TV HD w polskiej TK Multimedia

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Tu chodzi o to, że dają dekodery z funkcją VOD i liczą, że ktoś się skusi na jakiś film za cenę 20 zł, a pewnie niejednokrotnie tak jest. I na tym zarabiają.

Chodzi również o cudowne "konkursy interaktywne" na kanale aMazing TV.
Dlatego wciskają na siłę te plastikowe pudełka jak akwizytor długopisy.
 

pawel1304

New member
Do pełni szczęścia z MM brakuje mi w zasadzie tylko CAM i możliwości wybrania pojedyńczych programów, które chcę mieć w swoim abonamencie. Obecnie płacę za chyba 120 kanałów, a oglądam zaledwie 16.
90% z pozostałych 104 nawet ani razu nie włączyłem!
 
Tu chodzi o to, że dają dekodery z funkcją VOD i liczą, że ktoś się skusi na jakiś film za cenę 20 zł, a pewnie niejednokrotnie tak jest. I na tym zarabiają. Jeśli dadzą CAM to sami sobie odetną jedno ze źródeł dochodu i jestem na 100% pewny, że będzie za to udogodnienie dopłata do abonamentu pewnie ok 10-20zł za wygodę w postaci pozbycia się dekodera.

Albo całkowita utrata klienta, ja mam dekoder z VOD i ani razu z tych bajerów nie skorzystałem. Nie będą chcieli dać CAM w tej samej cenie to się im podziękuje. DVBT mi w zupełności wystarczy

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

mirolop

New member

bourbon

New member
Bez reklam
Jak robią otwarte okno, to ramówka mogłaby być nieco ciekawsza. Jak narazie to wieje nudą, jak na SundanceHD..
 
Ostatnia edycja:

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
filmbox

Filmbox,jak dla mnie,nigdy za ciekawej ramówki nie miał.Tak więc,po zamknięciu otwartego okienka,pożegnam się bez żalu z tymi kanałami.Według mnie te kanały powinny wchodzić do superboxa bez żadnego oddzielnego pakietu.W ofercie analogowej mam nawet Filmbox.A w cyfrowej mam za to dodatkowo płacić ?:?
 

Wolfram

New member
zerojedynkaX, przecież FilmBox SD jest już w najniższym pakiecie StartBox. A FilmBox Family w SuperBoxie.
Otwarte okno jest na FilmBox Extra oraz FilmBox HD.
Ciekawe czy kiedyś MM doda brakujący kanał FilmBox Action. Albo Ciniemax i Ciniemax2 w HD.
 

laaval

New member
Ja mam stary pakiet (ten sprzed wejścia tych "boxów"). I wczoraj zauważyłem, że dodano mi kilkanaście programów, które do tej pory były niedostępne, np. mini mini hd, polsat film, planete + hd
 

Kristop

New member
Ja mam stary pakiet (ten sprzed wejścia tych "boxów"). I wczoraj zauważyłem, że dodano mi kilkanaście programów, które do tej pory były niedostępne, np. mini mini hd, polsat film, planete + hd
Maja problem z szyfrowaniem, nie robili zadnych zmian w pakietach. Do końca dnia maja sie z tym uporac - informacja z infolinii.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
nowe programy

Dowiedziałem się od znajomego w Multimedii że prawdopodobnie latem/czerwiec,lipiec/przybędzie kilka programów.Między innymi Superstacja i Viasat Explorer.Oby ! Najwyższy czas !
 

spider1978

New member
Bez reklam
W sumie raczej bym powiedział uzupełnienie oferty z analogu lepiej późno niż wcale:). Ja liczę na ID HD czy Xtra Turbo HD (ponoć w tym roku mają również uruchomić Discovery Science HD) no i Eurosport 2 HD (może kiedyś się doczekam:)
 

Wolfram

New member
64? To zależy w jakim mieście. U mnie jest niecałe 55. To samo się tyczy UPC, bo kolega ma np. 50 kanałów.
 
Ostatnia edycja:

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
analog

Oferta analogowa w MM jest zdecydowanie lepsza niż w UPC. Mam możliwość sprawdzić,UPC ma mój brat.Programów analogowych jest tylko 35,ani jednego filmowego.W MM jest 52 programy,wśród nich takie"hity" jak Viasat Explorer,Viasat History,Superstacja,Filmbox,Planete+.Poza tym a analogu MM są mux-y cyfrowe,w UPC nie ma. 1:0 dla MM.
 

pawel1304

New member
Oferta analogowa w MM jest zdecydowanie lepsza niż w UPC. Mam możliwość sprawdzić,UPC ma mój brat.Programów analogowych jest tylko 35,ani jednego filmowego.W MM jest 52 programy,wśród nich takie"hity" jak Viasat Explorer,Viasat History,Superstacja,Filmbox,Planete+.Poza tym a analogu MM są mux-y cyfrowe,w UPC nie ma. 1:0 dla MM.
W Grudziądzu w MM analogowej są 52 kanały i nie ma niestety dvb-t po kablu. Ale kto ogląda analogowe jak w cyfrowce 120 w tym 20 HD :)
 
Do góry