TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
TOMGDY o Nasz abonentów nikt niestety się nie martwi....:(
My jesteśmy dobrzy gdy podpisujemy umowę i później płacimy rachunki ( i to nie małe !!!! ) I jeszcze się Nas oszukuje - pisałem wyżej, że zapewniano mnie w BOK kilka dni temu, że z pewnością w styczniu Polsat Sport HD będzie w ofercie MM i nie zniknie!
A później jak to się mówi hulaj dusza!!! Płać gościu i nie wnikaj w jakość i ofertę programową...
Ja jeszcze nic nie widzę bo rachunku jeszcze nie dostałem. Swoją drogą MM jakoś nie może się dogadać z ES, Polsatem, Canal + a inni mogą?!
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

marciniozo napisał:
TOMGDY o Nasz abonentów nikt niestety się nie martwi....:(
My jesteśmy dobrzy gdy podpisujemy umowę i później płacimy rachunki ( i to nie małe !!!! ) I jeszcze się Nas oszukuje - pisałem wyżej, że zapewniano mnie w BOK kilka dni temu, że z pewnością w styczniu Polsat Sport HD będzie w ofercie MM i nie zniknie!
A później jak to się mówi hulaj dusza!!! Płać gościu i nie wnikaj w jakość i ofertę programową...
Ja jeszcze nic nie widzę bo rachunku jeszcze nie dostałem. Swoją drogą MM jakoś nie może się dogadać z ES, Polsatem, Canal + a inni mogą?!

racja ! a co od rachunków to też jest odzielna sprawa nie wiem jak u was ale umnie to nawet kilka dni po terminie zapłaty przychodzi ;/ jakaś firma się tym zajmuje czy poczta ? :eek:
 

kamilb

Member
pattro napisał:
biore CP za 57 zł pakiet Familijny + Relax Mix ( tyle co obecnie analog + basic w " niby cyfrowej jakości ) i wezme za 29 zł sam canal + w C+ do swojego pokoju ( bo jest obecnie taka mozliwosc );D u

Możesz rozwinąć?

bo ja brałbym CP pakiet Familijny + pakiet Sport ale że nie ma C+ to już destabilizuje moje plany i kieruje w strone Cyfry ale w domu zaraz by szaleli że bez Polsatu a siora fanatyczka "Pierwszej Miłości" i jestem w kropce. Teoretycznie mógłbym zostać w MM bo sam Polsat zostanie i C+ też będzie ale mam już dość problemów związanych z tą firmą i trzeba coś postanowić hehe
 

romek46

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam!
W notatce przy fakturze MM za m-c listopad 2009 napisano: "...w przypadku braku akceptacji nowej oferty programowej (w miejsce programów tematycznych nadawanych przez Grupę Polsat wprowadzone zostaną nowe, równie atrakcyjne programy), ...".
W związku z tym należy mniemać, iż wprowadzone programy muszą być
tak samo atrakcyjne jak likwidowane, a to wyklucza wymianę ich na SPORTKLUB, który już jest w ofercie.
A co w zaistniałej sytuacji z obniżką ceny abonamentu?
I czy cała sprawa nie ociera się o naruszenie zasad zawartych w ustawie antymonopolowej (są ludzie, którzy nie mają alternatywy na odejście do konkurencji?
Pozdrawiam
Romek
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
krzylosiak
oj będzie:( szkoda....

romek46

Z tą atrakcyjnością to stary tekst, jak skasowali ES to też miały go zastąpić równie atrakcyjne programy.... i co i lipa!
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

kamilb napisał:
Możesz rozwinąć?

bo ja brałbym CP pakiet Familijny + pakiet Sport ale że nie ma C+ to już destabilizuje moje plany i kieruje w strone Cyfry ale w domu zaraz by szaleli że bez Polsatu a siora fanatyczka "Pierwszej Miłości" i jestem w kropce. Teoretycznie mógłbym zostać w MM bo sam Polsat zostanie i C+ też będzie ale mam już dość problemów związanych z tą firmą i trzeba coś postanowić hehe

to tak za analog obecnie placę 39 zł za DTV Basic 14 zł za VOD 10 zł i za Canal + 39 zł , a wezme CP Pakiet Familijny + Relax Mix ( i w tym mam wszystkie kanały Polsatu i w tym Polast Futbol ) za 57 zł i dekoder z nagrywarką 250 GB , oraz wezme w C+ do swojego pokoju sam Canal + ( bo jest obecnie taka możliwość )bez HD za 29 zł z HD za 39 zł jeszce się nad HD zastanowie. I rozwiąze umowę z MM na to wszystki co mam u nich z tv. i wyjdzie mi 48 zł za N + Canal + w C+ za 29 zł/39 zł + Pakiet Familijny i Relax Mix w CP za 57 zł, i w tym mam VOD w N dwa dekodery z nagrywaniem razem 750GB , PVR w N itp dokładam 32 zł w porownaniu z MM ale za to umowa na neta mi sie konczy i przechodze do Jim-Sat i wyjde praktycznie na 0 zł czyli nic nie dołoże ;]

