TV HD w polskiej TK Multimedia

tomek130488

New member
Nie masz wybranego profilu, zwroc uwage na pasek EPG, na dole masz zolta kropke taka, obok niej musi byc wybrany aktywny profil, glowne konto to administrator. Niestety zauwazylem ze ten profil sam wypada, zglosilem im to co ty napisales i powiedzieli mi na infolinii ze wiedza o tym problemie, wytlumaczyl mi koles ze poki co recznie musze wybierac profil i go wlaczac, informacje w Guide jak i przelaczanie kanalow w tym maly oknie bedzie dzialac, firma ktora ten soft im robi cos skopala.

Włączyłem profil administratora i teraz rzeczywiście działa tylko denerwujący jest fakt że za każdym razem po wyłączeniu dekodera znów trzeba przełączać na profil admina.MM powinna jak najszybciej zrobić poprawkę softu.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Z mojej kamery SD godzina materiału to ok 60 GB - wszystko zależy od sposobu kompresji.


Maciek, ale my tu mówimy o kodowaniu materiału High Definition - H.264/MPEG-4AVC - a nie o materiale SD!! Nie mieszaj pojęć!!!

( swoją droga 60GB przy 1h materiału... dużo...)
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Ja wlasnie ogladam ES HD tenis, obraz rewelka!!! Jest znaczek Native HD, poki co nie ma zaniku obrazu.

Dobrze, że napisałeś na forum bo bym przeoczył. Faktycznie jest różnica, jakość w tym przypadku jest r e w e l a c y j n a ;). Oby Tour de France było w tym natvie hd pokazywane.
 

TOMGDY

New member
Ja dziś rano natrafiłem na taką sytuację.
Włączam TV na TVN HD - leci nowy serial "Majka" jakość rewelka więc się przyględam aż tu nagle w jednym i tym samym ujęciu kamery jakby ktoś w MM coś przełączył i co widzę:
spadek kontrastu
spadek ostrości
ogólnie pojęta przez nas mgła.

od razu sobie pomyślałem że coś z bitratem mieszają - czy to możliwe ??

P.S.
od kilku dni dalej nie mam ( a właściwie ma czarny ekran na ):
TVN 7
FOX Life ( tu ciemność od samego początku )

Na info linię nie dzwonię bo za rachunek za komórkę miesiąc w miesiąc możnaby było jakiś pakiet filmowy mieć :)
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Obydwa wymienione kanaly dzialaja u mnie poprawnie, rozumiem ze mowimy o DTV? :)
TVN 7 nawet teraz ogladalem serial komediowy.

Dzisiaj tenis na ES HD to byla sama przyjemnosc dla oczu:cool:
 

Domer

New member
Witam. Moze mi ktos napisac jak to jest z tym vod. Sa w miesiacu jakies darmowe filmy do obejrzenia? Gdzie to mozna sprawdzic?
 

bourbon

New member
Bez reklam
Witam. Moze mi ktos napisac jak to jest z tym vod. Sa w miesiacu jakies darmowe filmy do obejrzenia? Gdzie to mozna sprawdzic?

Jeden film w miesiącu jest za darmo. Nawet jeśli go kupisz za 11 zł to zostanie on odliczony na rachunku/fakturze.
.../ Nawet HD, chociaż nie wiem czy to ma sens, bo taki film jest jedynie w stereo i z polskim lektorem (pisze to na przykładzie Transporter HD)
 
Ostatnia edycja:

xolzok

New member
Bez reklam
P.S.
od kilku dni dalej nie mam ( a właściwie ma czarny ekran na ):
TVN 7
FOX Life ( tu ciemność od samego początku )

Na info linię nie dzwonię bo za rachunek za komórkę miesiąc w miesiąc możnaby było jakiś pakiet filmowy mieć :)

U mnie w święta nie było TVN7. Po nowym roku zniknął na dzień TV4. Co jakiś czas, któryś z kanałów znika.

PS.

