TV HD w polskiej TK Multimedia

Alundro

New member
Hehehe 20 mb za 400 zł chyba ich pop.... trochę. Ciekawe kto im tyle zapłaci. MM ma najdroższe usługi w Polsce. Szkoda gadać. Przy takiej pazerności to nic w tym kraju nie ruszy. Czyli pewnie z pełnym pakietem 350 zł. W Polsce są duże skrajności w UPC 120 mb/s za 200 zł a tutaj 20 mb za 400.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Alundro napisał:
Hehehe 20 mb za 400 zł chyba ich pop.... trochę. Ciekawe kto im tyle zapłaci. MM ma najdroższe usługi w Polsce. Szkoda gadać. Przy takiej pazerności to nic w tym kraju nie ruszy. Czyli pewnie z pełnym pakietem 350 zł. W Polsce są duże skrajności w UPC 120 mb/s za 200 zł a tutaj 20 mb za 400.

Nie jestem jakims super zwolennikiem tej firmy ale wpierw troszke zapoznaj sie jak to wyglada w MM a potem pisz. Jak zobaczysz cene w promocji to Ci mina jeszcze zblednie, zobacz ile ksoztuje 6MB+ a ile placa tutaj co niektorzy :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie cena w promocji będzie z pewnością niższa. Za prędkość poniżej płacę 39zł.
 

Attachments

  • prędkość netu 02.10.09r. 7.00.jpg
    prędkość netu 02.10.09r. 7.00.jpg
    49,3 KB · Wyś: 121

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ja umwę miałem podpisaną w czerwcu na 2MB, poszedłem we wrsześniu i skorzytsałem z nowej promocji na 6MB.
Z tym, że mam kilka pakietów w DTV, łącznie sporo płącę MM, być może miało to jakieś znaczenie?!....
 

kredkink

New member
marciniozo napisał:
Ja umwę miałem podpisaną w czerwcu na 2MB, poszedłem we wrsześniu i skorzytsałem z nowej promocji na 6MB.
Z tym, że mam kilka pakietów w DTV, łącznie sporo płącę MM, być może miało to jakieś znaczenie?!....

Zadzwoniłem na party line. Promocja tylko dla nowych abonentów. Zapropnowali mi Profit 2 Mb za 49 pln za 6 mies, później 69 pln.
Nic ciekawego .....

Może ktoś wie czy można korzystać z najniższego pakietu kablówki i mieć internet?
 

xolzok

New member
Bez reklam
Ja mam obecnie 2Mb Profit za 69zł bezterminowo więc sobie spokojnie poczekam na nowe oferty z nowymi szybkościami i wtedy może coś wybiorę.
 

stunt

New member
Witam,
Dzisiaj dzwoniłem do BOK MM i kobieta mnie osłabiła, jesli sie ma pakiet basic DTV to w okresie trwania jego umowy nie można przejść na Komfort.
No to juz jest przegięcie.
 

krzyjak

New member
stunt napisał:
Witam,
Dzisiaj dzwoniłem do BOK MM i kobieta mnie osłabiła, jesli sie ma pakiet basic DTV to w okresie trwania jego umowy nie można przejść na Komfort.
No to juz jest przegięcie.

Przez swoją beznadziejną politykę (pazerność) stworzyli kilkanaście pakietów (często częściowo pokrywających się) i ... sami się gubią. Promocje wzajemnie się wykluczające, niespójne, tylko dla wybranych klientów. Jakby nie mogło być dwóch - trzech pakietów. Masakra.

Mogliby ponadto opublikować listę programów, które są w Komforcie - tak oficjalnie.
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
stunt napisał:
Witam,
Dzisiaj dzwoniłem do BOK MM i kobieta mnie osłabiła, jesli sie ma pakiet basic DTV to w okresie trwania jego umowy nie można przejść na Komfort.
No to juz jest przegięcie.
bo to zła kobieta była, albo raczej nie poinformowana; kobitki w BOK-u wiedzą tyle co my albo jeszcze mniej; jak nie dostaną odpowiedniej karteczki to plotą co im do głowy przyjdzie;
a tak w ogóle to wystartowały te kanały, że chcesz już zamawiać?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Snakeee możesz coś bliżej o starcie tych kanałów?

Co do umów i promocji, z tym faktycznie bałagan....
U mnie weszła na rynek kablowy konkurencja może dlatego mogłem zmienić pakiet...?!
 
Do góry