TV HD w polskiej TK Multimedia

xolzok

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
I tu się nie zgodzę.... Miałem jak piszesz w promocji internet 2MB i po upływie dwóch miesięcy od podpisania umowy nie było żadnego problemu żeby podpisać nową promocyjną umowę na internet 6MB....

Dlatego napisałem, że prawie nic nie zmienisz. Ja też w trakcie umowy przeszedłem na szybszy internet. To jest chyba jedyne co można zmienić w trakcie trwania umowy promocyjnej w MM.

Ja jestem w o tyle dobrej sytuacji (a może i nie), że mam niemal symboliczne zniżki na usługi i nawet jak w trakcie zerwę umowę to niewiele za to zapłacę.
Umowę mam do końca listopada więc na początku przyszłego miesiąca zadzwonię i zobaczę co mi dadzą. Może do tego czasu wejdzie szybszy internet i np. 6Mb spadnie.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
OK" :D xolzok masz rację!

Ale ja też mam symboliczne zniżki w MM za TV, praktycznie żadne.
Inna sprawa to fantazja... Bo można sobie przyjąć cenę za DTV Basic np. 500zł i wspaniałomyślnie dać klientowi promocję i wycenić pakiet na 20zł.

Ale trzeba być ekonomicznym realistą a nie fantastą. Jak mam płacić za kablówkę 120zł i być traktowany jak jakaś średnio inteligentna małpa i być wdzięcznym za tą wielką zniżkę to ja bardzo dziękuje za taka łaskę.... Na rynku jest tańsza konkurencja.

Ja nie chcę żadnych super pakietów, super obniżek. Chce normalności !!!
Mogę płacić MM i 200zł za kablówkę, ale chcę być traktowany podmiotowo a nie przedmiotowo!
I tylko tyle.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Ciekawe czy Komfort jest tylko dla nowych abonentów czy można wziąć przy przedłużaniu umowy.
Jeżeli nie masz specjalnych zniżek to pozostaje zerwać umowy, zwrócić zniżki i zmienić abonament.

Tragedia po prostu. Co jak co, ale w przypadku TV powinna być możliwość renegocjacji umowy jeżeli zwiększa się oferta.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się, powiem więcej, oferta powinna być dostępna dla wszystkich abonentów! Są nowe kanały to ja chcę mieć do nich dostęp!
Tworzenie jakiś dziwnych pakietów .... cóż nie tędy droga.

Dobra koniec tej dyskusji, idę włączyć sobie jakiś film z płyty BD, a tuner od DTV niech dalej pokrywa się kurzem....:p:p:p:p
 

piotreksuchy

New member
witam, wczoraj pisałem o tym że zamówiłem pakiet Komfort

dzisiaj mija 6 dzień roboczy od złożenia zamówienia, a pakietu jak nie widać tak nie widać ...

wcześniej miałem dla info. pakiet basic, jednak umowa 12 miesięczna skończyła mi się 3 miesiące temu, chyba dlatego mogłem podpisać nową promocje ..., ale na efekty cały czas czekam, komedia
 

masloww

New member
Bez reklam
piotreksuchy
pisałeś że zamówiłeś Komfort 26-tego, to będzie już 10 dni; te 7 dni to jest jakieś zobowiązanie? a co jeśli się z niego nie wywiązują?

p.s.
nie zapomnij później zadzwonić na infolinię z reklamacją; odejmą ci z ceny te dni w których nie miałeś dtv; sami tego nie zrobią
 

masloww

New member
Bez reklam
xolzok napisał:
Nowe promocje na internet pewnie się pojawią po 7 października bo w tym właśnie dniu mają pojawić się nowe promocje na Neostradę i TV w TP.
te dwie firmy są bardzo podobne w działaniu
http://media2.pl/telekomunikacja/57...ternal&utm_medium=link&utm_campaign=tematdnia
"...Nie mogę podać konkretnej daty. Jednak naturalną koleją rzeczy jest, że rozwijamy się i ulepszamy ofertę, stąd też kolejnym krokiem będzie praca nad kanałami HD. Mogę zdradzić, że pojawią się w ofercie w przyszłym roku... "http://media2.pl/telekomunikacja/57...ternal&utm_medium=link&utm_campaign=tematdnia
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Witam!
No nastąpiła jakaś zmiana w podejściu do klienta....
Wczoraj kategorycznie nie mogłem przejść z pakietu Basic na Komfort.
Dzisiaj już mogę, ale muszę zapłacić karę, oto cytat z korespondencji :

