TV do ps4 pro

Aryhil

New member
Witam.
Szukam tv do filmów i konsoli. Nie chce nic dużego więc wybór mój padł na 40-43 cale.
Czy lepiej w755c czy może ku6400? Ten pierwszy ponoć ma obraz jak żyleta, za to samsung ma 4k i hdr (choć biedne).
Nie chce za dużo wydać, a do 2500 oba TV da się kupić.
Co do filmów to te z cda.pl czy zalukaj. Rzadko oglądam na BR. Gry to piłka, UFC, ścigałki i BF.

Który z tych będzie lepszy?
 

radzio133

New member
ja mam 2 metry i chcę kupić 50 cali nie kupuj 43 bo będzie za mały do grania na konsoli a ten nowy model wd 755 jak wszystkie tegoroczne modele fhd sony ma 50hz do konsoli lepiej brać 120hz
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Teoretycznie tak, ale szczerze? Masz za mały budżet. Na twoim miejscu dozbieralbym chociaż do 49 calowego Sony xd7005 albo szukał Panasonica z zeszłego roku, dx650 miał już bardzo dobry obraz i uhd, w tej chwili powinien być za Maks 3tys. Ale może być trudno dostępny.
 

Aryhil

New member
Coś mógłbym dołożyć, ale szczerze to niechętnie. Z drugiej strony jak coś kupić, to konkret.
"49 calowego xd7xx" jaki dokładnie masz na myśli?
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Ile to będzie miało wspólnego z 4k, bo ciężko widzę zrobienie z fullhd 4k.
Zrób mi ze szklanki wody dwie szklanki to uwierzę.
Z jakiego FHD, PS 4 pro będzie generować gry w conajmniej 1440p lub 1800p, wszytko będzie zawsze skalowane w post processingu do 2160p. Natomiast już wiadomo że konsola będzie zbyt słaba do pełnego natywnego uhd i tylko nieliczne tytuły z mniej wymagająca grafika będą działać natywnie w 2160p.
 
Ostatnia edycja:

Kadajo

New member
Bez reklam
No tak, szału nie ma. Ale i tak gry na nim będą wyglądać lepiej niż na jakim kolwiek tv FHD. Panasonic to też 50hz ale matryca mva i ma bardzo dobra czerń, to przewaga na tym nowym Sony.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Jeśli 4k jest poza zasięgiem to odpuść sobie narazie same ps4 pro. Na standardowym ps4 gry będą wydawane te same. Tyle że w FHD, i do tej konsoli można kupić pożądane FHD.
 
Do góry