tv do laptopa

luxq

New member
witam,

szukam tv, ktorego bym uzywał głownie jako drugi monitor do laptopa. Z laptopa korzystam przy stole, ale chciałbym tez przeglądać net z kanapy. Wyswietlany bylby nanim głownie obraz statyczny, miedzy innymi wykresy giełdowe na czarnym tle, przez reszte czasu yt, jakiś streaming. Pokój 17m od pólnocy, odległóść od kanapy jakies 3m, ale mógłbym przysunąć. Ze Smart tv, nie bedę korzystal. Wczesniejszy tv 48 samsung uległ uszkodzeniu mechanicznemu matrycy.
Na początku miałem brać jakiegoś oleda ze względu na pokoj zacieniony, ale ze wzgledu, że bedzie podłączony do komputera, zrezygnowalem z obawy o wypalenie.

Zastanawiam sie nad Tcl 65C745


pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bardzo dobry wybór.
Masz za 3699 zł z pakietem gratisów dodatkowo.
Za 3500 masz 65c735 też z pakietem.
 

luxq

New member
myslałem jeszcze nad 65c845. tylko nie wiem czy warto doplacać. Głownie chodzi mi tez o zywotnosć, ponieważ będzie intensywnie ekspolatowany. Ostani samsung, po kilku latach miał w kilku miejscach niebieska poświatę, Chyba laminat uległ degradacji. Troche irytowało to, szczególnie na białym tle.
 

luxq

New member
Z ciekawosci moge zapytac dlaczego 65c765 wygrywa z miniledem 65c735 w moim przypadku. Co głównie przemawia?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnica kasy.
Model 735 to nie jest mini led.
Ale do kompa będzie w klasie cenowej bardzo dobry.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych dwóch tylko Tcl 65c845 to mini led.
Jeśli masz kasę to oczywiście że warto dopłacić.
 

luxq

New member
Z tych dwóch tylko Tcl 65c845 to mini led.
kasy mam w tym momencie akurat na c765, na wyzszy model musiałbym troche jeszcze uskładać. Co do c845 to czy za duża jasność nie będzie waliła po oczach zwłaszcza w ciemnym pokoju w dodatku duzo siedze po nocach?
 
Do góry