TV FullHD 45-50" do 2500 zł

Buczer84

Member
Hej,
Potrzebuję na szybko dobry TV do filmów i PlayStation w w/w rozmiarze.
Odległość od TV 3m, pokój słoneczny więc najlepiej matowa matryca.
Najlepiej bez 3D i smart TV.
PS. Wolę dobry FullHD niż marketingowy kiepski 4K.
Bardzo proszę o szybką pomoc.
 

Smykoo

New member
Panasonic Tx50ds630e, odświeżanie 100hz, zwykły smart tv viera i matryca VA (dobra czerń i kontrast)

Wysłany z Google Nexus
 

Smykoo

New member
Panas będzie najlepszy z tych trzech jeżeli obraz jest najważniejszy. Jeżeli smart to lg lub philips.

Wysłany z Google Nexus
 

Buczer84

Member
Jesteście bardzo oszczędni w słowach😁
Ktoś jest w stanie powiedziec o tych TV coś więcej....jakieś wady...zalety...wyższość jednego nad drugim?
Dziś widziałem jeszcze TV Samsung UE50H6400...jak on sie ma do tych powyżej❓❔❓
 

andrzejo

New member
Też skłaniam się ku temu modelowi Panasonica, gdyż nie mogę przeznaczyć więcej niż 2600 zł i wydaje się być dobrą opcją?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung H 6400 ma problem duży z kurzem w środku matrycy.
Panasonic DS630 - mam znów zgłoszenia na nierówne podświetlenie matrycy.
Masz jeszcze Sony 50W755.
 

Buczer84

Member
Kupilem TV Philips 49PUH4900...wszystko byłoby super...ale po ppdlaczeniu do tunera z Vectry....co jakiś czas zanika dźwięk. Podłączany rożnymi kablami HDMI problem nie znika. Na innych TV jest okej. Jest to dziwne i zdaża się przy cichych scenach...np. cicha melodia w tle w trakcie sceny filmu...jakby ktoś wlączał MUTE😪 Słucham na ViViE mzyki....i jak sie konczy piosenka....tez jest takie wyciszenie....Masakra....Czy ktoś ma jakiś pomysł❔ Czy TV moze byc niekompatybilny z tunerem😖❓
 

xeo151

New member
Bez reklam
Kiki polecasz ogólnie ds630, dla osób które oglądają głównie filmy, seriale i informacyjne. Szukam czegoś dla rodziców full hd bez zbędnych bajerów i min. 100hz. Mam obecnie gt30 i czy zobaczę sporą różnicę ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak masz GT30 to różnica będzie bardzo duża.
DS630 - to słabość a nie jakość.
Sony wciąga go nosem.
 
Do góry