TV do okazjonalnego oglądania i grania

Bartski

New member
Cześć,

Mam prośbę, szukam nowego TV do salonu 17 m / kwadrat 4.2 x 4.2 m Odległość od TV ok 3 m

TV używam z zaoną do platform streamingowych, czasami dziecko oglądnie jakąś bajkę, do tego jeszcze F1, WRC i czasami jakiś meczyk oglądnę. Kablówki ani anteny nie mamy i nie potrzebujemy.
Obecnie mam jakiegośstrego Funai 40' bez smarta, wszystko jest włączane przez X Boxa One X.
A co do gier, to preważnie wyścigi F1, WRC i czasami jakaś strzelanka Typu Doom ;)
I tu mam pytanie, czy warto inwestować w moim przypadku w TV Oled, Qled itp ? Czy raczej zwykły led mi wystarczy. / odśiwerzanie z tego co wiem to nic extra nie da, bo i tak konsola ma ok 30-60 klatek
No i pytanie czy 50,55 czy może 65 cali ? / szafkę pod TV mam szeroką na 120 cm / a obok kolumny, ale to zawsze je można trochę przesunąć.
Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to ok 3 tys, jakby było naprawdę warto to dołożyć coś można.

Pozdrawiam

Bartek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja zdecydowanie sięgałbym przy tej odległości za 65".
Masz z dobrych do Twoich
  • 65C 645
  • 65 PUS 8118
  • 65EQ7
Plus dodatkowo do każdego dla członków forum pakiet gratisów o wartości 500 zł .
 

Bartski

New member
OK, dzięki, z tych dwóch, to który byłby lepszy?

Cena ta sama,

SHARP 55FQ8EG 55" QLED 4K 144Hz
TCL 55C809 55'' MINILED 4K 144Hz

Wcześniej sprawdząłem HISENSE 55U6KQ 55" MINILED 4K - ale kąty widzenia w nim to jakaś porażka jest.
 
Do góry