TV HD w polskiej TK Multimedia

piotreksuchy

New member
2008-09-07 na TVP HD koncert PKO BP LONDON LIVE W HD !!. 09-06 dokument Tajemnice Watykanu , pytanie czy tvp hd wróci do mm ??. Czekam także na pakiet sportowy z eurosportem na czele ...
 

lukashik

New member
Może ktoś mi powiedzieć dlaczego C+Sport jest tak drogi w porównaniu do Eurosportów czy Polsatów sportowych?!Zgoda najsilniejsze ligi Europy+ polska, ale co po za tym?Eurosport wydaje o wiele więcej na prawa niż oni!
 

kamilb

Member
Wajpah

Na HBO to nie działa raczej bo sprawdzałem i tylko czasem na Canal+ się uda.

lukashik

Bo Canal+ to telewizja premium i tak sobie cenią. A mają w ofercie wszystko co najlepsze m.in najnowsze filmy, wszystkie najsilniesze ligi Europy w Piłce Nożnej. A nie zapominajmy że za naszą Ekstraklasę dali 120mln zł. Tak więc szczerze wątpie że Eurosport daje więcej za prawa niż Canal+. Co do ceny za Cyfrowy Canal+ to wcale nie jest tak drogo skoro ja płace 3mc po 1zł i przez kolejne 10mc 29zł to się raczej opłaca a nawet w Cyfrze jest drożej. Chociaż to wszystko jest promocja i przez drugi rok będe musiał płacić już 39zł. A do tego wszystkiego prakuje tylko Canal+ Sport 2!!

Sprawdzcie w analogu czy macie Polsat Sport Extra bo chyba jest jakiś błąd. Ja sprawdzałem i w jego miejsce dali Polsat Zdrowie i Uroda i teraz mam dwa takie same kanały....
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Mm

Mam cichą nadzieję, że Multimedia dalej będzie dążyć do tego aby być leaderem wśród nadawców kablowych oferujących HD. Ale bardzo dziwna jest polityka firmy, która "nie chwali się' nowościami, prowadzi jakieś "tajne rozmowy", a na stronie internetowej cisza jak makiem zasiał...

Ja jednak jestem dobrej myśli i liczę na powrót TVP HD, TVN HD i oczywiście Eurosport HD.....

Pozdrawiam abonentów MM
 

Vento

New member
kamilb napisał:
Sprawdzcie w analogu czy macie Polsat Sport Extra bo chyba jest jakiś błąd. Ja sprawdzałem i w jego miejsce dali Polsat Zdrowie i Uroda i teraz mam dwa takie same kanały....

Normalnie PS Extra.. Coś Ci się przestawiło.
 
N

neox

Guest
Przeciez to jest stare jak swiat, ktos tania sensacje chce zrobic, zadne 700tys ale bzdury pisza hahaha, te aplikacje juz wogole nie sa uzywane, sa inne. 700tys jaki LOL hahaha:D

Zreszta ta sprawa jest na policji i w prokuraturze:cool:
Niezla nagonka, pytanie kto i w jakim celu to zrobil? Konkurencja?
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
Dzisiaj w Kaliszu STB pobraly nowy soft:
HD GUI - teraz
elementy EPG, VoD wyświetlane będą w wysokiej rozdzielczości (nie mylic ze filmy VOD beda w HD;))
Bajer w postaci takiego jakby interaktywnej reklamy VOD ;) w prawym gornym narozniku podczas reklam VOD pojawia sie przycisk zielony
[FONT=&quot]"Chcesz Obejrzeć? Naciśnij zielony przycisk pilota" - od razu przenosi nas do informacji o tym filmie gdzie jednym przyciskiem mozna go wypozyczyc.

Generalnie ten pasek EPG teraz wyglada fajnie, widac ostrość - żyletka HD ;)

Jesli nie bedzie zadnych problemow, w przyszlym tygodniu soft pojdzie do reszty STB.

[/FONT]
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
soft

masloww nie denerwuj się, nowy soft też się przyda, a co do Eurosportu to masz oczywiście rację, że powinien być!
 

masloww

New member
Bez reklam
korzystam czasami dalej, ale bwin lepiej się spisuje i większy wybór meczy na nim jest

ale co to za oglądanie na kompie w jakości radzieckiego rubina
 
Ostatnia edycja:

DaLa

New member
Eurosport

Wczoraj miałem telefon z MM abym zainteresował się nowymi pakietami TVK. Jak zwykle w takiej sytuacji odpowiadam: Sorry, najpierw dajcie Eurosport, a później pogadamy" i wyobraźcie sobie, że usłyszałem: "to wobec tego wrócimy do rozmowy zaraz po Nowym Roku". Z tego wynika, że od 1 stycznia Eurosport wraca do oferty MM!?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
poziom sygnału

Panowie mam pytanie czy poziom sygnału w DTV Multimedia ma duży wpływ na jakość obrazu?

Pytam dlatego, że wcześniej miałem poziom sygnału coś koło 47 a dzisiaj przypadkowo wszedłem do menu i poziom sygnału wynosi 31.
 
Do góry