TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Hd

TOMGDY nie wiem co autor mógł mieć na myśli, ale jeżeli masz HBO HD to mógłbyś powiedzieć coś o jakości?

Kamilb Eurosport HD jak najbardziej mile byłby widziany, ale TVP Sport HD też bo rzecznik TVP powiedział, że na czas Olimpiady puszczą sygnał dla TV kablowych za free!!
 

lukashik

New member
Co może powodować pogorszenie jakości w kablówce i DTV oprócz słabej jakości sygnału od operatora?Telewizor raczej jest ok bo DVD ładnie działa.
W DTV pokazuje mi następujące wielkości:

Jakość syg 70-73
Siła 40,9 DB - wartość nie zmienna
 
Ostatnia edycja:

donio

New member
Odnośnie hbo hd widziałem że działa ono u osób które mają wykupiony pakiet hbo. Wygląda super. Widziałem na jvc full hd obraz żyleta :)
 

kamilb

Member
U mnie Siła Sygnału 57.0 a S/N 40,9 Db.

Co do HBO HD to mam ten kanał w promocji i obraz dobry.
 
Ostatnia edycja:

kamilb

Member
Ja mam normalnie pakiet HBO i w sobote zauważyłem że w promocji jest HBO HD. A jakie są szczegóły to nie jestem w stanie powiedzieć. Być może przez cały sierpień będzie bezpłatny a potem z 6zł dadzą za niego. Chociaż ja i tak rezygnuje z tego HBO w ogóle i wystarczy mi pakiet C+ :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
C+

kamilb widzę, że masz pakiet C+, powiedz jak u Ciebie wygląda sprawa z kanałami w HD, bo u mnie na Canale film w HD dość często zdarzają się "przycięcia" obrazu jak i dźwięku, trochę to denerwujące.
 

lukashik

New member
1.Sprawa z kablówką się rozwiązała,kabel by z deka uszkodzony.Teraz obraz bdb.Niestety analog nadal źle ale te programy co mam w DTV wystarczą.

2.marciniozo:Ja mam PS HD i przycięcia się zdarzają ale rzadko, u kolegi, który ma C+HD nic się ponąć nie tnie.Często reset pomaga.

3.Dzwoniłem do pani z infolini i powiedziała, że rozmowy z TVP w sprawie TVP HD trwają.Eurosport HD nie wejdzie do MM niemal na 100% gdyż ES chce by oprócz HD chce wciśnąć jeszcze ES i ES2.Szkoda bo w HD TVP pokaże tylko tenis, lekką oraz pływanie.
 

masloww

New member
Bez reklam
to są psy ogrodnika, sami nie zarobią innemu nie dadzą;
bardzo dobrze że chcą wcisnąć wszystkie ES, ja biorę taką paczkę w ciemno
 

xolzok

New member
Bez reklam
Tvp Hd

Do tej pory Telewizja Polska informowała, że prowadzi rozmowy z jedną z polskich platform telewizji cyfrowych w sprawie dołączenia do oferty nowego kanału TVP HD. Już wiadomo, że tą platformą jest telewizja nowej generacji "n". Gdzie jeszcze pojawi się w TVP HD?
Telewizja Polska poinformowała, że na czas trwania Igrzysk Olimpijskich w Pekinie udostępni sygnał programu TVP HD: telewizji "n" oraz sieciom kablowym: Multimedia Polska, Aster, Petrus Polska, Telewizja kablowa "Chopin", Espol, Sat Film, SGT, Tel-Kab oraz P.H.U. Volta.

info: Media2.pl
 

lukashik

New member
Ja też biorę ES-ty, ale MM uważa, że wolimy TVP SPORT - sonda ponąć była:D.

PANIE I PANOWIE Z Multimedia Polska S.A., my WASI klienci wolimy ES HD od TVP HD.Dlaczego?Bo po igrzyskach TVP nie będzie miała co nadawać w tym HD!A Eurosport codziennie ma wiele ciekawych relacji live, a ich komentatorzy potrafią zrobić z każdej dyscypliny prawdziwe widowisko.A duet Jaroński-Wyszkowski to mistrzostwo świata.Mimo dopingu w kolarstwie to dla nich ogląda się toury i biathlon.Na godziny potrafią zahipnotyzować kibica.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Es Hd

Lukashik w pełni popieram też chcę ES HD!!!

A co do przycięć to u mnie na PS HD wszystko jest OK", natomiast przycięcia zdarzają się na Canal + HD. / Zobaczę co będzie po resecie..../
 

masloww

New member
Bez reklam
dodam jeszcze że regularnie co miesiąc wysyłam MM maila domagając się ES a przed olimpiadą zwiększyłem częstotliwość;
trza ich gnębić bo odpuszczą sobie ES, chcącym ES w MM też radzę tak robić
 

bikejoshua

New member
kampania społeczna "Internauci za Eurosport Pack'iem";-)

kontakt do MM: eBOK_info@multimedia.pl

a tak na marginesie nie rozumiem filozofii MM, zamiast przyjąć zasadę "nasz klient nasz pan" i zaoferować mu jak największą możliwość wyboru kanałów - kierownictwo stwierdziło, że oni wiedzą najlepiej czego potrzebujemy (czyt. TVP Sport). Niech chociaż będzie możliwość wyboru kanału sportowego, nawet z dopłatą do Eurosportu.
 

lukashik

New member
I co macie już TVP HD?Od jutra zaczynają się w sumie już igrzyska bo turniej piłki nożnej kobiet rusza, a wciąż nie widać tego HD.Kiedy szanowni państwo z MM zamierzają włączyć go?
 

masloww

New member
Bez reklam
Z tymi programami sportowymi w dużych sieciach kablowych jest coś dziwnego, nie ma dużej sieci w której byłyby wszystkie programy sportowe
Vectra - brak TVP Sport
UPC - brak TVP Sport
Aster - brak Polsat Sport
MM - brak Eurosportu


Podejrzewam że MM dostał tanio TVP Sport w zamian wyłączenie jakieś konkurencji, a że ES był najdroższy ..., jeśli tak by faktycznie było to marne są szanse na ponowne włączenie ES
 

lukashik

New member
Zobaczyłem ramówkę TVP HD na igrzyska i... jest fatalnie!
Ale po kolei:
- jeden mecz grupowy siatkarzy z Niemcami
- brak meczów piłkarzy ręcznych
- brak meczów siatkarek
- boks, sorry kogo interesuje olimpijski boks?
- nie zobaczymy finałów siatkarskich oraz piłki ręcznej
- jest finał koszykówki to dlaczego nie siatkówki?

Żeby była jasność wszystko w Pekinie jest trasmistowane w SD I HD!
 
Do góry