Tv do salonu >55' do ok 10tyś

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czekamy na Twoją ocenę. Będziesz w sklepie to będziesz mieć ogólny pogląd.
Pamiętaj jednak, że w sklepie warunki mocno odstają od warunków domowych.
Niektórzy twierdzą że często są zupełnie inne.
Wystarczy popatrzeć na plazmę Panasonica 65Vt50.
Poproś o prezentację w domu to się przekonasz.
 

TV/Maniak

New member
Dlaczego tak odradzacie samsunga?

Samsungi też są dobre, jeżeli wybierzesz Samsunga pewnie też będziesz zadowolony.
Podobnie jak kolega też mam zamiar kupić TV w cenie (5 - 7 tyś.) 46-55 cali , odległość 3-4m.
Zastanawiłem sie nad Philips, Samsung, ale zdecydowałem się na Sony. O wyborze zadecydował wygląd zewnętrzny ponieważ piękno tv Sony zwala z nóg :shock:
Po kilku godzinnym wpatrywaniu się w obrazy w różne tv w markecie u idiotów nie znalazłem praktycznie żadnych różnic. Brałem jeszcze pod uwagę plazmę Panasonica ale jednak obraz led lepiej mi odpowiada.
Wybór padł na Sony KDL-55HX850 cena 7.300 w media u idiotów lub KDL-46HX920 cena 5.700 w Vobis.
A który wybiorę to nie wiem, jeszcze się zastanawiam ;)
Czy kolega badboy942 jutro kupuje tv ???
 

badboy942

New member
Tak, dzis jade kupic tv do idiodow, poprosze panow w media zeby mi puscili na szajsungu i sonym jaki film z odtwarzacza i dokonam wyboru.
Zyczcie mi powodzenia ;)

Ps. Mam nadzieje ze bede mogl liczyc na wasza pomoc przy konfiguracji telewizora w domu;)
 
Ostatnia edycja:

TV/Maniak

New member
Dobry wybór!
Ciekawe jak to 3D będzie wyglądało...
Ja chyba też wybiorę Sony 55HX850 ponieważ dużo gram w PS3 3d(chociaż już prawie 40latek na karku) i filmy 3d to też bajka!
Po co chodzić do kina jak kino można mieć w domu!
 

benitoo

New member
Właśnie wróciłem z prezentacji u znajomych gdzie testowaliśmy KDL55HX850, UE55ES8000 i LG55LM8600 i muszę powiedzieć że Samsung został już na stałe u znajomych a moj egzemplarz będzie we wtorek:lol:.
 
Do góry