TV do 4k +\-, prosze o pomoc

leszekmw

New member
pat_333 kalibrowałeś tego sony ? tez o nim myśle tylko na razie na wakacjach jeszcze jestem ale juz niedługo pewnie do domu zjadę i muszę coś kupić..
 

pat_333

New member
Za krotko go mam i nic jeszce nie robilem, do tv kablowej to powiem szczerze ze nie ma sensu nic kombinowac bo sygnal i tak jest dosc marnej jakosci. I zastanawiam sie nad kalibracja, gdyby to byl jednorazowy wydatek....ale jednak raz w roku...do mojego uzytku chyba nie ma sensu.

Co do 4k to jaknajnardziej mowie w tym budzecie....ze nie ma sensu bo wszystko na matrycach 60hz ips....tez pierwsza mysl moja to bylo, nie biore full hd bo to juz "stare"....pojechalem....zobaczylem i powtarzam w tym budzecie, w moich warunkach, ogladanie na wprost z okolo 3m, poprostu 4k nie mialo sensu, roznica w obrazie pomiedzy tym a budzetowymi 4k byla widoczna znaczaco..dlatego zdecydowalem sie na fhd;-)

a za rok...za dwa....

juz jak 5 lat temu bralem samsunga za 4 tys to myslalem ze to juz jest szczyt marzen....i co....poprostu znudzil mi sie....i z tym za rok za dwa bedzie podobnie, wiec jak juz beda pozadne tresci 4k dostępne to mozna wtedy myslec powazniej...narazie w budzecie okolo 4 tys na 55 cali nie ma to sensu, wiem ze nie jeden pewnie kupil itp i teraz bedzie bronil...tez chcialem...ale po tym co zonaczylem, po kilkudziesieciu testach na forum itp poprostu stwierdzilem ze na pozadne 4k mnie nie stac.

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W sprawie kalibracji napisz na PW.
Modele 4K i 100Hz i to z Hdr - ma Philips.
Jeśli zakup na lata i ktoś korzysta z aplikacji internetowych - to bez 4K na dłuższy czas - zakup nie ma sensu. Nie odczyta żadnych materiałów.
 
Do góry