TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
Wysokiej jakości jeśli chodzi o zawartość programową kanały BBC zamienią darmowymi z DVB-T i słabymi CBS?. Jeśli to rzeczywiście prawdo to można tutaj mówić o jakiejś kpinie!
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
zmiana

Ja też uważam,że likwidacja pakietu BBC zubaża bardzo ofertę MM.Nie podano przyczyn takiej decyzji.Można się domyślać,że się nie dogadali finansowo.Należy też żałować,że na osłodę nie dali Stopklatki w wersji HD.:wink:
 

laaval

New member
f.i.u.t.y i tyle. Zabierają mój ulubiony bbc knowledge...i jak tu żyć bez top gear?? No cóż jeszcze kilka miesięcy i zaproszę upc do współpracy. Żadna inna kablówka nie robi sobie takich jaj z abonentów :(
 

Kenaz

New member
Czeresniaki... Mozna myslec, ze to kablowka dla imbecyli, ktorym podsunie sie najwyklejsze badziwie, by dac .....rozrywke "na poziomie".
Akurat bbc byly na liscie moich ulubionych programow, bo trzeba bylo przesiac ten syf.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Te zmiany nie dotyczą chyba wszystkich lokalizacji:
W ofercie programowej Telewizji Kablowej CATV obowiązującej w miastach: Brzesko, Tarnów, Gdańsk, Libiąż, Kańczuga, Sanok, Kartuzy, Sierakowice, Skarszewy wprowadzony zostanie nowy kanał Stopklatka w zamian za kanał telewizyjny BBC Entertainment. Dodatkowo, w mieście Kańczuga zostają udostępnione kanały: Foxlife, TVP Rozrywka, Nickelodeon w zamian za BBC Lifestyle, BBC Knowledge oraz CBeebies, W miejscowości Warszawa udostępniony będzie kanał Stopklatka w zamian za kanał BBC Knowledge.
W mieście Sanok zostanie wprowadzony nowy kanał TVP Rozrywka w zamian za kanał BBC World News. Natomiast w mieście Gorzyce kanał CNN zastąpi kanał BBC World.
 

pawel1304

New member
W Grudziądzu już zmienione. Szkoda Knowledge. Żeby jeszcze w HD dali tą STOPKLATKĘ to pół biedy, a tak...
Czemu nie podłożyli tych kanałów zamiast aMazing, VOD info itp ;)
 

spider1978

New member
Bez reklam
Jeśli już dokonali takiej zamiany to czemu wcisnęli Stopklatkę w miejsce programu Dok. w ten sposób zaczynają robić bałagan. Powinni raczej w to miejsce wstawić przykładowo Fokus TV. Naprawdę oglądam i muszę powiedzieć, że zapowiada się jeden z lepszych kanałów w DVB-T
 

flisu

New member
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego po podpięciu dekodera do kina domowego kablem optycznym głos jest opózniony wzgledem obrazu ???
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
W telewizorach jest regulacja opóżnienia dżwięku.Np. w Philipsach:konfiguracja-ustawienia TV-dżwięk-opóżnienie wyjścia audio-offset wyjścia audio.U mnie pomogło.
 

mirolop

New member
Zrobiłem dziś skanowanie DVB-C w telewizorze i znalazło 180 pozycji, układ programowy ten sam co na dekoderze. Odkodowane TVP1 SD, TVP2 SD, aMazing, Mango 24 i plansze Twoje DTV, reszta zakodowana. Tak więc moduły CAM CI na pewno w tym roku już się pojawią. Pewnie jeszcze trwają jakieś testy. Na pewno poinformują o tym jak już owe moduły wprowadzą.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
mirolop
U mnie tak samo. Po przeskanowaniu DVB-C. No to teraz czekać na dalszy rozwój sytuacji.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Od ładnych kilku tygodni jest dostępna pełna lista kanałów w DVB-C i dostęp do wyżej wymienionych. Ma może ktoś info kiedy Fokus trafi do cyfrówkiii :p
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Byłem dzisiaj w lokalnym BOK. Miły pan powiedział, że do końca miesiąca mają być dostępne karty i szczegóły oferty programów cyfrowych dostępnych w DVB-C.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Wystarczy przełożyć kabel koncentyczny z tunera do TV i przeskanować kanały? To wystarczy?

From Nokia 5110
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nic nie musisz przekładać. Sygnał cyfrowy jest w tym samym kablu co analogowy, który masz podłączony do TV. Oczywiście TV musi posiadać tuner DVB-C.
 
Do góry