tv do pokoju dziecka z smart TV

byry007

New member
Witam potrzebuje kupić TV do pokoju dziecka TV bedzie na ścianie antena naziemna i smat TV bedzie leciał jutro dokładnie zmierzę pokój ale trudno powiedzieć dziecku gdzie ma siedzieć oglądać TV chce kupić 32 cale ale czy jakis 36 czy 37 bo nie wiem jakie ma samsung rozmiary poza 32 i 40 w salonie mam 55f6500ss i bym chciał żeby tez tak chodził smart TV nie musi być 3 d co polecicie ??
 

byry007

New member
Dziecko ma dopiero 2 lata pokój w kształcie prostokąt ma wisieć na jednej ścianie i na przeciwko jest okno i łóżko ,wymiary pokoju 425 na 270
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zmienia zupełnie postać rzeczy.
Zostałbym przy prostej 39AS600 Panasonica.
Dzieciom na świecie do 12 lat jest zakazane oglądanie 3D.
Więc staraj się robić podobnie.
Ten telewizor spokojnie wystarczy na 8 lat.
 

bhn92

New member
Bez reklam
bo ma ich duzo u siebie ,zaraz Ci tu Kiki napisze rozne niesamowite przewagi ,czekam z utesknieniem na ten post:)
 
Ostatnia edycja:

byry007

New member
Takiego samego zdania jestem z kiedys kupowałem pierwszego samsunga LCD a kumpel w podobnej cenie miał sony i sony sie chowało po roku użytkowania sam właściciel sony to stwierdził , nie wiecie w jakich sklepach można wychaczyć dobry model i w dobrej cenie samsunga ??
 

byry007

New member
Jestem po zakupie tv najlepsze ze wczoraj tv kosztował 1299 a dziś już 1359 normalnie złodziejstwo ale negocjacja i kupiłem za 1309 co sądzicie o tych przedłużonych gwarancjach ?
 

byry007

New member
Samsunga innego tv nie uważam chodź innego nie mam ale jak ustawiam znajomym inne tv tańsze to połowy funkcji nie mają , teraz ma tv tu
9a157ead975a9c76d5c7ee0a47bddd5c.jpg
a chce dać obok misia tak gdzie pod osami
c8074ab5e52734f4c5cbd2dd07bbbd6c.jpg
hehe:D
 

byry007

New member
Witam potrzebuje drugi tv do następnego pokoju dla dzieci , chce samsunga 32 lub coś więcej , smart tv i wi fi , jakie model byście polecili ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

byry007

New member
Ogólnie do 1500 zł ale jak by było coś lepszego to może coś więcej tylko czy jest sens jak dzieci będą oglądać tylko bajki z naziemnej i z smarta przez wi fi

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

slawko_23

New member
Bez reklam
To tylko 32K5600 lub 32J5600 z zeszłego roku model. Ten nowszy ma nowszy interfejs, TV ma srebrna ramkę
Ew masz jeszcze na rynku Philipsa na androidzie....
 
Do góry