Tv głownie pod ps4 (okazjonalnie jakiś film)

kameleonxx1

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? - ok. 15m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? - ok. 2m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? - max 2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? - pod lekkim kątem także
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? - wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Światło będzie padać na tv od prawej strony (rolety są w pokoju)
7.Jaki masz obecnie telewizor ? LG 37 lh7000
8.Co chcemy aby telewizor posiadał? Niski input lag to priorytet, tv będzie służył głownie jako monitor do konsoli, fajnie gdyby był jeszcze ambilight.
9.Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? hdmi (do konsoli) oraz antena z kablówki
10.Jakie urządzenia ? konsola (czasami pendrive, laptop)
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? w tygodniu to max 3h dziennie, w weekend to max 8h.
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? raczej matową, ale nie jest to priorytetem.
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? wszelakie smart tv to bardziej ciekawostka niż coś z czego będę korzystał na co dzień, czyli nie.
15.Czy zamierzasz grać w gry ? Tak
16.Preferencje co do marki ? z racji że chciałbym ambilight'a to Philips
17.Preferencje co do wielkości? 42', 47'
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? w sumie to ciężko stwierdzić, chyba tylko ten wszechobecny smart tv. Ale nigdy go nie posiadałem więc nie zrażam się do końca.
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? max 3000, ale fajnie gdybym się zmieścił w 2500.
21.Czy telewizor ma mieć 3D? niekoniecznie

Ostatnio przykuł moją uwagę ten model : Philips 47PFS7509
W teście wypadł bardzo dobrze, mam jedynie zastrzeżenia co do input lag'a. U was wyszedł 32ms, znalazłem w necie inny test i tam wyszedł 42ms w trybie "gra". O ile te 30ms jest do przyjęcia o tyle te 42ms już mi średnio podchodzą, od czego zależy taki wynik?
 
Do góry