TV HD w polskiej TK Multimedia

tolesi

New member
ptr3009 napisał:
Cyfrowy Komfort pojawił się w cenniku, ale jeszcze się nie chwalą, że będzie tam TVN HD. :confused:

myślę ,że Ełk narazie nie ma co liczyc na cyfrowy komfort bo nie widzę na liście kanałów żadnych zmian ani testów.
Jedyna zmiana kórą znalazłem jest w VOD,pojawiły się jakieś filmiki po 0zł w zakładce PAKIETY ale wyskakuje komunikat , że trzeba się skontaktować z infolinią aby aktywować usługę SVOD ,
wie ktos czy to płatne i ile?

ponadto w Zakładce DEMO można obejzeć w HD! reklamówke biura podrózy za 0złotych
 
Ostatnia edycja:

franeek

New member
Jedno jest pewne panowie z Ina - konkurencja zrobiła nam świetny prezent cisnąc w MM ;)
Mam kilku znajomych w "Servcom-ie" z ostatniego posiadzenia w barze :p :p :p wynika ze mają się jako firma całkiem nieźle ;) nawet kilku pracowników MM zastanawia sie nad przejściem do konkurencji ale jeszcze sie obawiają ;) Jedno jest pewne - dla nas abonentów same plusiki ....................... ;) Niech walczą ze sobą - mnie to nie boli
 

semezy

New member
pozi ppp napisał:
w szczecinie cisza w sprawie nowego pakietu komfort,nikt nic nie wie.

Byłem w BOK w Szczecinie w zeszły piątek, wiedzą że nowy pakiet będzie, wiedzieli za ile, nawet o promocji wiedzieli, tylko drobnego szczegółu nie znali - kiedy będzie w Szczecinie. Pani proponowała żebym pod koniec października podszedł do nich to już coś powinni wiedzieć. Żenada.
 

Agrescik

New member
A ja dostalem ...

... magazyn aMazing ... kolorowy shit z rachunkiem i koperte na ktorej sa wymienione nowe kanaly.
TVN HD, Discovery HD, NG HD

I jakies tam badziewiaste inne programy shitowskiej jakości.
Pojechali na maxa :)
Ciekawe ile za to chca? bo ceny nie widzialem...
Ale ja juz zakonczylem ogladanie wspanialej jakosci tv cyfrowej MM
 

bourbon

New member
Bez reklam
U mnie Pols Sport HD dzisiaj działa bez problemów, wczoraj na meczu tylko przez chwile obraz się zaciął.

A jak tam nowe kanały? Miały być w październiku i jakoś nic nowego jeszcze nie ma, nawet na liście...
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dotrzymali słowa...
 

Attachments

  • prędkość.jpg
    prędkość.jpg
    49,1 KB · Wyś: 103

pattro

New member
Bez reklam
Re

a umnie net dziś chodzi strasznie muli muli i jeszcze raz muli porażka .... jeszcze tylko 2 miesiące i nara MM z netem :D bd miał za 79 zł neta 6 mb bez limitów w tym ciągle prędkość rośnie do 10 mb może max urosnąć ;D w MM to mi 1 mb nie dochodzi xD
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Narzekałem dużo na MM, ale co do neta nie mogę złego słowa powiedzieć. Śmigał i śmiga aż miło, zwłaszcza od dzisiaj - tym bardziej jak pomyślę o cenie...:D:D:D:D jaką teraz płacę za 6MB.
 
Do góry