"W nawiązaniu do poprzedniej korespondencji potwierdzamy, że korzystając z warunków promocyjnych na pakiet Basic klient nie może skorzystać z pakietu cyfrowego Komfort. Jest to wynikiem zapisu w regulaminie promocji jaki Państwo zaakceptowali w momencie zawarcia aneksu do umowy. Zgodnie z w/w aneksem zmiana pakietu dokonana w trakcie trwania umowy promocyjnej wiąże się z zapłatą kary umownej w kwocie do 60 zł.
W przypadku chęci złożenia takowej rezygnacji zapraszamy Państwa do lokalnego Biura Obsługi Klienta."


Do mnie dalej to nie przemawia!!!
Nie mogę mieć nowych kanałów bo jestem starym abonentem. Byłaby w tym jakaś logika gdyby może nowy pakiet był tańszy od poprzedniego, ale nie jest...:D
OK 60 zł nie majątek, ale jest to zadziwiające chcesz mieć nowe kanały to płać karę.
Dobrze powie ktoś podpisałeś umowę, zapoznałeś się z regulaminem. Tak oczywiście, ale dalej twierdzę, że jest to nieuczciwe podejście do klienta. Są nowe kanały - są - chwalimy się nimi! Dobrze udostępnijcie je abonentom - jak w prosty sposób włączcie je do istniejącego pakietu - proste. Pieniądze? I tak płacimy nie małe....
 

pozi ppp

New member
semezy napisał:
Informacja dla użytkowników DTV w Szczecinie, z dzisiaj, z party line MM, Cyfrowy Komfort nie jest przewidziany do wprowadzenia w najbliższym czasie, a po pytaniu do Pani co rozumie przez najblizszy czas, odpowiedź brzmiała że w tym roku nie będzie. Czytała mi nawet jakiś harmonogram wprowadzenia ww pakietu w róźnych miastach i Szczecina nawet nie ma w tym harmonogramie. Jak tak dalej pójdzie to ich oferta dla kaźdego miasta będzie inna. Nie wspomnę nawet że nie ma tych 4 nowych programów wprowadzonych kilka miesięcy temu. Szczecin chyba jest za małym miastem żeby dbać o klientów w nim, a może jest za daleko od Centrali i drutu im do nas nie styka. Trzeba chyba się będzie rozejrzeć za innym dostawcą mediów.

a ja dzisiaj dzwoniłem do BOKU i pani mi powiedziała że do końca pażdziernika cyfrowy komfort bedzie w szczecinie.dziwne rozbieżności w informacjach.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Moj znajomy tez dzwonil i dzisiaj dostal info, ze w pierwszej kolejnosci bedzie Lublin, Łęczna, Wrocław.... i jeszcze kilka miast ale nie pamietam reszty. Dokladnego terminu nie podali, bo moze sie cos zmienic ale wstepnie okolo 2 tygodni chyba.
Generalnie to ja ogladam tylko TVN HD no i inne HD (reszta malo mnie interesuje i musze przyznac ze caly ten wyscig o ilosc kanalow to o kant dup.... roztrzaskac, wywalic wszystkie kanaly SD i niech cisna w HD) - dzisiaj ogladalem np. Szymon Majewski Show - widac ze chyba kreca to w HD bo wygladalo super! Lista kanalow co raz wieksza a pozniej zeby przejrzec to wszystko to w cholere czasu schodzi, w przypadku kanalow to jednak "od przybytku zaczyna glowa bolec".
Ktos juz tutaj na forum pisal, ja moge tylko sie z tym zgodzic, chcialbym doczekac czasow kiedy pojde do operatora, podam mu liste kanalow, ktore ma mi wlaczyc i za ktore bede placil - to bylby RAJ, no i te wszystkie zapchajdziury padłyby w cholere.
 

