TV HD w polskiej TK Multimedia

brodacz

Active member
Bez reklam
Można ale odwrotnie czyli tak samo ale inaczej.
Podsumowując... jeśli masz dekoder bez PVR to musisz go zmienić na PVR i zamówić multiroom bez PVR. Dodam, że jako multiroom można mieć tylko 1 dekoder.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Temat Disneya już ponoć kiedyś był w MM. Mnie dziwi, że tyle lat wszyscy najważniejsi gracze na rynku mają dostęp do pełnej oferty (Disney Channel, Disney XD i Disney Junior) ja jednak mam nadzieję, że wreszcie zawitają te kanały i u nas. TVP ABC swoją drogą, ale jak na razie to co zaoferuje w swojej ramówce na starcie to nic innego jak archiwa i powtórki nic więcej. Mnie osobiście wcale nie zasmuci informacja jeśli nie dogadają się w sprawie Republiki śmiech i kpina ile sobie żądają... w tej cenie na pewno można wzbogacić ofertę o inne ciekawe kanały których w MM brak.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Czy u was także wieczorami występuje problem ze spowolnieniem internetu? Pytam, bo odkąd mam pakiet 60 Mb, to codziennie wieczorami, mam prędkość o ponad połowę niższą :x
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie net OK - pakiet 30Mb.
Przy okazji byłem w lokalnym BOK i pytałem czy i kiedy będą dostępne moduły CAM.
Tak jak wcześniej napisał kolega Brodacz, miła pani poinformowała mnie, że moduły mają pojawić się w tym roku - za kilka miesięcy. Niestety nie była w stanie podać żadnych szczegółów. Nie była też w stanie powiedzieć czy będą tylko dla nowych abonentów czy też dla obecnych.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tvp abc

W sobotę uruchamiają w DVB T program dziecięcy TVP ABC.Ciekawe czy pojawi się w cyfrowej MM ?
Moim zdaniem powinien być w pakiecie MINIBOX jako ogólnodostępny...
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
W sobotę uruchamiają w DVB T program dziecięcy TVP ABC.
Ciekawe czy pojawi się w cyfrowej MM ?
Moim zdaniem powinien być w pakiecie MINIBOX jako ogólnodostępny...

MiniBox to drugi w kolejności pakiet TV cyfrowej.
Pełna oferta DVB-T powinna być dostępna (i to bez żadnej łaski) już od najniższego pakietu, czyli StartBox.
I aktualizowana na bieżąco, bo niedługo (najpóźniej do 27 kwietnia) wchodzą do DVB-T kolejne dwa kanały :
Stopklatka TV (filmowy) i Focus TV (edukacyjno-poznawczy).

Ale znając "szybkość reakcji" koncernu Multimedia to ...
 
Ostatnia edycja:

tolesi

New member
...
Pełna oferta DVB-T powinna być dostępna (i to bez żadnej łaski) już od najniższego pakietu, czyli StartBox. ...
Na jakiej podstawie prawnej ? Bo jeśli masz na myśłi ustawę to obowiązek włączenia kanałów z MUX dotyczy zgodnie z ustawą tylko programów określonych w art. 43. ust. 1 ustawy :- TVP 1, TVP 2, regionalny program telewizyjny rozpowszechniany przez Telewizję Polską S.A., POLSAT, TVN, TV4 oraz TV PULS .
Zresztą w wielu miastach MM włączyła MUXy w kabel na 3 kanałach np w Ełku kanały 67,68,69.(nie w dekoderach, tylko podpinacie kabel pod wejście antenowe TV i właczacie wyszukiwanie cyfrowe DVBT)
 

przemo73

New member
Bez reklam
Dzisiaj postanowiłem wybrać się do oddziału MM w Toruniu, bo już nie miałem siły po raz kolejny gadać z BOK, w którym słyszałem że nie mogę migrować do NDTV z DTV bo mam kompletną paczkę.
W oddziale okazało się, że mogę. Wypowiedziałem "tylko" magiczne: Proszę policzyć kwotę kary którą będę musiał zapłacić za zerwanie umowy?
Dalej chyba wiecie jak potoczyła się rozmowa... Migracja była możliwa, multiroom mam taniej, pakiety Sport, Kids i Film taniej...
Wszystko skończyło się na: SuperBox, C+Platinum, SportHD, Kids, Film, pakiet HD, telefon 200min/15min, Internet 12/20Mb.
Całość za cenę 140 zeta. Myślę, że to przyzwoita kwota. Jeśli macie lepsze to nie piszcie ;)
 

Wojtaas

New member
Czy zakładając cyfrówke z MM i pozostawiając analoga dalej muszę za niego płacić czy tylko za tv cyfrową a analog jest za free ?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry