TV HD w polskiej TK Multimedia

xolzok

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
Panowie mam pytanie czy poziom sygnału w DTV Multimedia ma duży wpływ na jakość obrazu?

Pytam dlatego, że wcześniej miałem poziom sygnału coś koło 47 a dzisiaj przypadkowo wszedłem do menu i poziom sygnału wynosi 31.

U mnie po instalacji DTV też jakiś czas było ok 47 a obecnie (od kilku miesięcy) mam 29-31.
 

Novac

New member
Witam.

Tylko u mnie się znowu zjebało czy jakaś wieksza zwiecha na sieci?
Poprostu przestało działać a po resecie nie może połączyć się z siecią.

Pozdro.

PS. Misto Gorzów Wlkp.
 

kokolokol

New member
zwis

u mnie to samo zwis całkowity i zero programów już mnie szlag trafia i nawet do nikogo nie można zadzwonić bo infolinia już nieczynna
 

Debuger

New member
HBO Pack

Jako że postanowiłem zrezygnować z PS HD i Filmbox-u a tym samym połasić się na HBO, stąd mam do użytkowników tego pakietu prośbę o wyrażenie swojej opinii w kwestiach technicznych. Obiektywne byłyby informacje od osób korzystających dłużnej jak 2 m-ce.

Cienemax'y pomijam, bo na pewno po 2 miesiącach prom. zrezygnuję z owegoż wątpliwego zestawu.

No i jak się sprawuje HBO HD, którego oczywiście cena jest nie wiedzieć czemu nadal ścisłą tajemnicą.:hmm:
 

pwys

New member
Posiadam pakiet HBO co prawda nie w kablówce tylko na n. Jakość obrazu moim zdaniem to SYF jak za kanały premium.

HBO HD to jeszcze test techniczny, miesięcznie kilka fimów leci w HD, reszta to niestety tylko SD, zdażają się filmy puszczane w 4/3 :twisted: Można zmieniać wersje językową ang/pol ale nie ma napisów!!! :x

Nie polecam chyba, że ktoś nie zwraca uwagi na jakość obrazu :(
 

maciekalisz

New member
Vento napisał:
Kiedy zaczynam szybko przełączać kanały to strasznie mozolnie je zmienia, czasem zatnie się na amen i musze zresetować STB...

Tak samo jak włączam Guide, czekam jakieś 45 sekund na załadowanie.

Dzwoń - niech wymienia stb
 

piotdz

New member
Gdynia DTV kaput

Kurcze. DTV czarne, restarty oczywiście nie pomagają... Cholerne MM. A dziś rano dzwonił gość z ofertą. MM w swej bezczelności próbuje wcisnąć za kasę pakiet 'filmowy' z kanałami flagowymi AXN i Universal które to są dostępne na analogu, którego i tak muszę mieć. Teraz już wiem dlaczego. Aby mnie krew nie zalała jak DTV padnie. Paranoja...
 

kamilb

Member
Mam pakiet HBO i nie polecam w ogóle. Filmy lipa i nie wiem po kiego brałem ten pakiet w ogóle. Więc lepiej brać Canal+ :)

I mam pytanie. Czu na Polsat Sport w analogu skacze Wam obraz?? bo u mnie często ostatnio. A na dekoderze jest OK.
 

masloww

New member
Bez reklam
a najbardziej wku..... jest to, że człowiek dał sie nabrać jak dziecko na ten prototyp telewizji cyfrowej i trza bulić teraz dwa razy za te same programy;
pakiet basic powinien kosztować max 5zł - za dekoder i nic wiecej;

dobrze chociaż że te promocje są to cena ogólna nie jest straszna, ale co będzie jak się zapomni o końcu promocji i się nowej nie podpisze??
cena internetu 1Mb poza promocją kosztuje 138,99 zł za miesiąc !!!!
 

pepe1

New member
U mnie tez nie bylo wieczorem DTV. Teraz jeszcze nie sprawdzalem. W ogóle telewizja cyfrowa w MM beznadziejna. Ciągle cos sie dzieje. Nie moga sobie poradzic ze ścinaniem obrazu. Czesto przełączam na analog bo tam często lepszy obraz (nie zacina się). Po promocji trzeba poszukac czegos innego. Z tego co wiem inne platformy nie maja takich ciaglych problemow. Rezygnuje z dodatkowych kanałów, tych bez promocji bo to bez sensu płacić.
 
Do góry