Tv do sypialni

$kubi

Member
Hej,

Potrzebuje telewizora do sypialni. Oglądanie z 4,5 metra z łóżka na leżąco. TV będzie powieszony na ścianie. Oglądanie na wprost bądź z lekkiego kąta.

Źródłem będzie PC po HDMI, więc fajnie jakby można było czasem też na tym TV w coś zagrać.

Im taniej tym lepiej, w salonie mam dużego 65" Samsunga z bajerami, tutaj tego nie potrzebuję.

Co polecicie? Może coś się znajdzie na wyprzedaży teraz na co warto zwrócić uwagę?
 
Ostatnia edycja:

$kubi

Member
PHILIPS LED 50PUS7303/12
PANASONIC LED TX-50GX550E
Samsung UE50RU7412U

Co z tej trójcy? Najbardziej kusi philips z ambilightem.
 

$kubi

Member
Kiki co to znaczy w specjalnej ofercie?
I 55 trochę dużo. Tv mi zajmie cała wolna przestrzeń x)
I na Ceneo to 2800 a nie 1800..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DO Twojej odległości i na leżąco powinien wg dowolnych tabel być 65" jako najmniejszy. Czyli 55" to absolutne minimum.
To minimum dla Twoich zdrowych oczu. Sprawdź badania.
Masz extra 55DP660 za 1589 zł, Toshiba 55U78 za 1789 zł
I z pakietem gratisów za 500 zł dodatkowo.
 

$kubi

Member
Jak wspominałem wcześniej to tv do sypialni gdzie sporadycznie oglądam coś. Mam 65 w salonie na dzień.

EDIT:

Co znajduje się w pakiecie gratisów za 500zł?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok. Ale masz 4,5 metra. Leżąc oglądasz obraz pod kątem.
Ciała całe w sypialni jest w fazie relaksacji a oczy zmuszasz do tym większej pracy im mniejszy ekran kupisz. Masz napięte nerwy wzrokowe.
Tym bardziej, że mieścisz się w klasie cenowej, więc po co ?


Pakiet
- Kalibracja profesjonalna gratis
- Wtyczki gratis
- Sprawdzenie zafarbu
- Aktualizacja
- Dostawa gratis.
 

$kubi

Member
TV będzie musiał wisieć (dolna krawędź) na wysokości 130cm, bo poniżej znajduje się komputer i monitor - nie będzie to stanowiło problemu? wydaje się, że nie bo z pozycji leżącej lepiej patrzeć w górę, a patrząc na obecny monitor 24" z tej odległości to o dużo za mało..
 
Do góry