TV HD w polskiej TK Multimedia

kubus76k

New member
Czy zakładając cyfrówke z MM i pozostawiając analoga dalej muszę za niego płacić czy tylko za tv cyfrową a analog jest za free ?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Bierzesz NDTV i nie płacisz za analog, nie masz go w umowie, ale jak coś z nim będzie nie tak np. masz go w drugim TV to nie możesz z tego tytułu zgłosić usterki...:smile:
 

Wojtaas

New member
A opłata za dekoder jest jednorazowa czy co miesięczna. I niech ktoś powie jakie teraz dają dekodery bo chciałbym sprawdzić co to za sprzęt.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

mirolop

New member
Z końcem marca kończy mi się umowa na Internet. Dziś zadzwoniłem na ogólnopolską infolinię z ciekawości co mi zaoferują. Byłem zainteresowany prędkością 12 MB/s i 30 MB/s ponieważ u mnie 30 MB/s to największa prędkość jaka jest przez nich do zaoferowania. Zaoferowano mi 12 MB/s w cenie 34,99 PLN - umowa na 12 miesięcy (w tej samej cenie tez 6 MB/s) a 30 MB/s w cenie 39,99 PLN - umowa na 12 miesięcy. Ceny o wiele korzystniejsze aniżeli na ich stronie internetowej. Zdecydowałem się na 12 MB/s ze względu na Smart TV, gdyż 6 MB/s to zdecydowanie za mało, a po drugie cena ta sama. 30 MB/s akurat nie potrzebuję, bo ściągam coś tam od czasu do czasu. Ceny jakie mi zaoferowano to chyba ze względu na to że jestem ich stałym klientem. Co myślicie o tych cenach?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No ceny całkiem niezłe. Ja za 30 MB płacę 49 zł. a też jestem od lat klientem MM i mam do tego TV cyfrową NDTV (bez Canal Plus i HBO) full.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Z końcem marca kończy mi się umowa na Internet.
Dziś zadzwoniłem na ogólnopolską infolinię z ciekawości co mi zaoferują.
Zaoferowano mi 12 MB/s w cenie 34,99 PLN - umowa na 12 miesięcy (w tej samej cenie tez 6 MB/s)

Często lepiej złożyć wypowiedzenie i czekać na telefon ze "specjalnej infolinii" utrzymaniowej lub samemu na nią zadzwonić - tel. (24) 357 50 35 i próbować wyrywać coś w rozmowie z cwaniakowatym konsultantem. :wink: A nuż się uda.

Rok temu (od 1 marca 2013 do 31 sierpnia 2013) była promocja dla starych klientów : Internet 12 Mb/s (umowa na 12 miesięcy), 30 zł miesięcznie (opcja z e-fakturą).

Nazwa tej promocji brzmiała wtedy : P_2013/161/(AP) "Internet 12Mb+ STOP EFU"
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
stop-klatka

15 marca rusza STOP-KLATKA w wersji SD i HD. Ciekawe czy MM puści wersję HD.Podobno ma być ten program w naszej sieci w dniu startu...zobaczymy...
 

neuroPL

New member
Za 12 mb płace w tej chwili 46 pln,dzis do nich zadzwoniłem i zaoferowali mi 48 pln za tą samą prędkość lol.Jutro idę do swojego BOKu i wysyłam wypowiedzenie a nuż coś się uda wyrwać.Brodacz@jest szansa na lepszą ofertę?
 

mkal1850

New member
Ponieważ w tym roku kończą mi się 2 umowy z MM postanowiłem do nich napisać i zadać proste pytania na temat terminów zakończenia umów i i ewentualnego okresu wypowiedzenia w przypadku rezygnacji.

Aktualnie płace:

  • TV ( DTV Cyfrowy Komfort +obowiązkowy analog) 66 zł ( koniec umowy 31.10.2014)


  • Internet 12Mb 49 zł ( koniec umowy 31.03.2014)
W sumie faktura przychodzi na 115 zł :-(

Akcja ma miejsce w Kaliszu - ponieważ blok w którym mieszkam jest tylko podpięty do MM jestem na nich skazany ( klasyczny monopol)

Ale do rzeczy

Po 2 tygodniach od mojego postu do BOK-u odezwała się Pani z telefonicznego centrum i zaproponowała coś takiego:

Zmiana obu umów na 12 miesięczne ze startem od 1.04.2014 i teraz ceny:

117 zł przy Internecie 12Mb i DTV ze zwiększoną liczbą kanałow lub
120 zł przy Internecie 20 Mb i DTV j.w

W sumie zależy mi najbardziej na Internecie za TV chciałbym płacić jak najmniej. Co sądzicie, jaki ruch wykonać? Jutro ma Pani do mnie ponownie dzwonić. Tak czy tak Internet muszę przedłużyć.
Czy jest opcja aby za TV płacić mniej np jak najmniejszy pakiet.


Kolejny raz widać że to że w MM jestem od czasów jak jeszcze w Kaliszu nazywali się Kaliska Telewizja Kablowa nie ma żadnego znaczenia.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ale co dokładnie Ci proponują? Co kryje się pod pojęciem większej liczby kanałów? Druga sprawa DTV czy NDTV?
 
Ostatnia edycja:

Wojtaas

New member
117 zł za 12Mb i DTV to wcale nie jest dobra cena druga opcja też taka sobie . Ja ma NDTV MaxBox dekoder z PVR internet 60Mb i telefon stacjonarny 2h na rozmowy za 1 zł. A za całość płace 119 zł. Więc mam dużo więcej niż ty a cena prawie taka sama. Spróbuj jeszcze z nimi wynegocjować lepsze warunki.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

Wojtaas

New member
A swoją drogą do czego w dekoder ze służy gniazdo Ethernet, czy ono w ogóle jest aktywne ?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

Wojtaas

New member
Ale jak podłacze dekoder gniazdem Ethernet do routera to uzyskam jakieś dodatkowe funkcje?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

mkal1850

New member
117 zł za 12Mb i DTV to wcale nie jest dobra cena druga opcja też taka sobie . Ja ma NDTV MaxBox dekoder z PVR internet 60Mb i telefon stacjonarny 2h na rozmowy za 1 zł. A za całość płace 119 zł. Więc mam dużo więcej niż ty a cena prawie taka sama. Spróbuj jeszcze z nimi wynegocjować lepsze warunki.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Gdzie takie opcje chyba nie w Kaliszu. Tutaj im kolejne przedłużenie umowy tym warunki gorsze. Najlepiej byłoby chyba skasować wszystko odczekać rok czasu i stać się nowym klientem
 
Do góry