TV HD w polskiej TK Multimedia

Aspe

New member
człowiek na mistrzostwa czeka i co dostaje? żeby chociaż Eurosport był, neox Ty chyba sporo wiesz, daj człowiekowi nadzieje bo stęskniłem sie za Eurosportem
 

k0val

New member
neox napisał:
Ja z gniazda USB intensywnie korzystam:cool: Mam tam podlaczony kabelek, przez ktory ładuje pada od PS3, nie musze miec wlaczonej konsoli:D

Nowy soft: Kalisz i Łódź tym razem:cool:
super pomysł że sam na to nie wpadłem... ale czy nie boisz się o pada bo nie zaleca się ładowania tego pada przez inne porty niż usb w ps3 ponieważ ps3 ma specjalne napięcie w usb a w innych sprzętach może być nieodpowiednie i możesz sobie zjechać baterie w padzie ,szczególnie obawiał bym się tego w usb w dekoderze ponieważ ta maszyna która służy MM za dekoder jest trochę "nieposkromiona":D
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

coo! national geografic tylko do czerwca !!!! :( przeciez to jest super kanał ! czy oni ogłupieli ! jeżeli tak zrobią to czas zmienić operatora :)
 
N

neox

Guest
k0val napisał:
super pomysł że sam na to nie wpadłem... ale czy nie boisz się o pada bo nie zaleca się ładowania tego pada przez inne porty niż usb w ps3 ponieważ ps3 ma specjalne napięcie w usb a w innych sprzętach może być nieodpowiednie i możesz sobie zjechać baterie w padzie ,szczególnie obawiał bym się tego w usb w dekoderze ponieważ ta maszyna która służy MM za dekoder jest trochę "nieposkromiona":D

Robie tak od samego poczatku jak mam DTV a mam ja od czerwca 2007r. nie zauwazylem zeby cos dzialo sie dziwnego z moimi padami, jeden zwykly sixaxis drugi DS3.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Zauwazyliscie ze ale kino w analogu nadaje w 16/9 :)? <zobaczcie pod ich logiem> to ciekawe czemu do oferty cyfrowej nie wejdzie :p
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Zauważyliśmy już dawno temu...., a tak w ogóle co do zmian to jakieś dziwne niepokojące są te informacje, NG ma zniknąć?
Może z MM trzeba będzie zniknąć, a koniec umowy tuż tuż...
 

piotreksuchy

New member
co z tego że Kino Polska nadaje w 16:9 jak Multimedia nie ma możliwości technicznych, aby wprowadzić kolejne programy (brak przepustowości, nie wiem jak to można nazwać), tak samo jak Kino Polska nadaje Polsat Sport Extra, Viasat History, Planete, Polsat 2, tych kanałów także nie ma w ofercie cyfrowej, lecz z drugiej strony to i tak nie ma znaczenia bo w ofercie dtv są programy które nadają w systemie 4:3.

Dla przykładu inne kablówki radzą sobie troche lepiej z przenoszeniem programów z analogu do cyfrówki. Toya ponad 100 kanałów, UPC czy Vectra też lepiej sobie radzą.

Czekam na Eurosport, mam nadzieje że się doczekam. Oddał bym z dopłatą Sportklub za Eurosport (po tym sezonie Bundesliga w Eurosporcie)
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

ej co jest dzis sie dowiedzialem ze niektorzy w analogu maja SportKlub wy tez macie ? :) bo w gorzowie wlkp nie ma :(:(
 
Do góry