TV do salonu (do 7000zl)

FanKosmosu

New member
No musi musi, tylko mnie najbardziej interesuje czy bedzie mial wbudowanego google assistant z tym update'm ;)

W Polsce na razie Google Assistant działa tylko że słuchawkami, ale nie działa z TV. Nikt nie wie kiedy GOOGLE to włączy dla Polski. Duńczycy czekali 8 miesięcy.
 

LuQa

New member
W Polsce na razie Google Assistant działa tylko że słuchawkami, ale nie działa z TV. Nikt nie wie kiedy GOOGLE to włączy dla Polski. Duńczycy czekali 8 miesięcy.

Zdaje sobie z tego sprawe. Mam w tej chwili glosnik google mini oraz telefon przelaczony w calosci na angielski zeby dzialal mi Google Assistant. Chcialem tez przelaczyc telewizor na angielski zeby dzialala ta usluga.

Na pytanie czy moge uzyc update'a ze strony UK Philipsa ktory zawiera juz nowego androida, support Philipsa polskiego odpowiedzial mi tak:

"Nie zalecamy tego typu działań. Jeśli spowoduje to uszkodzenie telewizora utraci Pan gwarancję."

To prawda, czy tylko specjalnie strasza? Jest mozliwosc zbrickowania sobie telewizora instalujac update z innego kraju? Myslalem ze to bez roznicy dla TV, w koncu wszedzie hardware ten sam siedzi w srodku
 

LuQa

New member
Telewizor już kupiony i zawieszony. Padlo na Philipsa 65PUS8602. Jestem bardzo zadowolony z tego co potrafi. Ambilight swietnie sie prezentuje, skutecznie tez maskuje nie perfekcyjne czernie, aczkolwiek te same w sobie zdecydowanie tez sa zadowalajace. Dzwiek jak na stockowu telewizor bije wszystko co do tej pory słyszałem prosto "z pudelka". Kropki robia robotę, kolory są bardzo nasycone (bardzo to lubię, choc jest to troche mniej intensywne niz w Samsungach qled) Co chwile slysze od znajomych "Tez sobie taki kiedys kupie" :)

Teraz czekam juz tylko na update do androida 8 z asystentem Google i bedzie juz spelnienie marzen ;)

Dzieki za pomoc ;)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To telewizor z soundbarem , więc dźwięk znacznie lepszy.
A obraz świetny ale to już wiesz.
 
Do góry