TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

cale multimedia jak nowe kanaly to tylko niekotrzy a jak awaria to wszystcy :D :D a dlaczego nie ma TVPHD przeciez MM mialo to jak leciala olimpiada ;] :hmm: podobno TVPHD jest niekodowane :hmm:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panowie wszystko jasne, ten news jest OK" w MM będą nowe kanały na święta..... zapomnieli tylko dodać, którego roku?

A tak na poważnie w moim mieście - można powiedzieć po latach walki - zaczęła działać inna sieć kablowa. Właśnie trwają prace montażowe.

I co na to MM, ano słane są jakieś dziwne komunikaty do abonentów o własności kabla, wręcz zakazie skorzystania z usług innego operatora.

Myślałem, że tak poważna firma jaką ponoć jest MM bez problemu poradzi sobie z małą / bez urazy / konkurencyjną lokalną firmą.
Nie jest w tej dziedzinie fachowcem, ale chyba to niej jest trudne. Zrobić jakąś mega promocję dać trochę reklam w lokalnych mediach, zaoferować nowe kanały itp. - prosta sprawa po prostu zachęcić abonentów !!!

Jednak się myliłem... Ale takie działania raczej abonentów MM nie przysporzą - skutek będzie raczej odwrotny.
Ja na razie muszę trochę poczekać - umowa z MM - na nowe kanały i poprawę jakości. Jak nie to już wkrótce zmienię operatora. I oczywiście zwrócę MM te kilka metrów kabla i gniazdko.

Pozdrawiam
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

neox a dlaczego nie we wszystkich przeciez o 4FUNtv pisze juz na oficjlanej wiec powiny byc wszedzie :hmm: a tak ogoline to Wesolych Swiat i oby te jajka ktore znajda sie na waszychh stolach byly smacniejsze od tych co robi MM :p:eek:k:
 
N

neox

Guest
Tak to juz jest, napisali na oficjalnej jasne ale widac osoba, ktora aktualizuje nie dostala informacji ze nowe kanaly nie sa dostepne wszedzie.

Wesolych no i mokrego dyngusa.... taka pogoda ze grzech siedziec i gapic sie w TV ;)
 

k0val

New member
wiecie co nie ma to jak niezawodny analog ;)

jak go oglądałem ładnych parę lat to nie miałem tyle awarii co przez tydzień w cyfrze od MM
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panowie i panie oczywiście może lepiej przemilczmy to w tym radosnym czasie świąt.
Bądźmy dobrej myśli. Może lepiej iść z rodziną na spacer niż denerwować się znowu, że coś tam nie działa....

Pozdrawiam
 

01959

New member
Vanish napisał:
Jak dziecko! - kazał Ci ktoś brać od nich usługi? Zniewolili Cie? Przenieś się do innej firmy zamiast wypłakiwać się wszystkim w mankiet.
Masz racje kolego. niektorzy zachowuja sie jak male dzieci. A tak na marginesie to wszedzie dobrze gdzie nas niema......
:eek:k:
 
Do góry