TV HD w polskiej TK Multimedia

Ryszard48

Member
Poniżej kolega pytał o multiroom dla dekodrera ADB + CAM, a to jest w MMP nie możliwe gdyż są to 2 systemy kodowania Latens i Conax (bezkartowy i kartowy). Ty masz u siebie STB z kartą Conax i drugą kartę masz w TV więc pomyśl chwilę - masz 2x Conax, a dla systemu to wszystko jedno gdzie jest karta włożona w STB czy w TV i to dekoder i to dekoder...:smile:

Sory po prostu nie doczytałem
 

Kristop

New member
czy po zmianie cennika przez MM nie ma możliwości wypowiedzenia bez konsekwencji umowy w MM

W przypadku braku akceptacji wprowadzanych zmian, Abonentom usług których Cenniki ulegają zmianie przysługuje prawo wypowiedzenia Umowy Abonenckiej o świadczenie Usługi Multimedia Internet, z którego można skorzystać nie później niż 31 lipca 2015 r. Wypowiedzenie powinno być dokonane na piśmie. Należy jednak pamiętać, że w sytuacji skorzystania z tego prawa, Operatorowi będzie przysługiwać roszczenie o zwrot przyznanej Abonentowi ulgi.
 

Kenaz

New member
Jak jest u was z uploadem w MM? U mnie jakos wiosna zwiekszyli te predkosc przy 60Mega do ok 4,5 (wczesniej ~3Mbity). Niektorzy maja i wiecej, inni mniej ode mnie. Widocznie zalezy od jakiejs miejscowej polityki, bo zwazajac na mozliwosc dokupienia uploadu, raczej nie problemow technicznych... Faktem ze wysylania zawsze brakuje i nawet obecna predkosc, szczegolnie przy posiadaniu serwera NAS, nie przystatoi na miano szybkiego internetu w dzisiejszych czasach..... Inny lokalny uslugodawca posiada lepsze proporcje wzgledem paranetrow, do i od uzytkownika, ale jakos nie kwapie sie do zmian (na radio)....
 
Ostatnia edycja:

Kristop

New member
Jak jest u was z uploadem w MM? U mnie jakos wiosna zwiekszyli te predkosc przy 60Mega do ok 4,5 (wczesniej ~3Mbity). Niektorzy maja i wiecej, inni mniej ode mnie. Widocznie zalezy od jakiejs miejscowej polityki, bo zwazajac na mozliwosc dokupienia uploadu, raczej nie problemow technicznych... Faktem ze wysylania zawsze brakuje i nawet obecna predkosc, szczegolnie przy posiadaniu serwera NAS, nie przystatoi na miano szybkiego internetu w dzisiejszych czasach..... Inny lokalny uslugodawca posiada lepsze proporcje wzgledem paranetrow, do i od uzytkownika, ale jakos nie kwapie sie do zmian (na radio)....

Przy 60Mega upload wszędzie jest 3Mega, nigdzie nie jest zwiększony. Ludzie sugerują się speedtestami, które pokazują chwilową przepustowość. Zacznij wysyłać jakiś większy plik na ftp to zobaczysz, że prędkość uploadu będzie 3Mega. Inna sprawa że wprowadzili płatną usługę upload x2 od lipca.
 

tynkbud1

New member
Ostatnio rozmawiając z technikiem na infolinii dowiedziałem się że do końca roku mają zniknąć kanały analogowe. Czy ktoś coś podobnego słyszał a może wie coś więcej w tym temacie?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Wolfram

New member
1 września w niektórych miejscowościach będą usuwane kanały m.in. Disney, TLC, Polsat Sport. Wszystkich kanałów nie usuną, tylko stopniowo.

 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
analog

U mnie kanały analogowe mają się dobrze , a nawet dodali Discovery Science,TurboXtra,Life których przedtem nigdy nie miałem.Ogólem mam 53 programy + 3 DVB T . Nasz BOK normalnie sprzedaje TV analogową.:???:
 

Kenaz

New member
Co do analogu.. Dzis przed klatka zauwazylem wywieszke do abonentow kablowki analogowej z prosba o kontakt z przedstawicielem.. Szczytno chyba zegna sie z analogiem :) Dla mnie to kiepska informacja ale coz zrobic...

U mnie E! jeszcze w HD...
 
Ostatnia edycja:

pawel1304

New member
Wynegocjowałem takie warunki przedłużenia umowy:

Internet 30 Mb/s
MaxBox
Pakiet HBO HD

Umowa na 12 miesięcy, abonament 86 zł. Według Was jest to korzystna oferta?
 

przemo73

New member
Bez reklam
Dla przykładu mój kontrakt z kartami CAM:
Maxbox+ Pakiet HD+ Canal+prestige+ Multiroom+ Net 60Mbit+ telefon 200min.
Za to wszystko płacę 148 zeta. Mam ten zestaw do końca lutego 2016. Oczywiście składam wypowiedzenie, jak co roku. To najlepiej działa. Myślę jednak, że już nic więcej w cenie do 150 zeta nie wycisnę, a interesowałoby mnie jeszcze przyspieszenie neta do 120 Mbit i dołożenie HBO.
Co sądzicie? Jest sens walczyć?
 

titus1974

New member
Zawsze jest sens walczyć! Czy wypowiedzenie można wysłać przez internet, czy trzeba złożyć w biurze lokalnym? Pytam, bo nie mam ochoty oglądać niemiłej pani z rawskiego biura, przez którą złożyłem wypowiedzenie.
 
Do góry