semezy

New member
pozi ppp napisał:
a ja dzisiaj dzwoniłem do BOKU i pani mi powiedziała że do końca pażdziernika cyfrowy komfort bedzie w szczecinie.dziwne rozbieżności w informacjach.
Te rozbieżności nie dziwią mnie wcale, w tym bałaganie sami pewnie nie wiedzą co będzie a co nie, mi wyraźnie powiedziała że Szczecina nie ma w harmonogramie wdrożenia cyfrowego komfortu. A jak byłem w Biurze MM w Szczecinie pod koniec września to też nic nie wiedziała na temat terminu wdrożenia u nas w mieście.

A ty dzwoniłeś na party line czy do BOK w Szczecinie ????
 

pozi ppp

New member
semezy napisał:
Te rozbieżności nie dziwią mnie wcale, w tym bałaganie sami pewnie nie wiedzą co będzie a co nie, mi wyraźnie powiedziała że Szczecina nie ma w harmonogramie wdrożenia cyfrowego komfortu. A jak byłem w Biurze MM w Szczecinie pod koniec września to też nic nie wiedziała na temat terminu wdrożenia u nas w mieście.

A ty dzwoniłeś na party line czy do BOK w Szczecinie ????

na party line- w boku w szczecinie to nigdy nic nie wiedza,czasem sie zastanawiam czy wiedza ze żyja. pani wyrażnie mi powiedziała ze komfort do końca pażdziernika ma byc w szczecinie. z tego wynika ze trzeba dzwonić i ich naciskac na szczecin to może coś przyspiesza lub kazdy udziela inne informacje -takie ogromne miasto a oferta uboga jak stara krewna.
 

klisza79

New member
I ta ich promocja na cyfrowy komfort to też o kant d... niby 10 zł za miesiąc, ale jakoś nikt nie wspomina o dodatkowych 10 zł za dostęp.
A słyszeliście coś o darmowym pierwszym filmie w VOD. Raz w BOK mówią że to tylko dla nowych klientów, a teraz kobita powiedziała że od października to jest dla wszystkich.... pierwszy film za darmo, i to nie ważne jaki.
 

piciu666

New member
Panowie nie ma co się bulwersować. Multimedia to jedna wielka LIPA. Jedynym rozsądnych rozwiązaniem jest hurtowe wypowiadanie przez Was umów. Ja na szczęście nie jestem już klientem Multimedii i w końcu cieszę się z TV w cyfrowej jakości od N-ki.
 

franeek

New member
marciniozo napisał:
Witam!
No nastąpiła jakaś zmiana w podejściu do klienta....
Wczoraj kategorycznie nie mogłem przejść z pakietu Basic na Komfort.
Dzisiaj już mogę, ale muszę zapłacić karę

Poczekaj jeszcze kilka emaili i oni ci zapłacą te 60zł.
Ja do dziś nie mogę się otrząsnąć z 49 zł aktywacji sygnału SD w gnieździe internetowym które mam od 6lat :(

Podejście do klienta .................... jasneeeeeee .
Naprawdę mi nie zależy by w tych czasach ktoś myślał o kliencie - dymają nas wszyscy - banki ze swoimi opłatami za WSZYSTKO - operatorzy sieci tel. dostawcy internetowi jak i dostawcy tego nieszczęsnego sygnału cyfrowego. Najważniejsze by towar był normalnej jakości ..............

Jednak jakość - JAKOŚĆ - JAKOŚĆ ...
Po co mi sygnał pseudo cyfrowy który poza sposobem nadawania nie rożni się wiecej niż 5% od analogu ?

CZy to jest niezgodnosć towaru z opisem ? tuner mam wyłączony - jak już wcześniej pisałem słuzy jako zegarek - czasami tylko jak ktoś przyjdzie włączam NG HD .......... masakra :(
 
Do góry