TV HD w polskiej TK Multimedia

roso23

New member
Witam,Zastanawiam sie nd multiroomem z Multimedii i chcialem zaczerpnac troche informacji czy dziala to w miare plynnie.Posiadam 2 telewizory samsung 32h6410 i 46f7000 i prosilbym o info czy te telewizory beda wspolpracowac z modulem cam z Multimedii
 

przemo73

New member
Bez reklam
Rozumiem że chodzi o multiroom na kartach CAM. Będą. To nowe telewizory. Mój panas as650 działa z kartą mimo że nie ma go na liście mm.

From Nokia 5110
 

roso23

New member
Dzieki za info!Tak jak pisales sa to w miare nowe telewizory wiec powinny raczej hulac na na kartach CAM oferowane przez Multimedie.Takze pewnie sie ubiore w multirooma,ktorego proponuja za 9zeta na m-c+aktywacja za 59zeta.
 

Kenaz

New member

Attachments

  • multimedia strona.jpg
    multimedia strona.jpg
    40,3 KB · Wyś: 109

Kenaz

New member
A u mnie od kilku tygoni sporadycznie zastaje wlasnie cos takiego.... WIdocznie cos sie namieszało w DNSac na routerze...choc to jedyny taki przypadek i tylko ze stronami mm. Dzieki za odp
 

Kenaz

New member
Wina lezała po stronie routera, na ktorym mam zainstalowane Tomato i fakt..mialem skonfigurowane DNSy. Chwile zajeło ale sie jakos odblokowało... Dzieki za pomoc
 
Dzisiaj przeszedłem na moduł CAM. Telewizor to Samsung B650. Wszystko ładnie śmiga, wydaje mi się, że nawet szybciej niż dekoder.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

mkal1850

New member
Akcja mam miejsce w Kaliszu .Mam pytanie do wszystkich którzy przerabiali już taki temat - chodzi o przedłużenie umowy na TV w Multimedia Polska. Za 2 tygodnie konczy się umowa mam pakiet MINI BOX .A moje opłaty przedstawiają sie następująco:
- DTV - abonament 29 zł
- DTV - dostęp do pak. progr.- abonament 10 zł
- DTV - Pakiet Cyfrowy HD - abonament 9 zł

Czyli w sumie 48 zł miesięcznie. Korzystam u nich również z internetu 30 Bb/s za 59 zł

Miesięcznie opłata 107 zł. Co do Internetu nie mam innej opcji - żaden operator nie doprowadził łącza dostępowego do bloku.

Sprawa rozbija się o TV. Telefony na infolinie wypełnianie formularza na stronie skutkuje tylko telefonami telefonami sprzedawców telefonicznych którzy wyklepią znana wszystkim ofertą dostępną na stronie.
Nikt nie potrafi mi odpowiedzieć na sakramentalne pytanie jaka opłatę za TV bede ponosił po 31.03.2015 jeżeli z tym dniem np. złoże pismo o rezygnacje z TV ( wiem że jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia).jak jest wogóle reakcja MM na pismo z rezygnacją? Mogą coś zaproponować innego ? Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
mkal1850
Ano lipa bo umowa kończy się za dwa tygodnie. Trzeba było wcześniej napisać wypowiedzenie, po napisaniu którego można liczyć na korzystniejszą ofertę ze strony operatora.
Jeżeli masz możliwość udaj się do lokalnego BOK i podejmij negocjacje - zobacz co powiedzą.
 

klosz007

New member
mkal1850 - postawiłeś się w b. niekorzystnej sytuacji. Wypowiedzenie na Internet jest 1 miesiąc a na TV 3 miesiące. Oba okresy Ci uciekły. Nie masz więc innej możliwości jak:

1. podpisać przed końcem obecnej umowy promocyjnej nową umowę ale raczej na warunkach jakie oni Ci zaproponują. W takiej sytuacji to raczej zaproponują Ci gorsze warunki bo druga opcja to:

2. jak najszybciej (przed końcem miesiąca) wypowiedzieć umowę. Ale do czasu zakończenia świadczenia usług (czyli przynajmniej przez 1 miesiąc dla Internetu/telefonu i 3 miesiące dla TV) będziesz płacić stawki 'cennikowe' (takie jak przy umowie na czas nieokreślony bez aktywnej umowy promocyjnej) a one są czasem wielokrotnie wyższe niż te promocyjne z umowy. Taki Internet 60Mbit za który ja płacę 60zł/mc cennikowo kosztuje 500zł/mc (!!!)

