Tv do PS4

kendzi1

New member
Witam wszystkich jestem tu nowy potrzebuje bardzo dobrego tv do ps4 chodzi mi o bardzo dobry obraz w tv.
Teraz gram na ps3 i mam tv lg lh3000 47 cali.
Z nowych wybranych modeli mam takie:
LEdy:
Sony HX955 - 55 cali - cena 11500zl
Samsungf8000s 55 cali - cena 12000zl
Lg lm960v- 55 cali - cena 9600zl

Plazma
Panasonic Zt60- cena nie podano
Panasonic vt60 - cena nie podano

Na nowy tv chce zainwestowac 12 tys zł ma mi sluzyc do 2 rzeczy (tylko do grania na ps4 i ogldaniu filmow w 3d blu ray) jakies gadzety typu multimedia wybieranie glosowe to dla mnie pierdoly ma miec poprostu najlepszy obraz obraz i jeszcze raz obraz bez okularow i z okularami 3d i jeszcze raz prosze o mega obraz zeby byl jak zyleta pozdrawiamz gory dziekuje pozdrawiam:)
 

kendzi1

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20m kwadratowe
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? -3 metry
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? Zawsze siedzimy we 2/3
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Zawsze na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Telewizor ma wysiec
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Po południu mocno ale mam rolety i wtedy jest jak w piwnicy:)
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Lg lh3000 47 cali full Hd
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Super obraz i jeszcze raz obraz ,3d aktywne lub pasywne nie znam sie wole oczywscie te lepsze
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? Cyfra +
10.Jakie urządzenia ? Ps4,Xbox720, Blu-Ray 3d
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 8 godzinn dziennie
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Matowa
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sporty mecze pilki noznej i siatkowej
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Nie
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Nawet 6/8 godzin dziennie na ps4 i xbox720
16.Preferencje co do marki ? Najbardziej Sony,Panasonic,Samsung,Lg
17.Preferencje co do wielkości ? Minimum 55 cali ,max 65 cali
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Nie pelne podswietlanie matrycy full led
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Maksymalnie 12 tys zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ?
Oczywsicie 3D telewizor musi miec i to bardzo dobre ,aktywne czy pasywne nie znam sie te ktore jest lepsze i daje ladnieszja jakosc obrazu w 3d
 

kendzi1

New member
Matryca w sumie moze byc Matowa i Błyszczaca:) najbardziej zalezy mi na extra obrazie w 3d;) pod gry na ps4 i filmy w 3d blu ray:)
 

maniekn274

New member
Bez reklam
jak tyle grania dziennie to plazme sobie odpuszczaj od razu-i nie słuchaj że już w tych nowszych nie występują powidoki-wypalenia,były są i nadal będą.plazme trzeba używać z głową-kilka set godz w tę samą grę i po zawodach-piękne loga i inne duszki.
 

jediwolf

New member
@maniekn275
Miałeś plazme?? Grałeś na niej?? Po twojej wypowiedzi widzę, że nie. Mam Panasonica 47"GT20 (model sprzed 2-3lat). Średnio grane po 4-6h dziennie. Do tej pory żadnych Twoich domniemanych "duszków, powidoków, wypalań". Do tego TV średnio chodzi po 3-4h dziennie zwykłej telewizji. TVNy, Eurospoty i inne bzdety z jasnymi logami. Plazma świeci tak jak po zakupie.

Po drugie minimalne input lagi, brak smużenia, brak kątów widzenia, obraz żyleta, piękne odwzorowanie barw (w topowych model to już w ogóle bajka). Wg mnie plazma jest najlepszym wyborem do konsol.

Niedawno kupiłem philipsa 47pfl6007 dla rodziców i też gra się bardzo fajnie.

Wracając do tematu.
Plazma:panasonic ZT60 lub VT60, ewentualnie jakiś topowy model z nowych plazm Samsunga
LED: Philips 60 PFL 9607
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po drugie minimalne imput lagi, brak smużenia, brak kątów widzenia. Wg mnie plazma jest najlepszym wyborem do konsol.

Dobrze ze dopisales "wg mnie", bo to powinno byc kwintesencja kazdej wypowiedzi.
Wszystko mozna odwrocic, nigdy w codziennym uzytkowaniu lcd nie mialem problemow z iNput lagiem, smuzeniem, czy katami - no chyba ze ktos siedzi w kuchni zamiast po ludzku w pokoju. Nie mam tez na mysli tv z przed 5lat.
Do konsoli tylko lcd, oczywiscie tez wg. mnie :)
 
Ostatnia edycja:

maniekn274

New member
Bez reklam
@maniekn275
Miałeś plazme?? Grałeś na niej?? Po twojej wypowiedzi widzę, że nie. Mam Panasonica 47"GT20 (model sprzed 2-3lat). Średnio grane po 4-6h dziennie. Do tej pory żadnych Twoich domniemanych "duszków, powidoków, wypalań". Do tego TV średnio chodzi po 3-4h dziennie zwykłej telewizji. TVNy, Eurospoty i inne bzdety z jasnymi logami. Plazma świeci tak jak po zakupie.

Po drugie minimalne input lagi, brak smużenia, brak kątów widzenia, obraz żyleta, piękne odwzorowanie barw (w topowych model to już w ogóle bajka). Wg mnie plazma jest najlepszym wyborem do konsol.

Niedawno kupiłem philipsa 47pfl6007 dla rodziców i też gra się bardzo fajnie.

Wracając do tematu.
Plazma:panasonic ZT60 lub VT60, ewentualnie jakiś topowy model z nowych plazm Samsunga
LED: Philips 60 PFL 9607
miałem i mam,jest w stopce-poza tym 47gt20 nic mi nie mówi,po 3 jak ty nawet powidoków nie widzisz po 6h grania w tę samą grę to słabo ogólnie widzisz.pograj 2miesiące po 6h dziennie w tę samą grę i przekonasz się-może nie wypali się na stałe ale wypatrzeć coś się da,poza tym trzeba wiedzieć gdzie patrzeć,i dobrze patrzeć-odpal iplex i na bielutkim tle wsio będzie widać-albo nie ,specjalnie foto robiłem na białym tle żeby pokazać że wypaleń nie ma,ale powidoki się zdarzają ,zdjęcie lipa bo z tel ale jest w miarę,poczytaj o powidokach na forum kolego, i wypaleniach PANASONIC TX-P46G20E (3117011442) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a kolega napisał że bardzo dużo będzie grał.amen
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Plazmy są zabezpieczone przed wypalaniem ale jeśli pasek będzie codziennie przez kilka godzin i dalej przez kilka miesięcy w tym samym miejscy to trudno powiedzieć jaki będzie wynik.- cytat kolegi kiki z wczoraj,więc przy takiej ilości w gry ryzyko istnieje.
 

kendzi1

New member
Philips 9607s jak i Sony HX955 sa swietne.

Philips 9607s ma extra czern nawet lepsza o Panasonica VT50 i extra kontrast to sa jego mega plusy ze czern jest czarna jak smoła:)
Za to Sony HX955 pieknie wyglda ladniejszy od Philipsa lepsze ma kolory takie bardziej zywsze i ta sa jego plusy za to gorsza ma o polowe czern od philipsa.
Ale jest jedna duza wada tych 2 telewizorow z nowej polki chodzi tutaj o filmy w 3d gorsze te 2 tv maja 3d od starszego modelu naprzyklad SONY HX850 tak napsial ADMIN na forum dlamnie bardzo dziwna rzecz skoro hx850 ma lepszy obraz w 3d o tych modeli z nowszego roku tu jest jakas pomylka.

