TV HD w polskiej TK Multimedia

Bartek_PLRZ

New member
A po co rok czekać po zerwaniu umowy? Ja w tamtym zerwałem, po czym w tym samym miesiącu, kiedy skończyła się stara, podpisałem nową na warunkach o niebo lepszych. Teraz też tak miałem zrobić, ale jakoś nie chciało mi się ani nie miałem czasu aby się bawić w setne wizyty w BOK. I od razu powiem, że tzw. karencja nie istnieje, choć pani na infolinii zarzekała się, że przez co najmniej trzy miesiące nie mogę podpisać nowej umowy. Wizyta w lokalny BOK-u nie pozostawiła złudzeń i podpisałem dobrą umowę.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Zmiana obu umów na 12 miesięczne ze startem od 1.04.2014 i teraz ceny:

117 zł przy Internecie 12Mb i DTV ze zwiększoną liczbą kanałow lub
120 zł przy Internecie 20 Mb i DTV j.w

Pomyśl o przejściu na pełną paczkę. Jak pisałem wcześniej mam SuperBox z pakietami Sport, Dzieci, HD, C+ Platinum, do tego Multiroom, internet 12/20 i telefon 15/200. Za wszystko płacę 140 zeta. Umowa 24 miesiące (pakiety na 12).
Warto cisnąć i złożyć wypowiedzenie.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

Wojtaas

New member
To pewnie będzie kolejny kanał z DVB-T który jest ogólnie dostępny a w MM brak :(

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

mirolop

New member
Nie ma czegos takiego jak "DVB-T w analogu", nazwałbym to "DVB-T wpuszczone w kabel". Owszem w DVB-T Stopklatka będzie, ale chyba milej się oglada w HD to raz bo w kablówkach ma być wersja HD udostepniona a po drugie to wygoda nie trzeba się przelaczac pomiędzy DVB-T a DVB-C.
 
Do góry