tv fhd 40cali do 2000zł

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież masz z Polską gwarancją i kalibracją gratis.
Warto ryzykować ?
Jak Ci się tylko raz zepsuje i będziesz musiał odesłać to zobaczysz jakie to są koszty...
 

MadHat

New member
Jestem już zdecydowany na jeden z tych modeli, czyli thomson 43uc6406 i TCL U43P6046

Skąd wiesz, że jest kalibracja?. Zapytałem na allegro, który sprzedaje thomsona i mi napisał, że wysyłają produkt fabrycznie nowy bez kalibracji i że w ogóle się w to nie bawią.

Słyszałem, że jest jakiś sklep dla niebieskich który prowadzisz. Mogę do tego klubu wejść. Masz jakieś atrakcyjną cenę na jeden z tych modeli?. Widziałem jeden z postów w innym dziale, że wychwalałeś tcl za lepszą ramkę czy coś, bo w thomsonie jest plastikowa.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za 2650 zł masz modele 43" i 4K:
- SOny 43X8309
- Philips 43PUS6501

Pozostałe masz 43:
- Philips 43PUS 6201
- TCL 43P60 za za 1950 zł
- Thomson 43UC64 za 2050 zł
 

MadHat

New member
To znowu ja. Właściciel tlc u43p6046. Zrobił Pan kalibracje i średnio mi odpowiada tryb filmu. Trochę ciemny ekran i rozmazuje się trochę podczas niektórych scen. Nie pasuje do wielu seriali w których dominują troche jaśniejsze kolory. Przerzuciłem się na tryb naturalny i nie ma rozmazywania i jasność jest. Czy to dobry tryb do oglądania seriali i filmów, czy lepiej kombinować z trybem filmowym?. Mam tryb dynamiczny,naturalny,filmowy, stadion i standard.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy może wybrać zawsze to co chce.
Kalibracja jest do oglądania wieczorami i w nocy, w dzień obraz jest mdły. Trzeba wówczas zawsze podkręcić dynamikę obrazu.
Są ludzie którzy uwielbiają nasycone dynamiczne kolory i kontrast - tego nie oferuje kalibracja wieczorna.
 
Do góry