Innymi słowy mają Cię w garści bo wiedzą, że wypowiedzenie będzie Cię kosztować wieeeeelokrotnie więcej niż jej przedłużenie.

Ja próbowałem negocjować przedłużenie umowy zanim zaczęły się 3 miesiące do końca mojej umowy promocyjnej. Przez BOK telefoniczny nie chcieli mi nic zaproponować (chciałem przejść na CAM i niby nie mieli z tym problemu - ale zakrywali się brakiem ich dostępności co jak się okazało w lokalnym BOK nie było prawdą). W BOKu lokalnym powiedzieli, że umowę mogą przedłużyć tylko w ostatnim miesiącu (kiedy nie można już bezpiecznie wypowiedzieć) i że na pewno 'jakoś się wtedy dogadamy' ale jakie będą warunki tego nie chcieli powiedzieć. W takiej sytuacji jedyne co można zrobić to wypowiedzieć umowę przed rozpoczęciem 3 miesięcy do końca i to zrobiłem.

Widać MM ma taką strategię, żeby stawiać klientów pod ścianą. Zresztą sam sprzedawca mnie przed tym ostrzegał przy zawieraniu umowy. Należy więc zawsze pamiętać, żeby przed rozpoczęciem 3 miesięcy umowę zawsze wypowiedzieć bo tylko wtedy mamy kontrolę nad sytuacją i możemy negocjować.

Do mnie póki co jeszcze nie dzwonili z żadną kontrofertą a do końca umowy zostało jeszcze 1,5 miesiąca...
 

szakalq

New member
Nie przesadzaj z tymi opłatami po końcu umowy, ja mając tv i internet, po zakończeniu umowy w okresie 3 miesięcy do zakonczenia umowy płaciłem 20 zł więcej. Najlepiej przejdź się do boku i zapytaj ile więcej będziesz płacić.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

klosz007

New member
Mówię co jest w cenniku na stronie MM. Też mi się to nie klei do końca bo w umowie promocyjnej mam napisane, że w związku z promocją przyznali mi 1000zł ulgi. A skoro płacę 120zł/mc przez rok to wychodzi, że bez tej promocji płaciłbym nieco ponad 200 czyli "tylko" ok. 70% więcej. Tak, czy inaczej wychodzi, że jeżeli się odpowiednio wcześniej nie wypowie umowy to później lepiej ją przedłużyć na warunkach jakie zaproponują niż wypowiedzieć po czasie.

To i tak nic przy praktykach Orange które samoczynnie przedłużało umowy na kolejne 6 miesięcy. Albo przy Netii która koledze zaproponowała dostęp do Internetu za rynkową stawkę przez 24mc ale karę za wcześniejsze zerwanie umowy ustalili na 8000zł. Oczywiście postukał się po głowie i zrezygnował z takiej oferty.
 
Ostatnia edycja:

Arturov

New member
Dostałem info od Multimedii że moge kupić pakiet C+ Platinum (wszystkie canal+) z umową na rok, przez pierwsze 2 miesiące abonament 20zł, potem przez kolejne 10 miesięcy 50zł miesięcznie. I tak przymierzałem się żeby kupić C+, ale sam nie wiem. Myślicie że to dobra oferta, czy na start można wynegocjować sobie jeszcze coś lepszego ?
 

Arturov

New member
tzn to nie jest czy sie zgadzam czy nie, dostałem maila po prostu i teraz jest taka promocja i mogę sobie ją włączyć w ebok. Więc to nie jest tak że oni do mnie dzwonili i próbowali to wcisnąć. Wydaje mi się że jak sie nie zgodze to po prostu ta promocja zniknie po pewnym czasie? Czy pojawi sie jeszcze lepsza?
 
Do góry