tv fullhd z 3d czy 4k z hdr

dyzio55

New member
na początku stycznia planuję zakup tv. Odległość od tv wynosić będzie 2,5m , oglądać będę filmy hd i konsola xbox 360. i nie wiem co wybrać marka obojętnie (preferuję samsung ,lg) . cena do 3000.
1. ile cali ma wynoscić wielkość tv (mi się wydaję ze 49-50)
2. czy lepiej kupic tv z full hd z 3d czy 4k z hdr (posiadam kilka filmów w 3d) nie wiem czy to 4ki hdr to taki pic reklamowy za który trzeba dopłacać
3 proszę o podanie konkretnego modelu tv który warto kupić

z góry dziękuję i życzę wszystkim wesołych świat i szczęśliwego nowego roku THX​
 

Cavallino

Banned
Jak dla mnie, główny plus uhd z hdr jest taki, że kupując tv na dłużej, nie spotka Cię sytuacja, że nie będziesz w stanie odebrać jakiegoś kanału w przyszłości.
Inna sprawa, że zanim takie kanały z interesującymi treściami się pojawią w powszechnym użyciu, pewnie zdążysz zmienić tv.
 
FullHD to Panasonic 50DS630e.
Jesli 4K to raczej trudno o cos dobrego na 120hz matrycy. Jak akceptujesz 60 hz to np Panasonic 50DX700 (720) na dobrej matrycy Innoluxa MVA, 60hz.
 
Ostatnia edycja:

dyzio55

New member
A co sądzicie o tv Lg 55uh6257 czy to dobry tv i czy przypadkiem nie jest za duży. A może lepiej poczekać do lutego jak zaczną się pojawiać nowości na 2017r. co do 3d to już nie ma co szukać skończyła się era 3d​

mam jeszcze pytanie bo podobno w dużej częsci tv 4k są matryce RGBW czyli psełdo 4k , w matrycach jest pełne 4k. w jakich tv 49-55 są matryce pełne 4k (producenci samsung i lg philips)
 
Ostatnia edycja:

nomnom

New member
A co sądzicie o tv Lg 55uh6257 czy to dobry tv i czy przypadkiem nie jest za duży. A może lepiej poczekać do lutego jak zaczną się pojawiać nowości na 2017r. co do 3d to już nie ma co szukać skończyła się era 3d​

mam jeszcze pytanie bo podobno w dużej częsci tv 4k są matryce RGBW czyli psełdo 4k , w matrycach jest pełne 4k. w jakich tv 49-55 są matryce pełne 4k (producenci samsung i lg philips)

Pełne 4k od UH77, wszystko poniżej to RGBW.
 
Do góry