TV HD w polskiej TK Multimedia

rosiaktotti

New member
Witam Panowie, dawno się tutaj nie udzielałem.
Mam taki problem, mój dekoder ostatnio strasznie zaczął się nagrzewać, cała szafka jest gorąca od niego i jest gorętszy od komputera podczas stresu, dodatkowo odczułem, że żre więcej prądu, zresztą i tak dużo go ciągnie... Umowę mam jeszcze pół roku czy jest jakaś opcja przejścia na moduł CAM podczas umowy? dodam, ze na infolinii wysyłali mnie do Boku i zresztą tak chyba zrobie, ale co Wy nato? pozdrawiam
 

przemo73

New member
Bez reklam
Złóż wypowiedzenie z powodu wprowadzanych zmian od 1 lutego. Od razu zaproponują Tobie dużo lepsze warunki. Zobacz co ja dostałem i za ile?
 

dominvip

New member
Ja podpisałem anex na cam, co wiązało się z nową umowa na rok. 59 pln miesięcznie za maxboxa razem z modułem. Zadzwoniłem na bok i zaproponowano mi taki wariant.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A u mnie wszystko zostało po staremu po wymianie dekodera na CAM. Żadnych zmian wszystko w ramach obowiązującej umowy. Załatwione w lokalnym BOK.
 

rosiaktotti

New member
A u mnie wszystko zostało po staremu po wymianie dekodera na CAM. Żadnych zmian wszystko w ramach obowiązującej umowy. Załatwione w lokalnym BOK.
Przyjacielu, opłata 10 zł miesięcznie? + jakaś aktywacyjna ?

edit/ i czy mam iść odrazu z dekoderem?

aktualnie płacę 58,99zł za pakiet superbox ze starym dekoderem(bez pvr,szarym bez podłączenia pod modem)
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panowie, trzeba udać się do BOK i tam zapytać. Na początek bez dekodera. Ten zabierze technik,który przyjdzie zainstalować moduł.
Co do opłat to jest opłata aktywacyjna - 29 zł było w moim przypadku. Poza tym żadnych innych opłat - pozostały na poprzednim poziomie. Mało tego zgodnie z informacją kolegi, któremu skrócono czas umowy - sprawdziłem swój aneks ( który oczywiście trzeba podpisać) i moja też jest krótsza o 4 miesiące!
 

przemo73

New member
Bez reklam
Hm... czy to nie jest zbyt piękne żeby było prawdziwe? Gdzie jest haczyk? A może MM zrobiła się bardziej ludzka?

From Nokia 5110
 

_szymar_

New member
Mi kończyła się umowa na tv pod koniec kwietnia, a na internet pod koniec marca. pojechałem do BOK we Wrocławiu i tam udało mi się trafić na bardzo kompetentnego pana, który po raz kolejny mi pomógł. Nie musiałem składać wypowiedzenia żeby dostać to co mnie satysfakcjonuje: umowa na dwa lata, pakiet MAXBOX, internet taki jak miałem czyli chyba 20mb (więcej nie chciałem i nie potrzebuję), wymiana dekodera na moduł cam, opłata miesięczna 79 zł. Do tej pory płaciłem 102 zł a miałem pakiet superbox. Myślę, że to naprawdę dobra cena.
 

dominvip

New member
Bardzo dobrze, nigdy nie korzystałem z vod, nie posiadałem dekodera z możliwością nagrywania. Teraz mam podłączony dysk zewnętrzny i nagrywam co chce. Oczywiście nagranie mogę obejrzeć tylko na tv do którego podłączony był dysk podczas rejestrowania. Poza tym więcej miejsca, brak dekodera, modemu czy kabli. Dodatkowo iż funkcja mojego tv pozwala na edycję programów, mogę listę kanałów układać w dowolny sposób. Kasować, przesuwać, nazywać. Dlatego dubli SD dawno się pozbylem.
Natomiast każdy ma inne wymagania. Dla mnie to doskonały wybór. No i jeszcze obsługa jednym pilotem, jeśli ktoś nie miał uniwersalnego. I jakieś oszczędności na energii.
29 pln to jednorazowa opłata.
 
Do góry