TV HD w polskiej TK Multimedia

cypis1

New member
u mnie - w Świdnicy - też mam w dekoderze nr 5........................
a ty neox dobrze wiesz na co najbardziej liczyliśmy w związku z nowym softem więc nie ironizuj z tym czytaniem ze zrozumieniem - sam jeszcze w maju pisałeś, że nie wiesz czy coś się zmieni w jakości obrazu czy nie, więc łudziliśmy się po cichu, że jednak się zmieni.
 

miciu10

Member
DarekGdynia napisał:
Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie ale mamy na forum paru kolegów z Gdyni, Panowie opiszcie jak to u Was wygląda :)
U mnie wersja 33:
 

Attachments

  • 20090702.jpg
    20090702.jpg
    42,8 KB · Wyś: 182
Ostatnia edycja:

pacy1

New member
Witam
Nie wiem od czego zależy numer oprogramowania ( może inne numery mają dekodery z wbudowanym modemem , a inne z modemem zewnętrznym)?
U mnie wygląda tak:
Informacje systemowe:
wer. oprogramowania - Build ' v 2817_8 '
wer. aplikacji - 1.15 (b2213)

Loader
oprogramowanie - 5
pobrano - 02.07.2009

Sam soft w porównaniu do porzedniego to tragedia. Programy czy to SD , czy HD tną się mocno , nie da się dłużej tego oglądać .
GUIDE miał być poprawiony , a u mnie chodzi dużo gorzej. Mianowicie nie mogę sprawdzać programu dla stacji o numerach 3 cyfrowych ( bezpośrednio z klawiatury numerycznej pilota- strzałkami góra-dół mogę ale jest to czsochłonne ) np. wybierając 111 ( C+ ) wyskakuje 11 ( Polsat ) , a następnie przeskakuje do 1 ( TVP1) itd.
Kanałów nowych - brak .
Pozdrawiam
 
N

neox

Guest
cypis1 napisał:
u mnie - w Świdnicy - też mam w dekoderze nr 5........................
a ty neox dobrze wiesz na co najbardziej liczyliśmy w związku z nowym softem więc nie ironizuj z tym czytaniem ze zrozumieniem - sam jeszcze w maju pisałeś, że nie wiesz czy coś się zmieni w jakości obrazu czy nie, więc łudziliśmy się po cichu, że jednak się zmieni.

Nie rozsmieszaj mnie, nigdzie nie napisalem ze zmieni sie jakosc obrazu - od poczatku pisalem ze chodzi o ta funkcje interaktywnosci. Jakosc obrazu zawsze pisalem ze byc moze ta "mlecznosc" o ktorej pisalismy zostanie zmieniona. Nic wiecej.
 
Ostatnia edycja:

Hallmann_AG

New member
no i gdzie ten nowy kanał do chu*a, oni sa pojeb*** ta cala multisyf. Robia afere na cała polske ze od 1.07 wchodzi interaktyw a tu dupa szkoda slow....
 

cypis1

New member
to może są dwa softy? Ja mam jak byk wersję 5 - jeśli chodzi o "interaktywność", to nowością jest pasek głośności z dekodera, który jednak na nic nie wpływa, nie zgłaśnia nie ścisza, a na dodatek raz wyskakuje raz nie (dobra robota programistów) :eek:k:... żadnego nowego kanału nie widzę, guide działa głupiej niż poprzednio i tak samo wolno, jakość wciąż słaba (wiem, wiem, nie po to był ten szum z nowym softem, żebyśmy oglądali TV lepszej jakości ;))... po prostu multimedialna rewelacja :???:
 
N

neox

Guest
Jak juz ktos z was zauwazyl sa dwa rodzaje dekoderow, z modemami oddzielnymi maja soft 33 a z wbudowanymi 5.

W Gorzowie nadal cos sie dzieje z DTV - przyciecia. Sprawdzaja co sie dzieje.
 

masloww

New member
Bez reklam
numer oprogramowania jest tylko cyferką nic nie znaczacą; ważna są wersje oprogramowania i aplikacji a te wszyscy obecnie mają takie same;
co do kanału interaktywnego to nie wiem na co liczycie w związku z jego pojawieniem się, ale po zniecierpliwieniu widać że fantazja niektórych zanadto ponosi; wg mnie to będzie kolejny kanał w stylu TVN Gra lub ITV, tylko że zamiast SMS-y wysyłać będzie można pilotem klikać
 

cypis1

New member
masloww napisał:
co do kanału interaktywnego to nie wiem na co liczycie w związku z jego pojawieniem się, ale po zniecierpliwieniu widać że fantazja niektórych zanadto ponosi
wydaje mi się, że to nie jest zniecierpliwienie tylko ciekawość (akurat nie moja, bo ja chcę mieć dobrą telewizję, a nie interaktywną zabaweczkę) - skoro coś tam się zapowiada, podgrzewa się oczekiwania, to nawet po to, żeby się rozczarować wielu chciałoby ten NOWY kanał zobaczyć. W końcu Multimedia to nasz lider innowacyjności ;) - słusznie nagrodzony godłem Teraz Polska.
 

masloww

New member
Bez reklam
dosatłem dzisiaj lokalną ulotkę Multimedii a w niej:
Telewizja KABLOWA
50 kanałów
Abonament tylko 41,99 zł
Telewizja CYFROWA
91 kanałów
Abonament tylko 60,99 zł

ilość kanałów w cyfrowej zadziwia, czyżby ...

lece przeglądać a nóż widelec, a tu niestety tylko 74 pozycje
lece przegląć ceny w internecie i wychodzi mi 139zł za 74 kanały


czyżby te 91 kanałów wieściły oczekiwane zmiany?
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Multimedia powinna brać przykład:
Cyfra+ VOD: Filmy o połowę tańsze na wakacje

[...]

Letnia promocja na usługę Cyfra+ VOD będzie trwała do 15 do 30 lipca 2009 roku. W tym czasie abonenci Cyfry+ korzystający z usługi będą mogli wypożyczać filmy po promocyjnej cenie - z rabatem 50 procent.

Promocja dotyczy wszystkich filmów dostepnych w ofercie, wśród nich m.in. "Madagaskar 2", "Czerwone piaski", "Boisko bezdomnych", "Eagle Eye", "Ghost Town", "High School Musical: Ostatnia klasa", "Króliczek", "Lokator", "Mistrz", "Motel 2: Pierwsze cięcie", "Nie zadzieraj z fryzjerem", "Piorun", "Punisher: Strefa wojny" czy "To nie tak jak myślisz kotku".

[...]

Standardowe (bez promocji) ceny poszczególnych pozycji w Cyfra+ VOD wynoszą odpowiednio: premiera w standardzie HD - 13 zł, premiera w standardzie SD - 11 zł, hit filmowy - 8 zł, koncerty - 4 zł. Zakupiony program abonent może obejrzeć dowolną ilość razy w ciągu 48 godzin.
Żródło: media2.pl
Właściwie to dlaczego w Multimedia brak VOD w wersji HD ?
 
Do góry