TV do salonu 75 cali (obecnie 65PUS7600)

kozlos

Member
Witam

Poszukuję wartego uwagi TV Philipsa (ambilight) w rozmiarze 75 cali. Budżet -15 tys (plus/minus 5 tys)

Obecnie mam od kilku lat 65PUS7600 i jestem całkiem zadowolony. Oczywiście brakuje HDR oraz kilka innych drobnych spraw - jednak całokształt na plus.

Co warto obecnie kupić? Głównie kablówka (sport), netflix, sporo czasu PlayStation 4.
 

barburian

New member
Bez reklam
Ponowię pytanie, bo moderator wykasował.
Czemu Philips ? Jest wiele lepszych TV w cenie 15-20 tyś ?
Zależy Ci tylko na ambilight ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 75PUS8303 - masz teraz w specjalnej ofercie dla niebieskich członków forum z kalibracją wtyczkami,dostawą , montażem, uchwytem.
W klasie cenowej masz też dobre modele:
- Sony 75XF9005 w specjalnej cenie - z pełnym pakietem.
 

kozlos

Member
Barburian, dokładnie - zależy mi na ambilight. Jest to wręcz warunek konieczny.

Kiki, czy można poprosić o przedstawienie oferty?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena 9599
- kalibracja gratis
- uchwyt gratis
- Montaż gratis
- wtyczki gratis
- dostawa gratis
 

kozlos

Member
Dzięki Kiki, a czy ja dobrze widzę że ramka tego TV nie jest czarna? Jeśli mam rację, to problem - koniecznie (mimo niewielkich rozmiarów) musi być czarna.

Ewentualnie coś z 4stronnym ambi się znajdzie? Ale akurat to nie jest warunek konieczny ( może być bez dolu)

Kurna, pamiętam, że za obecnego 65 dawałem więcej niż ten 75, a minęły hmm 3 lata? Nieźle.

Możesz coś zaproponować?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oklejenie ramki na czarno - kosztuje 100 zł . Właśnie oklejamy na złoto dla hoteli.
Tegoroczne są wszystkie z trójstronnym.
A może chcesz z Ambiluxem 65PUS8901 ?
 

kozlos

Member
Przyznam, że Ambilux robi na mnie świetne wrażenie - jednak potrzebuje 75 cali, obecnie mam 65 i jak zmieniać to koniecznie te min. 10 cali w gore.



Czy ewentualnie cos poza 75PUS8303 od Philipsa z nowych modeli, jest warte uwagi - jesli wlasnie chodzi o 75 cali?
 

agricola

New member
Najpodobniej krawędziowe - tak jak mniejsze modele tego typu. 10 000 zł za 75 cali nie jest to jakoś strasznie dużo.



Jednak Philips w tej kwocie cenowej to najrozsądniejszy wybór.
 
Do góry