Discovery HD Showcase zastąpi Discovery HD

PS2. właśnie zauważyłem, że EPG Comedy Central jest pomylone z Planete.
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
Jeden film w miesiącu jest za darmo. Nawet jeśli go kupisz za 11 zł to zostanie on odliczony na rachunku/fakturze.
.../ Nawet HD, chociaż nie wiem czy to ma sens, bo taki film jest jedynie w stereo i z polskim lektorem (pisze to na przykładzie Transporter HD)

Ale ta promocja nie dotyczy wszystkich abonentow, o ile pamietam bonusowy film maja Ci, ktorzy mieli DTV przed ta podwyzka za dostep do 10zl. Nowi, ktorzy podpisali umowe po tej podwyzce nie maja tego bonusa, chyba ze tak jak ostatnio daja wszystkim dostep gratis do jakiegos filmu, teraz byl Arsen Lupin, wtedy w VOD pojawia sie katalog promocja i tam jest film za 0zl.
Ta promocja z jednym filmem w miesiacu gratis - pierwszy platny film wypozyczony w danym miesiacu jest gratis.
 

casanova07

New member
też sobie chciałem VOD wypróbwać skoro mam 1 film/msc za free, ale hooj z tego, jak od kilku miesięcy mam ten sam komunikat "VOD chwilowo niedostępne). Jak instalowali mi sprzęt to działa, później już nie.

Ale to pikuś, co jakiś czas wyskakują mi problemy z HDCP, teraz kombinuje drugi dzień i nic. Kase bule a nic nie oglądam... :/
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Cz u Was też na kanale TV1000 obraz się tnie, no może nie tnie, ale jest taki jakby stroboskop?
A na Kuchnia Tv brak synchronizacji obrazu i dźwięku?
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Cz u Was też na kanale TV1000 obraz się tnie, no może nie tnie, ale jest taki jakby stroboskop?
A na Kuchnia Tv brak synchronizacji obrazu i dźwięku?

TV1000 nie wiem bo nie mam żadnych pakietów oprócz Canal + :p kuchnia.tv to tak jak mówisz, u mnie jeszcze źle działa Nickelodeon mega pikseloza, TVN24 brak dźwięku, a tak wgl nie żebym to oglądał albo coś bo nawet nie wykupione mam ale na kanałach erotycznych w MM jest błąd 404 i kanał jest niedostępny tak już od hmm 2 tygodni, dziwne chodź mi to nie przeszkadza bo nie mam tego pakietu :p ale tylko tak poinformowałem was :) ale za to PS HD śmiga fajnie :p
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
TV1000 nie wiem bo nie mam żadnych pakietów oprócz Canal + :p kuchnia.tv to tak jak mówisz, u mnie jeszcze źle działa Nickelodeon mega pikseloza, TVN24 brak dźwięku, a tak wgl nie żebym to oglądał albo coś bo nawet nie wykupione mam ale na kanałach erotycznych w MM jest błąd 404 i kanał jest niedostępny tak już od hmm 2 tygodni, dziwne chodź mi to nie przeszkadza bo nie mam tego pakietu :p ale tylko tak poinformowałem was :) ale za to PS HD śmiga fajnie :p

TV1000 u mnie dziala w tej chwili normalnie.
Kuchnia - rozjechany dzwiek wzgledem obrazu :)
TVN24 dziala normalnie
Nickelodeon - dziala normalnie
Na Playboy-u tez w ciagu dnia mialem info o bledzie, ale po 23 kanal dziala normalnie, po prostu nie ma teraz tej planszy ze kanal dostepny od 23 d 6 rano.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A jak na NSport HD?
Właśnie oglądam mecz ( o dziwo można jakiś sport na tym kanale obejrzeć!) i o ile obraz jest super to dźwięk już nie... Jest DD 5.1, ale jakieś zakłócenia, takie trzaski!?!?
I co jakiś czas przerwa w dźwięku....
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

tak w Gorzowie PS HD działa chodź ostatnio były prześwity EuroSportu HD :) a takowy znajduje się na liście kanałów tylko mam zablokowany bo nie mam pakietu sport :)
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Byly jakies zaklocenia fonii, teraz jest ok, calkiem przyjemnie brzmi ten 5.1, wlasnie spiker stadionowy cos tam gadal, komentator w glosniku centralnym i nagle slysze tego spikera w pozostalych kolumnach, swietny efekt :)

Wszystkie mecze LM sa w 5.1?
 
Ostatnia edycja:
Do góry