównej stronie faktury tuż nad drukiem do wpłaty (tym różowym). Przed chwilą uciąłem sobie pogawędkę z panią z infolinii i jednoznacznie stwierdziła, że umowę mogę wypowiedzieć bez konsekwencji w ciągu 14 dni od chwili otrzymania od nich informacji, a nie od momentu zniknięcia kanałów Grupy Polsat z ich oferty. To już druga moja rozmowa z infolinią i jeśli miałbym bawić się w typowanie, to szanse, że Polsat Sport i Polsat Sport Ekstra będą w ich ofercie po Nowym Roku, oceniam na góra kilka procent. Stąd też w tym tygodniu udaję się do Biura Obsługi Abonenta i kończę mój wieloletni romans z firmą Multimedia Polska :cry:.
 

wichzi

New member
Ted1 napisał:
Przed chwilą uciąłem sobie pogawędkę z panią z infolinii i jednoznacznie stwierdziła, że umowę mogę wypowiedzieć bez konsekwencji w ciągu 14 dni od chwili otrzymania od nich informacji, a nie od momentu zniknięcia kanałów Grupy Polsat z ich oferty.

umowę bez płacenia kary jeżeli macie promocje możecie rozwiązać do czasu wejścia nowej oferty w życie czyli do 1.1.2010. Dodatkowo każdego obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenie, czyli jak umowa zostanie wypowiedziana do końca listopada z końcem grudnia stracimy z wizji ofertę programową MM. Jeżeli dopiero w grudniu, umowa zostanie rozwiązana na koniec stycznia 2010.

Nie wiem jak Wy, ale ja najbardziej jestem zainteresowany rozgrywkami siatkarskimi. Niestety umowa pomiędzy Profesjonalną Ligą Piłki Siatkowej mającej pod sobą Plus Ligę oraz Plus Ligę Kobiet a stacją Polsat również wygasa z końcem tego roku.
Telefonowałem do "Działu kontaktu z widzami" telewizji Polsat i tam poinformowano mnie, że będą startować w przetargu ponieważ chcą w dalszym ciągu pokazywać siatkówkę.
Gdy zapytałem Panią co w przypadku gdybym zdecydował się na CyfrowyPolsat a oni nie mieliby w ofercie Polsatu Sport PlusLigi oraz PlusLigiKobiet odesłała mnie na infolinie Cyfrowego Polsatu.

Tam na zadane moje pytanie otrzymałem odpowiedź, że umowa niestety nie mogłaby być rozwiązana.
Czekam więc co z PS oraz PSE w MM no i mam nadzieje również na szybką informację co z siatką w PS oraz PSE.

w styczniu Mistrzostwa Europy w ręczną panów z udziałem naszej kadry, a na przełomie września i października Mistrzostwa Świata zarówno Panów jak i Pan w siatkę.. kiepsko by było przegapić. o innych wydarzeniach nawet nie wspominam

gdybym z MM wycofana jednak Polsat, a ten dalej transmitowałby siatkę biorę pakiet Familijny za 37.90+pakiet Sport 13.90+PS HD za 5. W MM za Komfort płacę 56 z bez EuroSportu a w Polsacie za 56.80 mam na chwile obecną rewelacyjny pakiet z dwoma sportowymi Polsatami oraz dwoma EuroSportami, a na dokładkę PS Futbol z Ligą Europejską na czele. TVP Sportu jest tu i tu, więc nie wspominam.
Promocje mają dobrą przy umowie na 13 miesięcy przez pierwszy miesiąc mam Full a dwa kolejne pakiet niższy za złotówkę. aktywacja, antena, dekoder 99 zł.
jedyny minus to brak c+, no ale coś trzeba woleć..

P.S Witam wszystkich na forum ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry