TV HD w polskiej TK Multimedia

semezy

New member
bourbon napisał:
Wszedł nowy soft, numer 37.
Jakieś istotne zmiany ???
Obraz się poprawił ???
Czy tylko zmiana numerka ;-)

PS. W Szczecinie dalej soft 35, ale tu nigdy się nic nie dzieje, brak starych nowych programów, brak nowego pakietu, to i po co nowy soft.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Potwierdzam w Inowrocławiu pojawiły się kanały
4 fun TV
BBC Entertainment
Kino Polska
TVS
TV Puls
ale oczywiście te kanały w innych regionach były już dawno....
Tamte "nowe" w tym TVN HD dalej nima.... trzeba komfort pakiet mieć a nam starym ( dziadom :D ) abonentom nie dają...

Co do internetu też mam łącze 6MB ( 8 w nocy ) to różnie bywa, generalnie jest dobrze - średnio prędkość download - 600-800 kB/s. Przy zwiększonej prędkości raz miałem nawet 1100kB/s.....,ale to był moment....:( Także na internet narzekać nie mogę.
 

pozi ppp

New member
semezy napisał:
Jakieś istotne zmiany ???
Obraz się poprawił ???
Czy tylko zmiana numerka ;-)

PS. W Szczecinie dalej soft 35, ale tu nigdy się nic nie dzieje, brak starych nowych programów, brak nowego pakietu, to i po co nowy soft.

Swiete słowa.w szczecinie nic od dawna sie nie dzieje. informacje co do nowych zmian sa rozbiezne. wiesz moze cos na temat zmian?mnie z koncem roku wygasa umowa i na obecnych zasadach programowych nie przedłuze jej na bank.
 

semezy

New member
pozi ppp napisał:
Swiete słowa.w szczecinie nic od dawna sie nie dzieje. informacje co do nowych zmian sa rozbiezne. wiesz moze cos na temat zmian?mnie z koncem roku wygasa umowa i na obecnych zasadach programowych nie przedłuze jej na bank.

Mi umowa właśnie się skończyła, zastanawiam się właśnie co robić, do tej pory płaciłem 85 zeta za kablówkę cyfrową z pakietem HD, analogową i net 2 megowy, teraz jak się dowiadywałem będę płacił około 120 zeta, także trochę drogo, szczególnie że programów mało, żadnego HBO czy innego Canal+ nie mam, jakość DTV gorsza od analoga (nie licząc HD).
Pani w BOK-u mówiła że ten nowy pakiet będzie pod koniec października, a Pani z partyline że w tym roku nie będzie go w Szczecinie, także komu wierzyć nie wiadomo, ale znając MM raczej info od Pani z partyline jest bardziej prawdopobne. Wziąłbym n-kę ale mam dwa TV, a jak wiadomo multiroom'u brak na razie w n-ce, chociaż promocje mają niezłą, wszystkie pakiety na zawsze za 99 zeta, a i jakość nie porównywalnie lepsza od MM (ojciec ma N i u niego wygląda wszystko bez porównania lepiej na 42 calach niż u mnie na 32). Mam jeszcze do wyboru u siebie w bloku kablówkę od Espol'u nawet z kanałami HD, ale jeszcze biedniejsza oferta, droższa, a z jakością to nie wiem bo u nikogo nie widziałem jak to działa.
Reasumując nie mam bladego pojęcia co dalej robić, gnić w MM, czy wbijać się w coś innego, na razie jeszcze poobserwuje co będzie się dalej działo.
 

pozi ppp

New member
dzieki za info. ja tez zastanawiam sie nad n-ką szczególnie ze maja tez włączyć polsat do oferty.pytanie tylko czy sygnał z balkonu da sie ustawić bo z canal plus mi sie nie udało.nie wiem ile do tego w n-ce za montaż i antene sobie zycza.

Nie umieszczamy cytatu poprzednika. ADMIN
 

semezy

New member
U mnie można bez problemów zamontować antene.
A koszt z tego co pamiętam jak Ojciec kupował to 100 za talerz z 2 konwerterami i dekoder + 150 za montaż, ale montaż przez firmę sobie odpuściliśmy i sami powiesiliśmy, szczególnie że zamienialiśmy za talerz Polshitu.

Nie umieszczamy cytatu poprzednika. ADMIN
 

bourbon

New member
Bez reklam
pół roku pracowali programiści jak woły i jest, w końcu się udało, pasek głośności działa
Tylko co z tego, że się wyświetla, skoro po hdmi nie działa jego podstawowa funkcja, czyli ciszej-głośniej :-? Tak czy siak, trzeba trzymać w łapach dwa piloty: dekoder, tv.
 
Do góry