TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
ptr3009 napisał:
Obraz ładny ze studia tylko u mnie nie ma synchronizacji obrazu z dźwiękiem tzn. dźwięk sie spóźnia.

U mnie widac opoznienie ale doslownie 0.5s-1s, szkoda ze TVP tak pozno ruszyla z tym kanalelem, wyjdzie ze glowny test kanalu przypadnie na Olimpiade:roll:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
supczinskib, u mnie też nie było TVP HD, zadzwoniłem na infolinię i poprosiłem o połączenie z technikiem.Po resecie tunera i wpisaniu jakiś nowych kodów przez technika wszystko gra!!! Nawet VoD, który wcześniej nie działał.

Co do dźwięku to faktycznie jest opóźnienie, ale wydaje mi się, że po przełączeniu na DD5.1 jest lepiej.

EDIT

Generalnie transmisja z otwarcia Igrzysk w HD bardzo ładnie się prezentuje.
 
Ostatnia edycja:

supczinskib

New member
marciniozo napisał:
u mnie też nie było TVP HD, zadzwoniłem na infolinię i poprosiłem o połączenie z technikiem.
Zadzwonilem, poinformowano mnie, ze Grudziadza nie ma na liscie miast, w ktorych dostepny jest kanal TVP HD, co za "kanal" :)
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
ptr3009 napisał:
U mnie też te opóźnienie jest bardzo niewielkie, ale jednak zauważalne.
TVP HD z DVB-T i Nki nie ma opóźnienia dźwięku więc to wina MM. TVP HD ma tylko dźwięk DD 5.1 więc jeśli macie do wyboru jeszcze stereo to kablówka robi downmix i dlatego jest opóźnienie.
 

krzylosiak

New member
U mnie rowniez brak tvp hd (Chełm).W infolini cos kreca-raz mowia ze kanal jest u mnie w miescie dostepny,nastepnie przekazuja rozmowe technikom a ci,ze to jeszcze testy i dlatego nie ma.Ciezko sie z nimi rozmawia.Cos czuje,ze z TVP HD u mnie w miescie nic nie bedzie-mimo zapowiedzi na oficjalnej stronie Multimedii :(
 
N

neox

Guest
krzylosiak napisał:
U mnie rowniez brak tvp hd (Chełm).W infolini cos kreca-raz mowia ze kanal jest u mnie w miescie dostepny,nastepnie przekazuja rozmowe technikom a ci,ze to jeszcze testy i dlatego nie ma.Ciezko sie z nimi rozmawia.Cos czuje,ze z TVP HD u mnie w miescie nic nie bedzie-mimo zapowiedzi na oficjalnej stronie Multimedii :(

Chełm, Zamość i kilka innych miast nie maja dostepu do TVP HD.
 

lukashik

New member
Czy tylko ja mam przycinkę obrazu na TVP HD co ok 10-15 minut?To bardzo denerwujące.A poza tym o ile otwarcie IO było bardziej niż ok to mecze piłkarskie są już kiepskie.Może to przez smog?!
 

bikejoshua

New member
faktycznie jakość obrazu podczas meczów jest dość daleka od ideału, na niektórych scenach widać dziwne zamglenia, które mogą być spowodowane smogiem w Pekinie, ale chyba wypadałoby poczekać do jutra np. do wyścigu kolarskiego i przekonamy się czy to wina sygnału czy warunków na miejscu.
 
N

neox

Guest
Kurde znow awaria DTV, mam tylko kilka kanalow, ktore sie tna, a reszty brak.... wazne ze juz zgloszone;)
 

lukashik

New member
Panowie nie wiem co jest ale wszystkie relacje z pekinu przycinają!Czy to HD czy SD co chwila mam przycinkę szczególne w kolarstwie.W internecie na stronie ebu.ch to samo!
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
co jest grane

Drodzy Forumowicze, czy Canal + Film HD działa u Was dobrze? Bo u mnie zrobiła się stop klatka i obraz "zamarł" na jakimś filmie i tak już został od rana... Zresetowałem tuner, ale nic to nie dało...
 

piotdz

New member
marciniozo napisał:
Drodzy Forumowicze, czy Canal + Film HD działa u Was dobrze? Bo u mnie zrobiła się stop klatka i obraz "zamarł" na jakimś filmie i tak już został od rana... Zresetowałem tuner, ale nic to nie dało...

też mam stopklatkę, jakiś gościu stoi obok zielonej tabalicy :)
 

piotdz

New member
bikejoshua napisał:
faktycznie jakość obrazu podczas meczów jest dość daleka od ideału, na niektórych scenach widać dziwne zamglenia, które mogą być spowodowane smogiem w Pekinie, ale chyba wypadałoby poczekać do jutra np. do wyścigu kolarskiego i przekonamy się czy to wina sygnału czy warunków na miejscu.

wg mnie jakość studia jest również gorsza niż PS HD czy też C+ Sport HD

TVP chyba kupiła sprzęt na ebay-u ;)
 

pepe1

New member
U mnie tez jest to samo z canal+hd film a Canal+sport byl dopiero wieczorem. W sieci UPC nie bylo problemow z tymi kanalami w hd. Sprawdzalem u znajomych. Zreszta w UPC maja o tyle lepiej ze wszystkie kanaly maja cyfrowe i nie musza placic za kanaly analogowe. TVP hd tez przycina. Widac po przylaczeniu TVP hd nie moga sobie poradzic z innymi kanalami. NG hd tez ostatnio znikal.
 

maciekalisz

New member
supczinskib napisał:
U mnie w ogole nie ma kanalu TVP HD (Grudziądz). Czy to musie sie jakos rozpropagowac ?

Na stronie www.multimedia.pl jest juz informacja o TVP HD.

Niestety nie na wszystkich lokalizacja ch idze TVP HD tak samo jak nie wszedzie jest HBO HD. Ale progsy smigają łądnie. Nie mam problemów z foniąi ze stopklatkami :) narazie.

wg mnie jakość studia jest również gorsza niż PS HD czy też C+ Sport HD

TVP chyba kupiła sprzęt na ebay-u :wink:

Zgadzam sie mam PS HD prosto z cyfrowego polsatu - jakość w stosunku do TVP poprostu o niebo lepsza.
 
Do góry