TV do PS4 minimum 55 do 4000zl

marcoDCE

New member
Jak w tytule szukam TV głownie do konsoli i filmów. Nie wiem wogole czym sie sugerować ale jakość obrazu ma dla mnie bardzo ważne znaczenie. PROSZĘ O POMOC
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jak najbardziej, Toshiba jest super, ale pewnie jakaś dopłata by musiała wejść w grę.
Porządnym tv w budżecie jest także Samsung 55H6400.
Do gier warto też przyjrzeć się tv Sony, podobnie jak w przypadku toshiby mamy do czynienia z bardzo niskim input lagiem, modele Sony W8xxB (55w805B i wyższe)
 

eLBeG

Member
Bez reklam
Też jestem tego zdania, aby dozbierać do Toski lub Soniacza. Tak na marginesie, gdyby nie DSE (reszta bez zastrzeżeń) to z Tośki jestem bardzo zadowolony... no ale ja dużo meczyków oglądam i ten TV odsprzedałem rodzicom. Są zadowoleni i to bardzo.
 

elminsterrr

New member
Też jestem tego zdania, aby dozbierać do Toski lub Soniacza. Tak na marginesie, gdyby nie DSE (reszta bez zastrzeżeń) to z Tośki jestem bardzo zadowolony... no ale ja dużo meczyków oglądam i ten TV odsprzedałem rodzicom. Są zadowoleni i to bardzo.

Ja też oglądam dużo meczyków i też się nad nim zastanawiałem. Czyli ten TV jednak do meczów odpada, tak?
 

marcoDCE

New member
Mi tez najbardziej podoba sie ta toska i muszę jeszcze dozbierac. Orientuje sie ktoś gdzie najtaniej i z wysyłka za granice można go znaleść???
 

eLBeG

Member
Bez reklam
Każdy coś ma - a Toshiba w swojej klasie gra jak dla mnie rewelacyjnie.
Ale ja nie twierdze, że nie, po prostu zamiast oglądać mecz zwracałem na to uwagę... mój ojciec tego nie widzi... w filmach tego nie zauważam... tv także uważam za super... i polecam
 
Do góry