TV HD w polskiej TK Multimedia

miciu10

Member
masloww napisał:
o nowych kanałach hd cisza; znaczy się prędko nie będą, skoro o tv interaktywnej już od czerwca piszą i jeszcze jej nie ma
Jak to nie ma. Raz pojawiło mi się (czytaj zasłoniło cały ekran) ogłoszenie, że jeśli wejdę na któryś tam kanał o konkrentej godzinie i odpowiem na pytanie to może wygram darmowy film VOD.
 

masloww

New member
Bez reklam
Msmichal napisał:
Można jeszcze zrezygnować z MM bez konieczności płacenia kary, czy ta możliwość skończyła się 1 września?
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Firmy-telekomunikacyjne-nie-dbaja-o-prawa-konsumentow-1886383.html
"Z przepisów wynika jednak (choć nie wprost), że abonent może doręczyć oświadczenie o wypowiedzeniu umowy najpóźniej w dniu poprzedzającym wejście w życie nowego cennika czy zmian w regulaminie. Tymczasem dostawcy usług telekomunikacyjnych mają skłonność do bezprawnego ograniczania tego prawa do 14 dni od daty otrzymania informacji."
 

Msmichal

New member
masloww napisał:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Firmy-telekomunikacyjne-nie-dbaja-o-prawa-konsumentow-1886383.html
"Z przepisów wynika jednak (choć nie wprost), że abonent może doręczyć oświadczenie o wypowiedzeniu umowy najpóźniej w dniu poprzedzającym wejście w życie nowego cennika czy zmian w regulaminie. Tymczasem dostawcy usług telekomunikacyjnych mają skłonność do bezprawnego ograniczania tego prawa do 14 dni od daty otrzymania informacji."
Tak czy siak, jest już za późno. Nowy cennik wszedł 1 września:(
 

miciu10

Member
Msmichal napisał:
Tak czy siak, jest już za późno. Nowy cennik wszedł 1 września:(
A nie dopiero 1.X? Jeśli by tak było jak mówisz MM złamała by zapisy Prawa Telekomuikacyjnego, które mówi, że o zmianie cennika należy informować conajmniej jeden okres rozliczeniowy wcześniej. Co ciekawe informacja o zmianie powinna być też podana publicznie, a na stronie MM na ten temat cisza.
 

Msmichal

New member
masloww napisał:
wchodzi 1 października
Czyli jest szansa? Pojade dzisiaj do lokalnego BOK i zapytam na miejscu, bo w telefonicznym miła pani poinformowała mnie, że niby mam taką możliwość, ponieważ skończyły mi się wszystkie promocje.
 

miciu10

Member
Msmichal napisał:
Czyli jest szansa? Pojade dzisiaj do lokalnego BOK i zapytam na miejscu, bo w telefonicznym miła pani poinformowała mnie, że niby mam taką możliwość, ponieważ skończyły mi się wszystkie promocje.
Skoro skończyły Ci się promocje, to nic* Ci nie mogą naliczyć. Pamiętaj jednak, że obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, czyli jeśli teraz złożysz wypowiedzenie odłączą Ci usługi dopiero na koniec października - oczywiście za październik musisz zapłacić
To nic* oczywiście dotyczy kary za nieterminowe rozwiązanie umowy lub zwrot przyznanej ulgi
 
Ostatnia edycja:

xolzok

New member
Bez reklam
No i za wszystkie usługi zapłacisz według niepromocyjnego cennika.

współczuję rachunku... jeżeli masz internet...
 
Ostatnia edycja:

Msmichal

New member
miciu10 napisał:
Skoro skończyły Ci się promocje, to nic* Ci nie mogą naliczyć. Pamiętaj jednak, że obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, czyli jeśli teraz złożysz wypowiedzenie odłączą Ci usługi dopiero na koniec października - oczywiście za październik musisz zapłacić
To nic* oczywiście dotyczy kary za nieterminowe rozwiązanie umowy lub zwrot przyznanej ulgi
W przypadku rezygnacji z TV, jednyną karą którą bym musiał zapłacić byłaby kara za internet, który promocyjnie związany jest z TV. Miała pani skrzętnie wiliczyła(trwało to ok 2/3 min) że kara wyniosłaby...8zł:) Ile w tym prawdy, tego nie wiem:???:
 

kamilb

Member
Nie wiem czy to wina dekodera skoro inne kanały ok. Jakiś czas temu miałem podobnie i też na tym kanale i po paru dniach było dobrze. Ciekawe jak będzie tym razem..Mógłby się ktoś wypowiedzieć z Lublina albo z Chełma ?

EDIT: Już OK. Samo się naprawiło :)
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Wiem, że to już było, ale może warto by ponowić akcję mailową do MM w sprawie choćby kanału TVP HD !!!

Są Mistrzostwa Europy w koszykówce w Polsce a My raczymy się kiepską jakością transmisji....:(:(:(
Ja w każdym bądź razie śle maile do MM.....
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

a ja juz nie śle mejli zadnych :D mam N i tam HD i mi styka:) ale co najgorsze wczoraj wlaczam DTV i co i nic nowego xD i do tego muli dekoder tak ze lepiej nie mowic ;/ dobra rada dla MM zabierajcie te DTV i znikajcie z rynku albo nie wiem sprzedajcie wszystko Toyi albo UPC :D
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

no niestety marcin wiem :( ale w moim bloku z 12 osob na klatce juz 11 nie mam MM :D pozrywali umowy i maja albo CP albo N ;] ale ogolnie N jest swietne MM to nie tv to gów.. <lol> :D w N jak i kanały HD tak i SD ( oprocz sportklubu i tych z satelity ) sa swietnej jakosci :) a dekoder rewelacja nagrywa przewija wypozycza filmy ma internet :D i nie muli ! to najwazniejsze :D dlatego kazdemu kto chce N goraco polecam a kazdemu kto chce MM z calego serca odradzam :) wszystko tylko nie TV z MM :)
 

sobik07

New member
Ja zrezygnowalem z DTV i nawet sie poswiecilem i zaplacilem kare za promocje c+. Po dwoch tygodniach doswiadczen z Cyfra+ nie zaluje i przynajmniej teraz wiem, jak wygladaja cyfrowe programy :)
 
Do góry