TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
dzwoniłem dzisiaj z rana do BOK-u z uwagami odnośnie jakości obrazu i zdaje sie poskutkowało, bo teraz kontrast już jest lepszy;
Luxe HD też mam na liście ale zakodowany, nie bede płacił dwuch dych za Discowery HD
 

xolzok

New member
Bez reklam
W Łodzi na liście nastąpiły zmiany : Luxe HD już jest (test kanału), MTVN HD (test kanału)-czarno i Discovery HD (test kanału) - czarno.
 

cygan

Member
Pozycje są ale na czarno widzę to ;) Ciekawostka: Na PlayboyTV odkodowany miałem obraz przez kilka sekund zanim pojawiła sie ciemność...zgadnijcie co widziałem? :-D
 

ptr3009

New member
Heh, ciekawy motyw wczoraj odkryłem. Jak podłączyłem kabel ethernet (ten co idzie z modemu do dekodera) do laptopa, żeby sprawdzić czy z niego net będzie i sie okazało, że jest. Strasznie wolny, ale strony można spokojnie przeglądać. Ok. 30kb/s. :grin:
 

xolzok

New member
Bez reklam
Modem do DTV i do internetu chodzą na różnych częstotliwościach z tego co wiem. Monter przy instalacji DTV konfigurował go u mnie na kompie.
 

k0val

New member
ptr3009 napisał:
Heh, ciekawy motyw wczoraj odkryłem. Jak podłączyłem kabel ethernet (ten co idzie z modemu do dekodera) do laptopa, żeby sprawdzić czy z niego net będzie i sie okazało, że jest. Strasznie wolny, ale strony można spokojnie przeglądać. Ok. 30kb/s. :grin:
u mnie 64 w porywach czasami więcej ,da się używać ;)
 
N

neox

Guest
k0val napisał:
u mnie 64 w porywach czasami więcej ,da się używać ;)
wiecej jak 64kbps nie wyciagniesz, bo tyle maja ustawione - to jest max;)
Po nowym roku wchodza STB bez modemow, jest szansa ze pod koniec 09 beda STB z HDD;) Ciekawe czy szansa taka jak trafic 6 w totka czy moze wieksza :)
 

Agrescik

New member
MM - pilot - rozdzielczosc.

Witam. Od wczoraj jestem posiadaczem MM cyfrowej. Podlaczylem to ustrojstwo do TV Full HD \42pfl9603.
I tu dwa pytanka:
Da sie zaprogramowac pilota od TV zeby obslugiwal na przycisku STB to ustrojstwo?
I drugie pytanko: po puszczeniu sygnalu z dekodera do tv po hdmi wiekszosc programow jest splaszczonych. Co zrobic aby byly one normalne ? Bo glupiej jedynki nie bede ogladal ze skosnymi okami :)

TV po hdmi nie ma mozliwosci automatycznej zmiany formatu obrazu :( jedynie po wszystkich innych laczach a ogolnie chcilabym jednak ten sygnal puszczac po hdmi. Ktos pomoze ?


Pozdrawiam.
 

mario_xp

New member
Witam.
Na pilocie od Tv nie zaprogramujesz STB. Jedynie zostaje ci zakup jakiegos pilota typu Logitech Harmony.
Co masz ustawione na dekoderze jak wciszniesz options na pilocie - "zmiana formatu obrazu" to musisz miec ustawione zgodnie z telewizorem.
A wlasnie co z tym kanalem LUX u mnie tez brak, a z tego co wiem oferta mm jest taka sama na wszystkie miasta.

pozdrawiam.
 

pepe1

New member
kamilb napisał:
U mnie Lux HD, MTVN HD, Discovery HD na razie czarny obraz i pisze test pakietu.



U mnie sa te kanaly. Jakosc kanalow hd poprawila sie. Nie ma juz takich zaciec jak poprzednio. Nawet canal+ jest lepszy. Co prawda ostetnio na TCM bylo brak synchro dzwieku i obrazu.
 

bikejoshua

New member
w Gdyni, był faktycznie szybszy internet, wszystkie kanały z pakietów Film, Filmbox i Kids również się pojawiły, choć co pewien czas obraz zanika.
 
Ostatnia edycja:
Do góry