TV Full hd 3D do PC,PS3

dune2

New member
Bez reklam
Szukam TV ktory bedzie "naprawde" Full hd 3D a do tego dobrze radzil sobie z wyswietlaniem obrazu z PC i PS3.
Bedzie on glownie sluzyl do grania dlatego zalezy mi na niskim input lag oraz dobrych katach.
Poza graniem bedzie sluzyl w sumie tylko do ogladania filmow 3D z blu-ray LG bd670.
Jako ze pod TV bedzie podlaczany laptop oraz komputer stacjonarny nie zalezy mi na jego funkcjach multimedialnych.
Ceny granicznej w sumie nie ma ale milo byloby za 46 cali dac nie wiecej niz 5 tys.
Warunki w mieszkaniu mam zmienne (rolety) a wiec jak potrzeba moge miec ciemno w pokoju jednak wolalbym jesli to mozliwe uniknac lustrzanej matrycy.

Bylem blisko kupna LG LW570s ale najpierw pojawily sie watpliwosci z input lagiem a pozniej doszly watpliwosci odnosnie realnej rozdzielczosci w 3D.Chociaz efekt 3D wyglada naprawde ladnie to jaksoc obrazu i katy przypominaja mi starsze serie Philipsa.Nie wiem czemu ten tv jest chwalony za katy ale moim zdaniem sa kiepskie.

Myslalem tez o Samsungu z seri 6 a dokladnie D6750 ale doczytalem ze ma oszukane Full hd 3D.
Katy tez takie sobie jak wiekszosc zreszta TV ktore ogladalem. Moj 2 letni sony Z5500 wydaje sie byc tu wzorem do nasladowania.

Najblizej mi obecnie do Sony ex720 ale chcialbym sie upewnic czy to dobry wybor.Sporo osob pisze ze ma bardzo slabe katy jednak tego nie stwierdzilem a wrecz wydaja mi sie lepsze niz chwalonym za nie LG. Jednak zanim dokonam zakupu chcialbym sie upewnic czy nie mozna kupic czegos lepszego i czy 3d sony jest naprawde full hd ?
Bo szczerze mowiac 3d Sony wydaje mi sie malo efektowne.

Jesli to mozliwe prosilbym o spis TV z niskim input lagiem i prawdziwym 3d full hd.
Jakie obecnie tv 3d maja najlepsze katy ?
 
Ostatnia edycja:

dune2

New member
Bez reklam
Aktualizacja.
Na chwile obecna zastanawiam sie czy jest sens doplacac ok 1000 zl do sony HX720 czy zostac przy modelu EX720 ?
 

don111

Banned
jak chcesz najlepsze 3d, kąty (a w zasadzie ich brak) i ogólnie jakość 2D to w tej kwocie kupisz Panasonica 46GT30, ekran jednak nie jest matowy, choć ma dobry filtr
 

dune2

New member
Bez reklam
Dzieki za pomoc ale plazmy nie biore pod uwage.
Tv musi miec niski input lag, w miare dobre 3d o ile to obecnie mozliwe i w miare najmniej zle katy bo slowa dobre w przypadku LED nie uzyje.
Najblizej mi chyba jednak do oferty Sony i zastanawiam sie nad pozostawieniem Z5500 do gier i kupnem HX920 jako glowny.

Jednak gdybym nie szarpnal sie na hx920 to ktory z oferty Sony bedzie najlepiej spelnial moje oczekiwania ?
Prosilbym o podanie modelu albo paru plus argumentacja bo czesto dostaje odpowiedzi polegajace na podaniu samej nazwy modelu.
Ja wiem ze sporo osob woli pytania typu ktory tv odtwarza mkv itd ale od tego sa odtwarzacze a nie tv wiec kompletnie nie rozumiem ludzi ktorzy sie tym kieruja przy zakupie.
 
Do góry