TV do codziennego użytku do 4000~ zł

SDman

Banned
Tak tego OLED`a LG A1 (tylko 50Hz) trzeba mocno "prześwietlić" bo jak wszyscy wiemy nie tylko zastosowany panel czyni z TV -"Dobry TV"
A skalowanie już w BX czy B9 zostawiało wieele do życzenia, a to tylko jeden z parametrów.
 
Kup sobie 58hx830 jesli pozwala na to miejsce, mam od piątku,mało kto go tu na forum poleca,ale jest mega,VA,DV,DA,HLG, meczyk ładnie, filmy super,skalowanie ok
 

chimba

New member
A ten Panasonic na jakiej jest matrycy i jak z kątami u niego? Czy w Smart jest TVP vod, cda , Netflix i HBO go?
 

chimba

New member
Dzięki Panowie za pomoc. Podoba mi się ten Panasonic ale wkurza mnie brak HBO go. Nie wiem czy ma też TVP vod.
 

Petru23

Banned
Dzięki Panowie za pomoc. Podoba mi się ten Panasonic ale wkurza mnie brak HBO go. Nie wiem czy ma też TVP vod.

Takie kwestie rozwiążesz mediaboxem za kilka stów. Ale tego jakiej jakości obraz daje Tv nie zastąpisz/poprawisz niczym

Rizwaz taką opcję. Kup przez net z dostawą do domu panasa i zobacz, czy odpowiada Ci jakość obrazu. A powinna. Jeśli nie - oddajesz. Jeśli obraz będzie git to wtedy zdecyduj, czy lepiej iść w gorsze obrazowo TV ale z usługami, które chcesz mieć czy lepiej dokupic zewnętrzny smart do panasa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz na myśli głównie jakość - brałbym Oleda 55".
W tej klasie nie ma sobie równych.
 
Do góry