A mi najbardziej zalezy na mega i jeszcze raz napisze mega obrazie 2d jak i 3d Tv ma byc typowo pod konsole PS4 ktora ukarze sie za rok i filmy 3d blu ray .Nie interesuja mnie zadne multimedia ani serfowanie po necie .
Napisze co dlamnie musi posiadac tv:
Extra Czern
Dobry kontrast
Extra 3d
Plynnosc
pelen full led
i przedewszystkim obraz obraz i jeszcze raz obraz:)w 3d jak i 3d tv do 12 tys zl
Moze poczekac jeszcze na tv Panasonic ZT60 i VT60???
Podobno Panasonic zt60 bije kuro czernia w bardzo duzym stopniu i to widac ale podobno za 60 cali 19 tys zl;/
i mysle ze zt60 pobije Philipsa 9607s swoja czerna spokojnie.
Podajcie mi jakies pomysly bardzo was prosze wywale kupe kasy a bede mial poźniej smutek w glowie 12 tys zl to nie malo prawda.
A moze poczekac jeszcze rok w czasie premierki PS4 beda juz nowe oferowane tv przez wszstkie marki i moze wyjdzie cos naprawde extra :)???
 

kini0

New member
Bez reklam
5 lat grałem na Pioneerze KURO i nic złego się nie działo. Teraz mam Philipsa 6007 i tęsknie do grania na plaźmie... ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak? Ja tez gralem i za cholere nie wrocilbym do Kuro i PS3. Popatrz jakie skrajne opinie :) Prezentacje, prezentacje i jeszcze raz prezentacje. Jeden woli blondynke, drugi brunetke a i ruda (crt) trafi na adoratora :)
 
Ostatnia edycja:

kendzi1

New member
Wiec jesli mozecie to doradzcie mi jaki model: podobaja mi sie ledy i plazmy z najlepszej polki wydac moge 12000zł na extra tv.
A moze najlepszym wyborem bedzie poczekanie jeszcze roku do czasu wydania najnowszych tv na 2014 rok wtedy tez sie pojawi Ps4;)
A czy jest juz test Panasonica ZT60 i vt60 ???
 

jediwolf

New member
@maniekn274
O mój wzrok też się nie martw jest idealny. I nadal jakoś nic na plazmie znaleźć nie mogę. Pewnie codziennie w nocy serwis z Panasonica wykrada mi tv i montuje nową matrycę. Albo trafiłem na egzemplarz idealny.

Co do kendzi1 to już sam musisz zadecydować czy wydawać taki worek pieniędzy na tv. Poczekaj jeszcze z miesiąc, dwa i zobaczysz co zaoferują inni producenci. Zawsze będziesz miał dylemat czy ten czy tamten. Plazma czy LED. Czy może na OLEDy poczekać. Ale tak to jeszcze będziesz się wahał 5 lat :)
Podejmij męską decyzję, zadecyduj, kup i ciesz się telewizorem z najwyższej półki. W takich cenach będziesz miał wszystko to co najlepsze.

kendzi1 napisał:
A czy jest juz test Panasonica ZT60 i vt60 ???
Jeszcze nie ma
 

maniekn274

New member
Bez reklam
i bardzo dobrze że nic nie ma-widocznie użytkujesz go tak jak powinno się użytkować plazmy,ale pamiętajmy że przy masakrycznie długim graniu w tę samą grę ryzyko istnieje,a my przecież nie wiemy jak kolega będzie ten tv katował.to jest tylko tak w/g mnie.
 

kendzi1

New member
maniekn274 bardzo bardzo duzo gram uwielbiam grac w gry i niebawem na ps4:) potrafie 8 godzin dziennie:) i cche meic wlasnie extra tv do ps4 i xboxa 720 plus extra tv do ogladania filmow z kobieta w 3d blu ray:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
On trzyma myszke, ona joystick i kazdy zadowolony :)
Kendzi, Kiki dal Ci konkretne propozycje, nie wiem nad czym jeszcze debatujesz, minuty nie zastanawialbym sie nad tym Sharpem.
 
Do góry