A jeżeli ktoś chce mieć Canal + i Polsaty i TVN to polecam taki pakiecik : w C+ sam Canal + za 29 zł a w CP pakiet Familijny + Relax Mix ( i mamy TVN, Polsaty itp :) )
 
Ostatnia edycja:

cinek68

New member
Gdzie masz oferte sam C+ z Cyfry za 29zł?
Można wziąć Multipakiet C+ ale to kosztuje przez pierwsze 6 miesięcy 19,50zł kolejne 6 39zł
 

pattro

New member
Bez reklam
re

cinek68 napisał:
Gdzie masz oferte sam C+ z Cyfry za 29zł?
Można wziąć Multipakiet C+ ale to kosztuje przez pierwsze 6 miesięcy 19,50zł kolejne 6 39zł

na necie jej nie ma :) trzeba się spytać w biurze ;] kiedyś nawet w TV rekalmowali ze można sam Cana + ;] wczoraj byłem i pytałem :)
 

cinek68

New member
Z tym że zauważ że jescze musisz za dekoder płacić przy Multipakiecie (SD Strong jest za darmo ale to jest gorsze od dekodera w MM)

A wracając do tematu to ja się nawet cieszę że usuwają Polsaty. Mam powód do rozwiązania umowy :)
Docelowo chce zostawić sobie od nich tylko internet
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

cinek68 napisał:
Z tym że zauważ że jescze musisz za dekoder płacić przy Multipakiecie (SD Strong jest za darmo ale to jest gorsze od dekodera w MM)

A wracając do tematu to ja się nawet cieszę że usuwają Polsaty. Mam powód do rozwiązania umowy :)
Docelowo chce zostawić sobie od nich tylko internet

tylko wiesz oni są cwani zostawisz internet to będzie za niego słono płacić i nie licz na raban :D ja np zostawie tylko telefon i bd płacić coś około 60 zł a jak bym miał neta i tv to bym placił 39 zł :D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ja też będę chciał zostawić sam internet w MM. Zresztą zgodnie z umową. Jeżeli nie będzie takiej opcji to dla mnie jeszcze lepiej wezmę internet z konkurnecji mają lepszą ofertę, bodajże 8/8MB za 39zł z nocy przyspieszenie do 15MB.....
 

Msmichal

New member
pattro napisał:
tylko wiesz oni są cwani zostawisz internet to będzie za niego słono płacić i nie licz na raban :D ja np zostawie tylko telefon i bd płacić coś około 60 zł a jak bym miał neta i tv to bym placił 39 zł :D
Kolego, w listopadzie zrezygnowałem z TV cyfrowej, analogową mam do 31 grudnia, a ostatnio podpisałem nową umowę na internet 6Mb za 39 zł miesięcznie(na dwa lata). Czy slono płacę? Raczej, na pewno nie!;)
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Msmichal napisał:
Kolego, w listopadzie zrezygnowałem z TV cyfrowej, analogową mam do 31 grudnia, a ostatnio podpisałem nową umowę na internet 6Mb za 39 zł miesięcznie(na dwa lata). Czy slono płacę? Raczej, na pewno nie!;)

powiem ci tak zalezy na kogo trafisz ja np tak jak mowie zjede z neta i tv to mi wszystkie rabaty ida w pis.... :D :fool: jak byś miał u nich TV i Fona to by nie było 39 zł tylko z 19 zł na rok potem z 29 zł :]
 

kowal131

New member
internet 6Mb - ceny

Bardzo proszę, aby osoby które dostały internet 6Mb za 39zł, napisały z jakich są miast.
Ja jestem z Łodzi i jak pytam się na infolinii, to mówią, że maksymalnie mogą schodzić do 54zł.
Jak mogę prosić to napiszcie proszę czy przy cenie 39zł podpisaliście umowę na rok czy na dwa lata.
 
Do góry